Ruzbe

عضو
 • تعداد ارسال ها

  16
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در تالار

23 خنثی

3 دنبال کننده

درباره Ruzbe

 • درجه
  تازه وارد
 • تاریخ تولد

اطلاعات شخصی

 • محل زندگی
  Tehran

آخرین بازدید کنندگان نمایه

83 بازدید کننده نمایه
 1. برای علاقه مندان ژانر ترسناک و اسلشر " Fender Bender " رو توصیه میکنم. امتیاز بالایی نگرفته اما مثه بقیه فیلمهای ترسناک با پایان خوش الکی،فیلم رو به پایان نمیرسونه!
 2. کاش سریال "وایکینگ ها" رو هم میذاشتی.
 3. آلبـوم جدید " کاوه آفـــــاق " با نام " شــال " منتشر شُد. علاقه مندان به سبک راک،حتما گوش کنند.
 4. The thin red line
 5. روزی،مردی همانطور که کلاه بزرگش را روی سرش کج میکرد تا نه او کسی را ببیند و نه کسی اورا،در حین قدم زدن در پیاده رو، به شونه ی زن جوانی برخورد میکند. زن،شروع میکند به بد و بیراه گفتن و صدایش را برای مرد بالا می برد. مرد،با خونسردی،کلاهش را از سرش برداشت. زن جا خورد.او،"لئو تولستوی" بود.زن تا توانست،از مرد بخاطر حرفهایش عذرخواهی کرد. سپس گفت:چرا خودتون را معرفی نکردید تا من اینطور صحبت نکنم؟ لئو تولستوی گفت:چون آنقدر مشغول معرفی خود بودید که من فرصت معرفی کردن نداشتم!
 6. انیمیشــن " بچه خان " یک چیزی را درست میگفت. عشـق به اندازه ی کافی وجود ندارد. هیچکس نمیتواند تورا هم دوست داشته باشد.
 7. تنهـا بودن تنهایی نیسـت. اوج تنهایی در شلوغی ست.جاییکه هستی ولی نیستی...
 8. . . بدیِ خیانت اینه که از نزدیک ترین ها و شاید عزیزترین ها می بینی...
 9. باز خوبه "خانومــِش" بوده... شبکه ورزش زیاد از این سوتی ها میده.بدترین سوتیـش توی پخش مسابقات اسب سواری بود. موفق باشی
 10. از سال 93 اینجا بودم ولی دقت نکردم اینجا تالآر داره:|
 11. آدَمهـا اَز جاهایِ زیادی سُقوط میکُنَند... از پا از نفَس از ارتفـاع از دَماغِ فیل از عَرش بـه فرش از چالــه تو چـــاه از اینورِ بوم از اونور بوم از چشم... از چشم... از چشم... از...
 12. برای حمایَت از سریالهای خودِمون فکر کنم یکی از بهترین سِریالها از دید من "مرد هزار چهره" س. فارغ از طنز و اتفاقای خنده دارِش،باید با دید دیگه ای هم دیده شه.اینکه آدمهایی که بیشتر اوقات "سر به تو"دارند میتونن با به قدرت رسیدن،یک شهر رو خراب کنند. "مسعود شستچی"نمونه ی بارز از همچین آدمهاییه.حتما دیدید که زمانیکه به اشتباه اونو به جای"سرهنگ غفاری"به کلانتری می برَن،اون روی خودشو نشون میده... سریالهای طنز بهتری از این سریال هست اما این سریال در کنار خنده شمارو به فکر فرو میبره.
 13. به نظر مَن،فیلم بدی نبود.اما نقدهای منفیِ زیادی گرفته چون یکطرفه به جنگ جهانی دوم نگاه کرده.اما از نظر لوکیشن و صحنه های جنگی میشه گفت خوبه. کلیت فیلم هم درباره ی سربازان انگلیسی،بلژیکی،فرانسوی و کاناداییه که توسط سربازان آلمانی محاصره شدند و باید منطقه ی دانکرک رو تخلیه کنند.