-︻╦̵̵͇̿̿̿̿-らλɛɛð╤──

پاسخ گو و راهنما
  • تعداد ارسال ها

    891
  • تاریخ عضویت

  • آخرین بازدید

  • روز های برد

    37

آخرین بار برد در -︻╦̵̵͇̿̿̿̿-らλɛɛð╤──

-︻╦̵̵͇̿̿̿̿-らλɛɛð╤── بیشترین تعداد پسند مطالب را دارد!

اعتبار در تالار

6,727 محبوب

درباره -︻╦̵̵͇̿̿̿̿-らλɛɛð╤──

  • درجه
    مدیر خرید و فروش و سوال و جواب
  • تاریخ تولد 05/15/1998

اطلاعات شخصی

  • محل زندگی
    ایران D:
  • علایق
    استقلال ?

بازی هایی که عضوم

  • اکانت مستر90
    زنجان بایر
  • اکانت سین جیم
    saeed
  • اکانت گرز
    گاد آو وار

آخرین بازدید کنندگان نمایه

9,343 بازدید کننده نمایه
  1. درود لطفا لینک بازیکن رو قرار بدین
  2. برنامه ی بازیهای دور حذفی نتیجه نظر سنجی مساوی بود اونایی ک رای داده بودن و چون خود برگزار کننده هم حق رای داره ، تصیمیم بر این شد ک تک حذفی باشه مسابقه ها برنامه هم به این صورته : آرسنال - ناپولی 97.05.26 پاریس - دورتموند 97.05.26 سوانزی - لیور 97.05.26 تاتنهام - رئال 97.05.26 شروع اولین بازی ساعت 3:30 ، بقیه پشت بند بازی اول اجرا میشن . (شنبه 27 ام کاری برام پیش اومده که نمیتونم بازی اجرا کنم ینی نیستم) بازیهای بعدی : برنده بازی آرسنال ناپولی - برنده بازی سوانزی لیور برنده بازی پاریس دورتموند - برنده بازی تاتنهام رئال فینال و رده بندی همه در تاریخ 97.05.28 شروع اولین بازی ساعت 6:30
  3. خب دوستان دور گروهی هم تموم شد و صعود کننده ها مشخص تیم های دورتموند ، ناپولی ، تاتنهام و لیور رفتن مرحله بعد ( تاتنهام به دلیل شوت داخل چهارچوب بیشتر صدرنشین شد(موقعیت گلهاشون مساوی بود)(اینم بگم مجموع 3 بازی محاسبه شده)) فردا تاریخ 97.05.25 میتونین نقل هاتون رو بزنین و ازاد هاتون رو در صورت داشتن سهمیه بگیرین ( طبق ساعت قبلی) از 26 هم دور حذفی اغاز میشه و لطفا در نظر سنجی ک بزودی ب تاپیک بحث و گفتگو اضافه میشه شرکت کنید تبریک ب صعود کننده ها و خسته نباشید به بقیه دوستان موفق باشین
  4. جدول 2 گروه A و B پس از پایان دور سوم گروه بدین ترتیب تیمهای آرسنال ، پاریس ( به دلیل برد مقابل یووه ) سوانزی و رئال مادرید به دور بعد صعود کردند و طبق قانون فانتزی صعود کنندگان از گروه به این صورت پاداش میگیرن تیم اول : 25 میل بودجه تیم دوم : 20 میل بودجه و در صورت داشتن سهمیه از دور گروهی میتونن یک (فقط یکی) بازیکن ازاد بگیرن
  5. گروه B دور سوم : 97/05/23 ساعت 20:30 : رئال مادرید 0 - 0 بارسلونا
  6. گروه B دور سوم : 97/05/23 ساعت 20 : چلسی 1 - 1 سوانزی
  7. گروه A دور سوم : 97/05/23 ساعت 19:30 : یوونتوس 1 -0 منچستر یونایتد
  8. گروه A دور سوم : 97/05/23 ساعت 19 : آرسنال 1 - 1 پاریس سن ژرمن
  9. گروه B دوردوم : 97/05/21 ساعت 20:30 : رئال مادرید 0 - 2 سوانزی
  10. گروه B دوردوم : 97/05/21 ساعت 20 : چلسی 0 - 0 بارسلونا
  11. گروه A دور دوم : 97/05/21 ساعت 19:30 : منچستر یونایتد 1 - 0 پاریس سن ژرمن
  12. گروه A دور دوم : 97/05/21 ساعت 19 : آرسنال 0 - 0 یوونتوس
  13. گروه B دور اول :97/05/19 ساعت 20:30 : سوانزی 0 - 0 بارسلونا
  14. گروه B دور اول :97/05/19 ساعت 20 : چلسی 0 - 3 رئال مادرید
  15. گروه A دور اول : 97/05/19 ساعت 19:30 : پاریس سن ژرمن 1 -0 یوونتوس