Bahareh

قوانین فعالیت و نظارت بر تالار ایواک

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

قوانین فعالیت و نظارت بر تالار ایواک
سطح یک :

1.1 عدم توجه به تذکرات تیم مدیریت : در مواقعی که هر یک از اعضای تیم مدیریت راجع به رعایت نکته ای به کاربر تذکر می دهند(در تاپیک یا پیام خصوصی)در صورت بی توجهی کاربر به دلیل لجبازی یا بر هم زدن نظم تالار یا ایجاد جو و ... تیم مدیریت میتوانند نسبت به جریمه کاربر اقدام نماید.

1.2 بحث های سیاسی و مذهبی: ایجاد تاپیک یا دادن پست با مضمون سیاسی-مذهبی و یا ارسال عکسهایی که احتمال ایجاد مباحث سیاسی-مذهبی را دارد در تالار ممنوع میباشد.

1.3 زبان محلی : استفاده از زبان محلی در تالار در هر حدی خلاف قوانین بوده و در صورتی که از آن برای محاوره معمول استفاده گردد جریمه برای فرد خاطی در نظر گرفته میشود.

1.4 تخلفات بازی : در صورتی که درجریان بازی های سین جیم، گرز، مستر90 و مسترگل بازی تخلفاتی صورت گرفت، و یا کاربری فحاشی کرد و ... باید از طریق پشتیبانی پیگیری کنید،در صورت ایجاد تاپیک جریمه خواهید شد.

1.5 عدم استفاده از تاپیک های جامع : عبارت است از ایجاد تاپیک برای موضوعاتی مثل تک عکس، یک یا دو مطلب خواندنی و یا ترول . . . که برایشان تاپیک های جامع مثل فتوکلوب، مطالب خواندنی و. . . وجود دارد(برای ارسال تاپیک جداگانه باید حداقل 10 عکس و یا بیش از 3 مطلب خواندنی با محتوای مناسب کمی و کیفی ارسال گردد)

1.6 عدم نوشتن مطالب به صورت فارسی : ارسال پست به صورت فینگیلیش خلاف قوانین تالار می باشد،در صورتی که کی برد فارسی ندارید میتوانید از برنامه هایی مانند
http://behnevis.com/
استفاده کنید.

1.7 نقل قول از کاربر اخراجی : در صورت ارسال پستهای تنش آفرین از طرف کاربران اخراجی با کاربر ارسال کننده پست برخورد خواهد شد.

سطح دو :

2.1 اسپم: هر مطلب بی محتوا اعم از نقطه گذاشتن، استفاده از شکلک بدون متن و غیر هماهنگ با موضوع، استفاده از کلماتی مثل هههههه، عژژژژژژب و . . . تبلیغ تاپیک های دیگر،ارسال پست های پشت سر هم ، ارسال پستهای شوخی در تاپیکهای جدی که مسیر تاپیک را منحرف میکنند ، آپ کردن تاپیکهای قدیمی که بحثشان تمام شده است ، گفتن کلماتی مثل تکراری بود بدون ارائه لینک مطلب قبلی ، ارسال پاسخ های گمراه کننده برای کاربران(به صورتی که مشخص است کاربر صرفا قصد ارسال پست را دارد) و . . . که صرفا جهت اعلام حضور یا افزایش پست ارسال میشه اسپم محسوب میشه
توجه :جهت تشكر از مطالب ارائه شده در يك تاپيك و يا تاييد حرفهاي نويسنده آن تاپيك به جاي ارسال يك پست جديد و پاسخ به آن تاپيك (كه فقط هدفتان تشكر و يا تاييد مطالب آن تاپيك است) از کلید hnp8bc1arkymsy6616i.jpg استفاده کنید.(تنها ارسال 5 پست موافقت یا مخالفت یا تشکر از سوی کاربران در 24 ساعت مجاز میباشد)


2.2 تاپیکهای بی محتوا ، تکراری، تبلیغاتی و غیرمجاز: تاپیکهایی که هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارند یا صرفا جهت تبلیغ سایتهای دیگر زده میشوند (گذاشتن آدرس وبسایت بصورت لینک خلاف قوانین می باشد،گذاشتن لینک در صورتی که برای کمک به کاربر باشد مشکلی در پی نخواهد داشت اما در صورتی که از نظر مدیر تبلیغ محسوب شود با کاربر خاطی برخورد خواهد شد)و تاپیکهای تکراری(با موضوعات مشابه در یک روز) که توسط یک کاربر ارسال میشود و یا تاپیکهای تکراری که بارها زده شده و پاسخ آنها نیز داده شده نظیر قرعه کشی لیگ ها و ... و نیز ارسال تاپیکهای خداحافظی و درخواست شریک که در انجمن ممنوع میباشد،ضمنا ارسال هرگونه نامه تبلیغاتی و تجاری در پیام خصوصی تبلیغ محسوب شده و شامل جریمه این بند میباشد.

نکات قابل توجه
1-عنوان تاپیک می بایست حتما نشان دهنده خلاصه تاپیک باشد، از به کار بردن جملاتی همچون کمک، یکی جواب بده، چرا اینجوریه و ... خودداری کنید .
2- تاپیک می بایست در بخشی که به ان مربوط است ارسال شود.
3-حتی الامکان قبل ار ارسال تاپیک یک بار از گزینه ( جستجو ) استفاده کنید و تاپیک های مشابه را مطالعه کنید.
4- قبل از ارسال از دکمه ( پیش نمایش ) استفاده کنید تا از صحت و سلامت پست خود مطلع شوید.
5- اندازه فونت ها در حالت نرمال آن استفاده کنید مگر اینکه نیاز به تیتر و سر تیتر داشته باشید.

6-هر کاربر مجاز به ارسال تاپیک در روز است، محدودیت ندارد، اما تاپیک نباید تکراری باشد، تاپیک را به چند قسمت مختلف تقسیم نکند، از ایجاد تاپیک های بی محتوا و ... خودداری کند(هم چنین کاربر میتواند 2 تاپیک پشت سر هم ایجاد کند، اما اگر میخواهد تاپیک های دیگری نیز در همان روز ایجاد کند، باید بین تاپیک های خود یک ساعت صبر کند سپس اقدام به ارسال تاپیک دیگری کند)

(در صورت عدم رعایت این موارد برای بار اول و دوم صرفا تذکر بدون ثبت در پنل صورت میگیرد و در صورت تکرار طبق بند عدم توجه به تذکرات تیم مدیریت برخورد خواهد شد)

2.3 آواتار، استاتوس ،نام کاربری ، عنوان کاربری و امضای نامناسب: بکار بردن عکس ها یا مطالبی در آواتار شخصی یا امضا یا نام کاربری که حاوی محتوای نامناسب مثل عکس هنرپیشه های خارجی با پوشش نا مناسب، ورزشهایی مثل کشتی کج، اشخاصی که پوشش مناسب ندارند، یا مطالب سیاسی و مخالف هنجارهای جامعه و یا آدرس سایتهای نامناسب فیل|*تر شده و هر مطلبی که باعث ایجاد مشکل برای تالار شود.
» نوشتن هرگونه توهین ؛فحش؛ یامتن خلاف قوانین در قسمت وضعیت کاربر مشمول جریمه همان بند میشود.
» استفاده از آواتار یا اسم مشابه اعضای تیم مدیریت که باعث سردرگمی کاربران شود نیز خلاف قوانین می باشد.
پ.ن 1 : درخواست قرار دادن امضا توسط ناظرین خلاف قوانین تالار می باشد
پ.ن 2 : ناظرین حق دارند نسبت به برخورد و حذف امضاهای نامتعارف که باعث سلب آسایش کاربران می باشد با توجه به نظر تمام ناظرین تصمیم گیری و عمل نمایند .
پ.ن 3 : تمامی موارد قانون که برای پست و یا تاپیک اجرا میشود در مورد امضا هم اجرا میشود.


» تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.
» تغببر عنوان کاربری توسط خود کاربر ممنوع می باشد.

2.4 خرید و فروش نقدی و یا معاوضه(یوزر، بازیکن، تیم ...) : ایجاد هر گونه تاپیک خرید و فروش نقدی و یا معاوضه یوزر و بازیکن، تیم ... ، ارسال پست در این مورد و یا قرار دادن در امضا و پروفایل خلاف قوانین بوده و با متخلف طبق بند ها برخورد میشود.
پ.ن 1 : خرید و فروش به صورت معادل الماس خلاف قوانین می باشد.
پ.ن 2 : خرید و فروش نقدی در پیام خصوصی نیز خلاف می باشد و در صورتی که گزارشی ارسال شود برخورد میشود.


2.5 تهمت و جوسازی در تالار : ایجاد هرگونه تاپیک، پست در تالار که باعث تنش در کاربران شود و یا شامل تهمت به کاربر بدون داشتن مدرک باشد خلاف قوانین بوده و با متخلف برخورد خواهد شد.
1-این موارد در خصوصی نیز به همین صورت اعمال میشود.


سطح سه :

3.1 توهین : عبارت است از بکار بردن عباراتی که بصورت عرفی ناسزا محسوب میشوند و به نوعی توهین به شخصیت و شعور طرف مقابل است (چه بصورت جدی، چه شوخی) و نیز به کار بردن ... یا *** و امثالهم که معنای جمله توهین و یا محتوای آن تحریک آمیز و مفاهیم دور از شأن تالار می باشد و یا ارسال جک های قومیتی در مطالب مختلف

3.2 الفاظ رکیک: عبارت است از بکار بردن فحش و یا الفاظی که علاوه بر زشتی عمل، ممکن است باعث بروز مشکلاتی برای تالار شود و فحشهای ناموسی چه به صورت پست و چه در پیام خصوصی شامل جریمه بند سه میباشد.

سطح چهار :


 


4.استفاده از اکانت های فرعی یا استفاده یک کاربر از یوزر کاربر دیگر : ساختن بیش از یک حساب کاربری در تالار ممنوع میباشد و نیز استفاده مشترک کاربران از یک حساب کاربری خلاف قوانین بوده و در صورت مشاهده جریمه خواهند شد.

 


تبصره : قانون گذار میتواند در شرایط خاص و بحرانی ، خارج از قوانین در چارچوب منطقی و طبق مصلحت تالار با یوزهای خاطی برخورد کند. ( این بند با تصمیم گیری همه اعضای تیم نظارت تالار اعمال میشود)

 

این موارد در همه تالارهای مستر90، سین جیم، مسترگل و گرز اعمال می شود، قوانین مجزا نیست و  برای همه تالارها به یک شکل اعمال می شود

29 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر