بایر 04 لورکوزن

مدیر اتحاد
 • تعداد ارسال ها

  248
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در تالار

502 خوب

درباره بایر 04 لورکوزن

 • درجه
  مدیر اتحاد بایرلورکوزن
 • تاریخ تولد

اطلاعات شخصی

 • علایق
  بایر 04 لورکوزن

بازی هایی که عضوم

 • اکانت مستر90
  http://mr90.ir/profile/mmSTY2Vr

آخرین بازدید کنندگان نمایه

835 بازدید کننده نمایه
 1. http://mr90.ir/profile/nWiTa2ts/Fringe اگ بازیکنی فروخته نشه که 1 سال وقت میبره تا 200 هزار سکه جمع بشه، مومن!
 2. سلام فرمان کشاورز مدافع 26 ساله اخلاق 3 قدرت 1960 قیمت 135 الماس تیم رها اسپورت
 3. خیر!
 4. سلام. این هافبک جوان به فروش می رسد. گستهم عزیزی هافبک چپ پا 24 ساله قدرت 2097 اخلاق 3 185 الماس ℛossoneri
 5. آره دیگ. من کل فعالیتم خبر گذاشتن است، وقت تایپک اساسی زدن و . . . ندارم! بیشتر خبرا هم در اتحادها میذارم! و خبرایی که در اتحاد میذارم، انجمن نمیذارم! انجمن فقط ی چند خبر از سری آ میذارم
 6. فدای نظرت، چراشم میگی؟
 7. سلام. سپاس بابت کاندید کردنم! ولی خدایی من فعالیت آنچنانی داشتم؟!
 8. چت به ندرت اتفاق می افته آنقدر شلوغ بشه، که کسی نفهمه کی با کی بود سرعت تایپ تون ببرید بالا که برسید بخونید کی با کی بود
 9. مسترز سینسیناتی 2018؛ فدرر و جوکوویچ در فینال به هم رسیدند راجر فدرر سوئیسی برای هشتمین بار راهی فینال مسترز سینسیتاتی شد. مرحله نیمه نهایی مسترز سینسیناتی در بخش زنان با درخشش سیمونا هالپ و کیکی برتنز همرا بود. سیمونا هالپ در ادامه روند کم نقص خود با نتیجه 3-6 4-6 برابر اریانا سابالنکا پیروز شد و بعد از قهرمانی در مسترز مونترال، حالا در آستانه دومین قهرمانی پیاپی مسترز خود قرار گرفته است. کیکی برتنز هلندی هم با نتیجه 2-6 4-6 6-3 برابر پترا کوویتوا به برتری رسید و حریف هالپ در فینال مسترز سینسیناتی شد. این دو تنیسور پیش از این در سطح هارد بازی برگزار نکردند و در 3 بازی سطح چمن و خاکی که برگزار کرده اند هالپ دو بر یک پیش است. در بخش مردان مسترز سینسیناتی و در اولین بازی این مرحله نواک جوکوویچ با پیروزی بر مارین چیلیچ برای ششمین بار راهی فینال این مسترز شد. جوکوویچ همچون بازی های اخیر خود باز هم دو بر یک و با نتیجه 3-6 6-3 4-6 برابر مارین چیلیچ پیروز شد. راجر فدرر سوئیسی در دیداری که از صلابت گذشته خود دور بود با پیروزی در تای بریک ست نخست و به دلیل مصدومیت دیوید گوفن، برای هشتمین باری راهی فینال مسترز سینسیناتی شد. فدرر و جوکوویچ در حالی به فینال این مسترز رسیدند که جوکوویچ هرگز به قهرمانی در این مسابقات نرسیده است. تنیسور سرشناس صربستانی در هر 5 فینال گذشته خود که شامل دو شکست به اندی ماری و سه شکست به راجر فدرر بوده و مغلوب همیشگی کورت سینسیناتی نشان داده و امیدوار است تنها مسترزی که در کارنامه درخشانش خالیست را اضافه کند. راجر فدرر هم که با هفت قهرمانی در مسترز سینسیناتی رکوردار است امیدوار است بعد از قهرمانی در مسابقات آزاد استرالیا 2018 به قهرمانی در یکی از مسابقات مهم دیگر برسد و با روحیه بهتر راهی مسابقات آزاد آمریکا شود. آخرین جدال این دو تنیسور نابغه به نیمه نهایی استرالیا 2016 بر می گردد که نواک جوکوویچ در بازی استثنایی و کم نقص 3 بر 1 پیروز و در ادامه منجر به قهرمانی او شد. با اینکه آمار های فینال به سود نواک جوکوویچ سنگینی می کند اما سینسیناتی خلاف این آمار بوده و فدرر معمولا بهترین فرم خود را در این زمین داشته که بخشی از آن بخاطر سرعت بالای این کورت تنیس است که باب میل استاد سوئیسی از گذشته تا به الان بوده است. این دو تنیسور 45 بار برابر هم بازی کرده اند که جوکوویچ 23 به 22 از فدرر پیش است. همچنین در سطح هارد جوکوویچ 17 به 16 از فدرر پیش است. آمار نشان از برابری نسبی دو تنیسور می دهد اما قدرت همیشگی فدرر در سینسیناتی و عدم قهرمانی جوکوویچ در این مسابقات می تواند کفه ترازو را به سمت استاد سوئیسی سنگین کند. فینال بخش زنان از ساعت 22:30 امشبه یکشنبه برگزار می شود و در ادامه از ساعت 00:30 بامداد فردا فینال مهیج مردان برگزار می شود.
 10. اگر در درونت صلح و آرامش برقرار باشد، آن را در دیگران نیز می یابی. اگر ذهنت آشفته باشد، آشفتگی در اطرافت موج خواهد زد. بنابراین آرامش را درون خود بیاب؛ آنگاه می بینی چگونه به بیرون منعکس می گردد. تو خود، همان آرامشی؛ همان خوشبختی. پس بیشتر جست و جو کن. به یاد داشته باش آرامش در جای دیگری نیست اگر درونت متلاطم باشد.
 11. ساعت 7 و نیم عصر بعد بازی فینال جام. می فروشم!
 12. سلام همگی! آرین هومن مهاجم 26 ساله استعداد 3 اخلاق 4 قدرت 750 قیمت 1,194,608 سکه فروخته شد! ............................................... پدرام ملکی هافبک 27 ساله استعداد 3 اخلاق 4 قدرت 744 قیمت 1,124,164 فروخته شد!
 13. سلام. اینم پایان سوالات 41- اگر کسی مرا دور بزند: به شدت بهم مي‌ريزم و بسرعت درصدد تلافي برمي‌آيم عميقا آزرده مي‌شوم و او را هيچوقت نمیبخشم احساساتم به گونه اي جريحه دار مي‌شود که تا مدت ها با کسي دوست نخواهم شد ارتباطم با وي را قطع کرده، و به سرعت فرد يا افراد ديگري را جايگزين مي‌کنم 42- شغل: کارآمدترين شيوه‌ي گذران زمان است يک فعاليت سالم است که بايد به بهترين شکل انجام گيرد يک فعاليت مثبت است که من از انجام آن لذت زيادي مي‌برم يک ضرورت گريزناپذير است که من مجبورم بر آن گردن نهم 43- من در موقعیت‌های اجتماعی: از ديگران واهمه دارم مورد تحسين ديگران قرار مي‌گيرم مورد حمايت ديگران قرار مي‌گيرم مورد حسادت ديگران قرار مي‌گيرم 44- من دوست دارم یک رابطه بین فردی بیشتر بر محور: تاييد و تصديق ديگران باشد فهم و درک ديگران باشد احترام، تحمل و آرامش باشد تشويق، شادي و سرگرمي‌ باشد 45- من برای دستیابی به احساسات مثبت و با معنا در زندگی سراغ: خطرپذيري، رياست و فعاليت‌هاي مختلف مي‌روم امنيت، خلاقيت و هدف مي‌روم آرامش و ايمني مي‌روم هيجان،سازندگي توام با سرگرمي با ديگران مي‌روم موفق باشید. تشکر!
 14. سلام. همه سوالا جواب بدید، نتیجه تست هم میدم خدمتت 21- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. منطقي هيجاني موافق محبوب 22- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. هميشه روراست معذب بي نشاط بي تعهد 23- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. عمل گرا باوقار پذيرا خودجوش 24- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. سنگدل فکور مرموز افاده‌اي 25- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. تکليف مدار صميمي با سياست سرزنده 26- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. بي دقت مشکل پسند تنبل رک 27- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. رسمي سازنده سازگار بازيگر 28- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. حسابگر خودبرحق بين خود سرزنشگر نامرتب 29- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. خاطرجمع منضبط دوست داشتني جذاب 30- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. پرهيبت دقيق بي فايده واقعيت گريز 31- اگر من دنبال شغل دلخواهم باشم ، یک کارفرمای آینده نگر مرا استخدام خواهد کرد چون من: با انگيزه، قاطع،مسئول اهل تامل، دقيق،قابل اعتماد صبور،سازگار و باملاحظه با مزه، سرحال و خودماني 32- وقتی درگیر یک رابطه صمیمی‌ می‌شوم اگر احساس کنم طرف مقابل با من روراست نیست من: عصباني شده و واکنش نشان مي‌دهم غمگين شده و بهم مي‌ريزم ساکت مي‌مانم، خشمم را کنترل نموده و به موقع در جايي ديگر تلافي مي‌کنم از او فاصله مي‌گيرم و از تعارض بيشتر دوري مي‌کنم 33- زندگی زمانی برای من معنادار است که: تکليف مدار و زاينده باشد مملو از خوشنودي ديگران و هدفمند باشد فارغ از فشار و استرس باشد به من خوشبيني، طراوت و شادي بخشد 34- من در زمان کودکی: کله شق، زرنگ و پرخاشگر بودم مودب، محتاط و آرام بودم ساکت، وابسته و خجالتي بودم حراف، شاد و بازيگوش بودم 35- در بزرگسالی من: خودرأي، مصمم و دستور بده هستم متعهد، صادق و به شدت منضبطم پذيرا، قانع و بي تکليف جذاب، مثبت و تاثير گذارم 36- به عنوان یک والد من: پر توقع، زودرنج و سرسخت هماهنگ، حساس و مراقب آسان گير، زودباور و پذيرايم شاد، بيخيال و بي قيد 37- من در بحث با یک دوست،معمولا: فقط واقعيات را در نظر مي‌گيرم احساسات و اصول وي را در نظر مي‌گيرم معذب، آشفته و سردرگم مي‌شوم رک، طعنه زن و گستاخ مي‌شوم 38- وقتی دوست من به دردسر می‌افتد من: حمايتگر، چاره جو و مسله حل کن هستم همراه همدل و وفادار خواهم بود پشتيبان، صبور و شنونده ي خوبي هستم بدون قضاوت، خوش بين و سهل‌گير هستم 39- من در حال تصمیم گیری: قاطع، روشن و منطقي هستم اهل تامل، دقيق و محتاط هستم مردد، کمرو وبي ميل هستم عجول، بي توجه و بي ثبات هستم 40- وقتی شکست میخورم دچار: دگر انتقادي، لجاجت و حالت تدافعي مي‌شوم احساس گناه، خودانتقادي و افسردگي مي‌شوم هراس و آشفتگي دروني مي‌شوم شرمساري و کاهش اعتماد به نفس مي‌شوم 5 سوال دیگه مانده که چون هر سری 20 تا سوال باید پرسید، بعد جواب اینا می پرسم.
 15. سلام جواب سوال رنگی کنید این تست 45 سوال دارد که فعلا 20 سوال آن را آوردم، اگر مایل بودید بگید بقیه سوالات هم بپرسم سپاس 1- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. خود‌ رأي حمايت‌گر خلاق خونگرم 2- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. قدرت‌طلب کمال‌گرا مردد خودمحور 3- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. مقتدر غمخوار صبور پرشور و حرارت 4- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. منفعت طلب مظنون دودل زود باور 5- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. مصمم وفادار قانع با نشاط 6- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. خودبين دلواپس لجباز دمدمي 7- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. پرمدعا قابل اطمينان مهربان خوش مشرب 8- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. دستور بده خود منتقد بي‌ميل اهل شوخي 9- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. فعال تحليل‌گر آسان‌گير بي خيال 10- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. عيب جو حساس خجالتي بي تعارف 11- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. قاطع ريزبين شنونده خوش گذران 12- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. متوقع بي گذشت بي حال خودپسند 13- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. متعهد آرمان گرا ملاحظه کار خوشحال 14- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. بي حوصله بدعنق بي اراده دمدمي مزاج 15- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. بااراده مودب صبور با مزه 16- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. اهل جر و بحث غيرواقع بين سر به هوا حراف 17- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. مستقل وابسته ملايم ساده دل 18- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. پرخاشگر دل تنگ متزلزل فراموشکار 19- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. قدرتمند اهل تامل متشخص خوش بين 20- کلمه یا عبارتی که به بهترین شکل شما را توصیف می نماید انتخاب نمایید. بي تفاوت اهل قضاوت کسل کننده بي انضباطي