❦๓❧ ąяɨą ㋡

بیست و پنجمــین مِــهــمـان صـَــنـدَلـــی دآغ ←S҉ M҉ O҉ K҉ E҉

فعالیت S҉ M҉ O҉ K҉ E҉ در تالار چگونه است   14 کاربر تاکنون رای داده است

این نظرسنجی برای ارسال رای های جدید بسته شده است
  1. 1. فعالیت S҉ M҉ O҉ K҉ E҉ در تالار چگونه است

• عالی
    • خوب
    • متوسط
      0
    • بد
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

13 ارسال در این موضوع قرار دارد

ســلــام و عرض خــســـته نباشید

►بیست و چهارمین مــهــمان صــندلی داغ مــــا کـــسی نــــیســـت جــز ◄

S҉ M҉ O҉ K҉ E҉

download.thumb.jpg.61a1db2ebdc325527bf9715c18f7a56c.jpg

تصویر

قــوانــیــن‌ !

1- فردی که بالای 10 پست داده,حق پست دادن در تاپیک را دارد در غیر اینصورت پست ایشون حذف خواهد شد!

2- هر فرد فقط میتونه حداکثر 20 سوال و حداقل 5 سوال بپرسد و بعد از به جواب رسیدن سوالات ایشون حق پرسیدن سوالات بیشتری رو دارد!

3-قبل از گزاشتن بــیـــوگـــرافـــی شخصی که روی صندلی نشسته است پستی داده نشود!

4-دوستان گل فقط حق پرسیدن سوال از کسی رو که روی صندلی نشسته رو دارن و در صورت رعایت نکردن آن برخورد می شود!

5-دوستان جهت تشکر از جواب های شخص جواب دهنده میتونن لایک بدن و از هر گونه پست برای تشکر و سپاس از جواب دادن ایشون پست ندهند!

6- دوستان تا جایی که امکان داره سوالات با منطقی رو بپرسن و از سوالاتی که شخص جواب دهنده عاجز است پرهیز کنید!

mw93_line2.png

موارد مربوط به مهمان صندلی داغ

7- مهم : کسی که روی صندلی میشیند ، قبل از این که به سوالات پاسخ بدهد ، باید یه بیوگرافی از خودش در تاپیک ارسال کند!

8 - شخص جواب دهنده ، برای جواب دادن باید پستی رو که جواب میده نقل قول کند و با فونت متفاوت جواب دهد!

9- کسی که روی صندلی میشیند ، قبل از بلند شدن نفر بعدی رو مشخص میکند!

10 - تاپیک صندلی داغ 7 روز باز می باشد

11- سوالات اصلا پيرامون مسائل سياسی و غیر اخلاقی نباشد!

نکته : فردی که روی صندلی نشسته ، میتواند به بعضی از سوالات شما عزیزان ، اگر مایل به پاسخ آن ها نباشد جواب ندهد!

نکته : اگر سوالات بیشتر بود زمان صندلی داغ بیشتر خواهد شد!

تا زمانی که مهمان بیوگرافی خود را ارسال نکردن لطفا پست ندین :53:

قوانین صندلی داغ

3 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوستان عزیزم حسین هستم ملقب به حسین اسموک 17 ساله از استان مرکزی ! خب بعد از مدتها بالاخره نشستم روی صندلی داغ!

منتظر سوالاتتون هستم!!

4 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
سلام بالاخره توانستی بعد مدتها با سابقه اون تالار داشتی نتونستی روی صندلی داغ بنشینی اینجا این تالار تونستی روی این صندلی داغ بنشینی
تا سوالی تکراری من بخونی خوب حالا دوستی داشتی جواب بده:D;)

چقدر در شبکه های مجازی انلاینی :

چقدر با خانواده انلاینی : 

چقدر با خدا انلاینی : 

زمان که صرف دنیا مجازی می کنی برای تفریح یا بالا بردن اگاهیت : 

به نظرمستر 90 عمر ادم تلف می کند یا یک سرگرمی خوبی : 

به نظرت ماهواره وشبکه های اجتماعی (واستاپ و تلگرام وغیر..) باعث هم بستگی خانواده میشد یا فروپاشی اون : 

به نظرت احساسات برانسان غلبه می کند یا عقل انسان : 

1.فرض کارخانه داری  در کنار ان کارخانه انبار محصول تولید شدهکارخانه ات است اگرهر دوآتش بگیرد وآتش نشان میگوید فقط یکی را میتوانی انتخاب کنی که خاموش کند شما کارخانه نجات میدهی یا محصول کارخانه ات

2.فرض ازدواج کردی وبچه داری می روید دریا در موقع قایقتان غرق میشود وفقط شما شنا بلد هستید شما فقط میتوانید یک نفر نجات بدید همسرت نجات میدهی یا بچه 7 سالت که میگد از شما کمک میخواهد

بازهم فرض کن دوتا دوست داری  که دارند پرت میشد در پرتگاهی یکی شان را فقط می توانی نجات بدی کدام را نجات میدی با این سوال دوست اول شما دوست دارد ولی شما اون دوست ندارید دوست دوم شما دوست ندارد اما  شما اون دوست دارد  حالا کدام نجات میدی : 

فرض کن شما در حال رانندگی در هوا بسیار سرد بارانی هستیددریک ایستگاه اتوبوس پرت و خلوت شمابا این سه نفر برخورد می کنید  همسرت  یک پیرزن سالخورده ومریض و بهترین دوستت.. کدام یک را سوار می کنید شما میتوانید یک نفر سوار کنید

فرض کن یک نفر عزیز ترین کس شما کشته واز کار خودش پشیمان هست وبه پای شما افتاده که اون ببخشیدش می برد کنار چوبی دار اون موقع شما چه کار می کنی می ببخشی یا چاریایه را از زیر پایش می کشی

فرض کنیدبه دوستی که به اون اعتماد زیادکردید به شما خیانت میکندبعد اون دوست از کارش شدید پشیمان میشود
و کارهای میکند می خواهد جبران کند حالاشما با اوچگونه رفتار می کنید  ایا ازته دل می بخشیدش یا فقط روی زبانی او می بخشید و کینه اون به دل میگیرد آیا صمیمیت قبلا بین شما بود  بر می گردد

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتونفقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی 

فرض کن از تلویزیون زنده تیم موردعلاقت مثلا  بایک تیم دیگه به فینال جام حذفی رسید کار به پنالتی می کشدمی گیرم پنالتی 10دقیقه طول میکشد تا تمام بشدهمون موقع اذان میگد موقع نمازخوندن حالاموقع میری نمازی می خوانی که دیدن پنالتی زدن از دست میدی یا به خدا میگی 10دقیقه صبر کن 

دوست داشتی اگریک بار دیگه متولد میشدی کدام ازاین دونفر باشی یک دخترخیلی زرنگ که یک کتاب 100صفحه در چند ساعت با خواندش حفظ میکرد یایک پسر کند ذهن 

باز اگر بشد مزاحمت میشم
3 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، مجید گفته است :
سلام بالاخره توانستی بعد مدتها با سابقه اون تالار داشتی نتونستی روی صندلی داغ بنشینی اینجا این تالار تونستی روی این صندلی داغ بنشینی
تا سوالی تکراری من بخونی خوب حالا دوستی داشتی جواب بده:D ;)  

چقدر در شبکه های مجازی انلاینی :زیاد اما داره کم میشه

چقدر با خانواده انلاینی : اینم زیاد ولی نه به اندازه اولی

چقدر با خدا انلاینی : قبل خیلی زیاد اما الان خیلی کمتر شده!

زمان که صرف دنیا مجازی می کنی برای تفریح یا بالا بردن اگاهیت : بیشتر برای تفریحه

به نظرمستر 90 عمر ادم تلف می کند یا یک سرگرمی خوبی : عمر تلف میکنه!به عنوان سرگرمی هم خوبه ولی نه بیشتر از 1 ساعت.

به نظرت ماهواره وشبکه های اجتماعی (واستاپ و تلگرام وغیر..) باعث هم بستگی خانواده میشد یا فروپاشی اون : تو ایران باعث فرو پاشی .

به نظرت احساسات برانسان غلبه می کند یا عقل انسان : احساسات بیشتر غلبه میکند!

1.فرض کارخانه داری  در کنار ان کارخانه انبار محصول تولید شدهکارخانه ات است اگرهر دوآتش بگیرد وآتش نشان میگوید فقط یکی را میتوانی انتخاب کنی که خاموش کند شما کارخانه نجات میدهی یا محصول کارخانه ات
کارخانه چون دوباره با همون کارخانه محصول تولید میکنم!!

2.فرض ازدواج کردی وبچه داری می روید دریا در موقع قایقتان غرق میشود وفقط شما شنا بلد هستید شما فقط میتوانید یک نفر نجات بدید همسرت نجات میدهی یا بچه 7 سالت که میگد از شما کمک میخواهد
سوال سختیه! هر چی فکر میکنم نمیتونم جواب بدم!

بازهم فرض کن دوتا دوست داری  که دارند پرت میشد در پرتگاهی یکی شان را فقط می توانی نجات بدی کدام را نجات میدی با این سوال دوست اول شما دوست دارد ولی شما اون دوست ندارید دوست دوم شما دوست ندارد اما  شما اون دوست دارد  حالا کدام نجات میدی : 
دوست اول 

فرض کن شما در حال رانندگی در هوا بسیار سرد بارانی هستیددریک ایستگاه اتوبوس پرت و خلوت شمابا این سه نفر برخورد می کنید  همسرت  یک پیرزن سالخورده ومریض و بهترین دوستت.. کدام یک را سوار می کنید شما میتوانید یک نفر سوار کنید
همسر

فرض کن یک نفر عزیز ترین کس شما کشته واز کار خودش پشیمان هست وبه پای شما افتاده که اون ببخشیدش می برد کنار چوبی دار اون موقع شما چه کار می کنی می ببخشی یا چاریایه را از زیر پایش می کشی

اگه ببینم واقعا پشیمونه میبخشمش!

فرض کنیدبه دوستی که به اون اعتماد زیادکردید به شما خیانت میکندبعد اون دوست از کارش شدید پشیمان میشود
و کارهای میکند می خواهد جبران کند حالاشما با اوچگونه رفتار می کنید  ایا ازته دل می بخشیدش یا فقط روی زبانی او می بخشید و کینه اون به دل میگیرد آیا صمیمیت قبلا بین شما بود  بر می گردد
زبانی میبخشمش. و قطعا دوستی ما صمیمیت قبل را نخواهد داشت

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتونفقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی 
مودم ای دی اس ال (نخند واجبه)

فرض کن از تلویزیون زنده تیم موردعلاقت مثلا  بایک تیم دیگه به فینال جام حذفی رسید کار به پنالتی می کشدمی گیرم پنالتی 10دقیقه طول میکشد تا تمام بشدهمون موقع اذان میگد موقع نمازخوندن حالاموقع میری نمازی می خوانی که دیدن پنالتی زدن از دست میدی یا به خدا میگی 10دقیقه صبر کن 
بعد از پنالتی!

دوست داشتی اگریک بار دیگه متولد میشدی کدام ازاین دونفر باشی یک دخترخیلی زرنگ که یک کتاب 100صفحه در چند ساعت با خواندش حفظ میکرد یایک پسر کند ذهن 
یک پسر کند ذهن!

باز اگر بشد مزاحمت میشم  منتظرم خدانگهدار;)

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
با سلام مجدد باز یک سری سوالات دیگه  در خدمت رفیق

چند بار دست مامان باباتو بوسیدی؟!(خجالت بی خجالت)

خدا بهت میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یک فرمان میده ، باید جون عزیزترین کس زندگیتو بگیری (حالا فرضا مادر یا هر کس دیگه ای) چیکار می کنی؟ 

اگه مجبورباشی باکسی باشی ولی خیلی هم رو مخت باشه چیکار میکنی؟

آخرین لحظه ی زندگیته .. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی ، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کنی ، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه ، تو چه آرزوهایی می کنی ؟(به جز این که مرگت تاخیر بیفته) 

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟ 

اگه یک نفربا زور بازوی زیاد  که اصلا شما نمی توانید  در مقابلش مقاومت کنی بخواد بنا به دلایلی عزیز تر کس شما با چماق بزند مثلا مادرتون شما چه کارمیکنی زورش که نداری هیچ کس اون اطراف نیست کمکت کند

اگه یه روز محکم بدون هیچ علتی بزنم در گوشت چی کار میکنی ؟

اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی ؟؟

- بچه بودی ضایع ترین آرزوت چی بود؟ الان چیه؟

حاضری به خاطر کسی که خیلی دوستش داری خودت رو تغییر بدی

سوار تاکسی میشی وسطای راه متوجه میشی که یه قرون هم تو جیبت نیست . چیکار میکنی؟

-اگه بدونی فقط یه روز به پایان عمرت مونده اول اینکه چه احساسی بهت دست میده؟ دوم اینکه دوست داری اون روز رو چطوری بگذرونی

بدترین روز زندگیت کی بود؟بهترینش چطور

اگر شریک زندگی داشتی  ویک روز شریک زندگیت بهت خیانت میکرد  چه کار می کردی

نظرت رانندگی درباره این وسایل چی دوست داری با کدوم وسیله حتی برای یکبار هم که شده رانندگی کنی؟

سواری(نامش ذکر شود):  

نیسان وانت: 

موتور پرشی: 

دوچرخه: 

تریلی: 

لیفتراک: 

جرثقیل: 

لودر: 

اتوبوس: 

ببخش رفیق با سوالاتم اذیت کردم موفق باشی
2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، مجید گفته است :
با سلام مجدد باز یک سری سوالات دیگه  در خدمت رفیق سلام تنها پرسشگر صندلی داغ من

چند بار دست مامان باباتو بوسیدی؟!(خجالت بی خجالت)سوال بعدی(بچه بودم زیاد ولی بزرگ شدم هیچ)

خدا بهت میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یک فرمان میده ، باید جون عزیزترین کس زندگیتو بگیری (حالا فرضا مادر یا هر کس دیگه ای) چیکار می کنی؟ 
یه عمر گناه کردیم اینم روش

اگه مجبورباشی باکسی باشی ولی خیلی هم رو مخت باشه چیکار میکنی؟ولش میکنم

آخرین لحظه ی زندگیته .. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی ، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کنی ، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه ، تو چه آرزوهایی می کنی ؟(به جز این که مرگت تاخیر بیفته) 
اشک مادر و پدرم رو نبینم(یعنی بعد اونا بمیرم) همین یکی مهم ترینشونه

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟ اینترنت:D

اگه یک نفربا زور بازوی زیاد  که اصلا شما نمی توانید  در مقابلش مقاومت کنی بخواد بنا به دلایلی عزیز تر کس شما با چماق بزند مثلا مادرتون شما چه کارمیکنی زورش که نداری هیچ کس اون اطراف نیست کمکت کند میرم براش حتی اگه بکشتم

اگه یه روز محکم بدون هیچ علتی بزنم در گوشت چی کار میکنی ؟خوب من میپرسم چرا زدی اگه بی دلیل بود زور میرسید منم یکی میزنم

اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی ؟؟آبروشو میبرم

- بچه بودی ضایع ترین آرزوت چی بود؟ الان چیه؟فوتبالیست بشم!الان یه شغل خوب گیرم بیاد

حاضری به خاطر کسی که خیلی دوستش داری خودت رو تغییر بدیآره اگه مشکل درون خودم ببینم

سوار تاکسی میشی وسطای راه متوجه میشی که یه قرون هم تو جیبت نیست . چیکار میکنی؟میگم بیا بریم در خونه پول بهت میدم !

-اگه بدونی فقط یه روز به پایان عمرت مونده اول اینکه چه احساسی بهت دست میده؟ دوم اینکه دوست داری اون روز رو چطوری بگذرونی

خوب طبیعتا احساس بدی دست میده به آدم !دوست دارم اصلا نگذره!

بدترین روز زندگیت کی بود؟بهترینش چطور؟بدترین نداشتم آنچنانی !بهترینم نداشتم

اگر شریک زندگی داشتی  ویک روز شریک زندگیت بهت خیانت میکرد  چه کار می کردی) هیچ وقت نمیبخشیدمش

نظرت رانندگی درباره این وسایل چی دوست داری با کدوم وسیله حتی برای یکبار هم که شده رانندگی کنی؟

سواری(نامش ذکر شود):  پیکان خیلی باحاله

نیسان وانت: آره

موتور پرشی: نه

دوچرخه: هنوزم باهاش رانندگی میکنم 

تریلی: آره باحاله

لیفتراک: نه

جرثقیل: نه

لودر: آره

اتوبوس: نه

ببخش رفیق با سوالاتم اذیت کردم موفق باشی بسلامت تنها سوال کننده!

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال

سلام

خوبی؟

رنگ مورد علاقه؟

غذای موردعلاقه؟

اهل کجایی؟

ترکی بلدی؟

تیم مورد علاقه؟

من یا تو؟

تیم داری بدی من؟

بازیکن داری بدی من؟

مسی یا رونالدو؟ 

فعلا

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، คгครђรєvєภ7 گفته است :

سلام سلام

خوبی؟ ممنون

رنگ مورد علاقه؟قرمز

غذای موردعلاقه؟قیمه بادمجان

اهل کجایی؟ شازند(شهرستان های استان مرکزیه)

ترکی بلدی؟نه

تیم مورد علاقه؟ ایران پرسپولیس اروپا رئال 

من یا تو؟:tw_expressionless:

تیم داری بدی من؟خودم تیم میخوام 

بازیکن داری بدی من؟سن 29 قدرت 250 میخوای؟؟

مسی یا رونالدو؟ صد در صد رونالدو

فعلا به سلامت بازم بیا!

لینک به ارسال

سلام مردک :)))

هنوز زنده ای؟؟؟ D:

1_چن تا از روزه هاتو نگرفتی؟؟:|

2_دوست داری چیکاره بشی بعدا؟؟

3_چن تا بچه میخوایی داشته باشی؟؟ جنسیتاشون چی باشه؟؟

4_یهترین بازیگر مرد خارجی از نظرت؟؟

5_بهترین بازیگر زن داخلی از نظرت؟؟(ترانه علیدوستی و بهاره افشاری و سحر قریشی مال خودمن) D:

6_به نظرت چرا کرگدن افسردس؟؟._.

7_چقدر طول میکشه تا زرافه بالا بیاره؟؟ P:

x:

8_اگه قرار بود یه بازیکن یا یه بازیگرو از نزدیک ببینی کی رو دوست داشتی؟؟ :))

9_عکستو تلگرام میدی یا ول معطلم؟؟ D:

10_از کدوم ویژگیت بدت میاد؟؟-__-

11_از کدوم ویژگیت خوشت میاد؟؟._.

12_نظرت راجع به من؟؟ ://:

تا حالا کسی بت گفته عشقی؟؟

اگه کسی نگفته:عشقی گللل❤

خب دیگه ممنون  ;-)

فعلا?

لینک به ارسال
در هم اکنون، Şιя Şαеιd گفته است :

سلام مردک :)))سلام:D

هنوز زنده ای؟؟؟ D:آره الحمدلله

1_چن تا از روزه هاتو نگرفتی؟؟3 روز اولو نگرفتم و بقیشو تا الان گرفتم:|

2_دوست داری چیکاره بشی بعدا؟؟معلم

3_چن تا بچه میخوایی داشته باشی؟؟ جنسیتاشون چی باشه؟؟10تا 5 دختر 5 تا پسر

4_یهترین بازیگر مرد خارجی از نظرت؟؟ونت ورت میلر(مایکل اسکافیلد)

5_بهترین بازیگر زن داخلی از نظرت؟؟(ترانه علیدوستی و بهاره افشاری و سحر قریشی مال خودمن) D:شرمنده سحر قریشی ! مشکلی داشتی بیا تلD:

6_به نظرت چرا کرگدن افسردس؟؟._از خدا بپرس

7_چقدر طول میکشه تا زرافه بالا بیاره؟؟ P:20 دقیقه

x:وات؟؟

8_اگه قرار بود یه بازیکن یا یه بازیگرو از نزدیک ببینی کی رو دوست داشتی؟؟ :))سحر قریشی

9_عکستو تلگرام میدی یا ول معطلم؟؟ D:بیا تل

10_از کدوم ویژگیت بدت میاد؟؟-__-اخلاقم

11_از کدوم ویژگیت خوشت میاد؟؟._.هیچی

12_نظرت راجع به من؟؟ ://:کنه-رومخ-بابا ول کن عکسو

تا حالا کسی بت گفته عشقی؟؟نه الحمدلله

اگه کسی نگفته:عشقی گللل❤4chsmu1.gif

خب دیگه ممنون  ;-)به سلامت

فعلا?بازم بیا

لینک به ارسال

سلام دوباره?

اول از همه بگم که شانست گفت که تلگرامم دیگه بالا نمیاد وگرنه عکستو گرفته بودم تا حالا D:

خب بریم  سراغ  سوالات:

1_پنج تا پسر پنج تا دختر؟؟مهدکودکه؟؟._. اسماشون چیه حالا؟؟ D:

2_چرا عکستو نمیدی؟؟._.

3_بازی کامپیوتری موردعلاقه؟

4_از کی تو تالار بیشتر خوشت میاد؟ P:

5_چرا سحر قریشی؟؟ x:

6_چه فیلمی رو بیشتر دوست داشتی تا الآن؟؟._.

7_نمیایی اصفهان ببینیمت؟؟ :))

8_دوز دختر یا دوز پسر؟؟ D: x:

9_بدترین کاری که با معلمت کردی چی بوده؟؟(ما که یبار پرتقال پرت کردیم طرفش. آباش پاچید تو صورتش D:)

10_دوست داری 5 سال جوون تر شی یا دو میلیارد پول داشته باشی؟؟._.

11_من یا بستنی؟؟ P:

خب دیگه فعلا?

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Şιя Şαеιd گفته است :

سلام دوباره?ژووووووووووون ، سلام کسگلم

اول از همه بگم که شانست گفت که تلگرامم دیگه بالا نمیاد وگرنه عکستو گرفته بودم تا حالا D:الهی الحمدلله رب العالمین:D

خب بریم  سراغ  سوالات:;)

1_پنج تا پسر پنج تا دختر؟؟مهدکودکه؟؟._. اسماشون چیه حالا؟؟ D:هنوز فکر نکردم به اسماشون!!

2_چرا عکستو نمیدی؟؟._.چون تلگرامت دیگه بالا نمیاد!

3_بازی کامپیوتری موردعلاقه؟بازی فرار از زندان-ـــــ  اویل 5 ،کالاف 

4_از کی تو تالار بیشتر خوشت میاد؟ P:خیلی ها هستند،بخوام نام ببرم خیلی ها از زبان میوفتند !خودتم جزئشونی!

5_چرا سحر قریشی؟؟ x:بی تربیت من روی ایشون تعصب دارم ! سوال بعدی

6_چه فیلمی رو بیشتر دوست داشتی تا الآن؟؟._.فرار از زندان(واقعا بی نظیره)

7_نمیایی اصفهان ببینیمت؟؟ :))پارسال و پیرارسال میومدیم اردو اما دیگه مدرسه عوض شده! انشالله هر وقت خواستم بیا بهت میگم!

8_دوز دختر یا دوز پسر؟؟ D: x:خداییش اهل این چیزا نیستم!راستش خوشم نمیاد!موقعیتش خیلی پیش اومده! اما خودم نخواستم!

9_بدترین کاری که با معلمت کردی چی بوده؟؟(ما که یبار پرتقال پرت کردیم طرفش. آباش پاچید تو صورتش D:)بدبخت میخواست آزمایش بازتاب نور انجام بده اون وسیله نور نداشت منم برای اینکه ضایع نشه با کتابم که جلدش براق بود سرگرمش کردم!بچه ها داشتن میزو گاز میگرفتند!

10_دوست داری 5 سال جوون تر شی یا دو میلیارد پول داشته باشی؟؟._.هیچکدام!

11_من یا بستنی؟؟ P:صد در صد شما :tw_expressionless:

خب دیگه فعلا?

لینک به ارسال

قفل!

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.