❦๓❧ ąяɨą ㋡

هفدهـمــین مِــهــمـان صـَــنـدَلـــی دآغ ← مجید

فعالیت مجید در تالار چگونه است؟   17 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. فعالیت مجید در تالار چگونه است؟

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

17 ارسال در این موضوع قرار دارد

ســلــام و عرض خــســـته نباشید

►هفدهـمــین مــهــمان صــندلی داغ مــــا کـــسی نــــیســـت جــز ◄

مجید

مجید

تصویر

قــوانــیــن‌ !

1- فردی که بالای 10 پست داده,حق پست دادن در تاپیک را دارد در غیر اینصورت پست ایشون حذف خواهد شد!

2- هر فرد فقط میتونه حداکثر 20 سوال و حداقل 5 سوال بپرسد و بعد از به جواب رسیدن سوالات ایشون حق پرسیدن سوالات بیشتری رو دارد!

3-قبل از گزاشتن بــیـــوگـــرافـــی شخصی که روی صندلی نشسته است پستی داده نشود!

4-دوستان گل فقط حق پرسیدن سوال از کسی رو که روی صندلی نشسته رو دارن و در صورت رعایت نکردن آن برخورد می شود!

5-دوستان جهت تشکر از جواب های شخص جواب دهنده میتونن لایک بدن و از هر گونه پست برای تشکر و سپاس از جواب دادن ایشون پست ندهند!

6- دوستان تا جایی که امکان داره سوالات با منطقی رو بپرسن و از سوالاتی که شخص جواب دهنده عاجز است پرهیز کنید!

mw93_line2.png

موارد مربوط به مهمان صندلی داغ

7- مهم : کسی که روی صندلی میشیند ، قبل از این که به سوالات پاسخ بدهد ، باید یه بیوگرافی از خودش در تاپیک ارسال کند!

8 - شخص جواب دهنده ، برای جواب دادن باید پستی رو که جواب میده نقل قول کند و با فونت متفاوت جواب دهد!

9- کسی که روی صندلی میشیند ، قبل از بلند شدن نفر بعدی رو مشخص میکند!

10 - تاپیک صندلی داغ 7 روز باز می باشد

11- سوالات اصلا پيرامون مسائل سياسی و غیر اخلاقی نباشد!

نکته : فردی که روی صندلی نشسته ، میتواند به بعضی از سوالات شما عزیزان ، اگر مایل به پاسخ آن ها نباشد جواب ندهد!

نکته : اگر سوالات بیشتر بود زمان صندلی داغ بیشتر خواهد شد!

تا زمانی که مهمان بیوگرافی خود را ارسال نکردن لطفا پست ندین :53:

قوانین صندلی داغ

5 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نام خدا

سلام به همه بچه های گل گلاب تالار:tw_heart:

اسم مجید معروف به یوم جانگ

از اصفهان

اماده جوابگو سوالات شما عزیزان هستم 

با تشکر از مهسا خانم

6 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

سلام :ا سوالای خودتو واس خودت میام حال کن :دی

چقدر در شبکه های مجازی انلاینی :

چقدر با خانواده انلاینی : 

چقدر با خدا انلاینی : 

زمان که صرف دنیا مجازی می کنی برای تفریح یا بالا بردن اگاهیت : 

به نظرمستر 90 عمر ادم تلف می کند یا یک سرگرمی خوبی : 

به نظرت ماهواره وشبکه های اجتماعی (واستاپ و تلگرام وغیر..) باعث هم بستگی خانواده میشد یا فروپاشی اون : 

به نظرت احساسات برانسان غلبه می کند یا عقل انسان : 

1.فرض کارخانه داری  در کنار ان کارخانه انبار محصول تولید شدهکارخانه ات است اگرهر دوآتش بگیرد وآتش نشان میگوید فقط یکی را میتوانی انتخاب کنی که خاموش کند شما کارخانه نجات میدهی یا محصول کارخانه ات

2.فرض ازدواج کردی وبچه داری می روید دریا در موقع قایقتان غرق میشود وفقط شما شنا بلد هستید شما فقط میتوانید یک نفر نجات بدید همسرت نجات میدهی یا بچه 7 سالت که میگد از شما کمک میخواهد

بازهم فرض کن دوتا دوست داری  که دارند پرت میشد در پرتگاهی یکی شان را فقط می توانی نجات بدی کدام را نجات میدی با این سوال دوست اول شما دوست دارد ولی شما اون دوست ندارید دوست دوم شما دوست ندارد اما  شما اون دوست دارد  حالا کدام نجات میدی : 

فرض کن شما در حال رانندگی در هوا بسیار سرد بارانی هستیددریک ایستگاه اتوبوس پرت و خلوت شمابا این سه نفر برخورد می کنید  همسرت  یک پیرزن سالخورده ومریض و بهترین دوستت.. کدام یک را سوار می کنید شما میتوانید یک نفر سوار کنید

فرض کن یک نفر عزیز ترین کس شما کشته واز کار خودش پشیمان هست وبه پای شما افتاده که اون ببخشیدش می برد کنار چوبی دار اون موقع شما چه کار می کنی می ببخشی یا چاریایه را از زیر پایش می کشی

فرض کنیدبه دوستی که به اون اعتماد زیادکردید به شما خیانت میکندبعد اون دوست از کارش شدید پشیمان میشود
و کارهای میکند می خواهد جبران کند حالاشما با اوچگونه رفتار می کنید  ایا ازته دل می بخشیدش یا فقط روی زبانی او می بخشید و کینه اون به دل میگیرد آیا صمیمیت قبلا بین شما بود  بر می گردد

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتونفقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی 

فرض کن از تلویزیون زنده تیم موردعلاقت مثلا  بایک تیم دیگه به فینال جام حذفی رسید کار به پنالتی می کشدمی گیرم پنالتی 10دقیقه طول میکشد تا تمام بشدهمون موقع اذان میگد موقع نمازخوندن حالاموقع میری نمازی می خوانی که دیدن پنالتی زدن از دست میدی یا به خدا میگی 10دقیقه صبر کن 

دوست داشتی اگریک بار دیگه متولد میشدی کدام ازاین دونفر باشی یک دخترخیلی زرنگ که یک کتاب 100صفحه در چند ساعت با خواندش حفظ میکرد یایک پسر کند ذهن 
7 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
سلام
به قول علی سوالای خودت برا خودت اوردم حال کنی
چند بار دست مامان باباتو بوسیدی؟!(خجالت بی خجالت)

خدا بهت میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یک فرمان میده ، باید جون عزیزترین کس زندگیتو بگیری (حالا فرضا مادر یا هر کس دیگه ای) چیکار می کنی؟ 

اگه مجبورباشی باکسی باشی ولی خیلی هم رو مخت باشه چیکار میکنی؟

آخرین لحظه ی زندگیته .. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی ، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کنی ، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه ، تو چه آرزوهایی می کنی ؟(به جز این که مرگت تاخیر بیفته) 

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟ 

فرض کن توی خیابان داری میری تـنت  محکم میخورد به یکی طرف ول کن نیست بااون  بحث میکنی طرف فحش 
 بهت میده درگیر میشی یهو هولش میدی سرش میخورد توی جدول درجا میمیرد  حال این جواب ها بده

شما انوقت چه کار میکنی فرار میکنی که باید همیشه فرار کنی همان جا می ایستی تا مامور بیاد که عاقبتش معلوم طناب دار

خانواده طرف به هیچ وجه راضی نمیشد ببخشند می بردنت پا دار طناب می اندازد گردنت اون موقع چه حال حسی داری

خوب حالا همون خانواده می بخشندت حال چه حس حالی داری واگر دوبار از این نوع اتفاق افتاد چه کار میکنی

اگه یک نفربا زور بازوی زیاد  که اصلا شما نمی توانید  در مقابلش مقاومت کنی بخواد بنا به دلایلی عزیز تر کس شما با چماق بزند مثلا مادرتون شما چه کارمیکنی زورش که نداری هیچ کس اون اطراف نیست کمکت کند

اگه یه روز محکم بدون هیچ علتی بزنم در گوشت چی کار میکنی ؟

اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی ؟؟

- بچه بودی ضایع ترین آرزوت چی بود؟ الان چیه؟

حاضری به خاطر کسی که خیلی دوستش داری خودت رو تغییر بدی

سوار تاکسی میشی وسطای راه متوجه میشی که یه قرون هم تو جیبت نیست . چیکار میکنی؟

|

-اگه بدونی فقط یه روز به پایان عمرت مونده اول اینکه چه احساسی بهت دست میده؟ دوم اینکه دوست داری اون روز رو چطوری بگذرونی

بدترین روز زندگیت کی بود؟بهترینش چطور

اگر شریک زندگی داشتی  ویک روز شریک زندگیت بهت خیانت میکرد  چه کار می کنی

نظرت رانندگی درباره این وسایل چی دوست داری با کدوم وسیله حتی برای یکبار هم که شده رانندگی کنی؟

سواری(نامش ذکر شود): 

نیسان وانت: 

موتور پرشی: 

دوچرخه: 

تریلی: 

لیفتراک: 

جرثقیل: 

لودر: 

اتوبوس: 

4 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

خب سلام به عشق 

خوبی؟!

تا چه قدر میتونی مهربون باشی؟!

جومونگ زیاد می بینی:!

چند سالته؟!

معدل کلاس هشتمت چند شد؟!(راستشو بگو :)  )

خودت میدونی برا چی تو تالار مشهوری؟!

دوست داری چی کاره بشی؟!

امسال عید چی کاری میکنی؟!

میخای بیام پیشت ؟!

خسته شدی از سوالای چرتم؟!

اگه نشدی پس منتظرم باش دفعه ی بعد هم میام

خدافظ

4 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، ✘_Aιίw04_✘ گفته است :

سلام :ا سوالای خودتو واس خودت میام حال کن :دی

سلام علیکم باور نمیشد یک روز بایدجواب سوالای خودم بدم

چقدر در شبکه های مجازی انلاینی :3ساعت نهایتش 4ساعت 

چقدر با خانواده انلاینی : 60درصد

چقدر با خدا انلاینی : 50درصد

زمان که صرف دنیا مجازی می کنی برای تفریح یا بالا بردن اگاهیت : هر دو 

به نظرمستر 90 عمر ادم تلف می کند یا یک سرگرمی خوبی : 

اگر در حدمعمولی باشد تفریح خوبی در دنیا مجازی بیشتر باشد فقط وقت تلف کردن عمر ادم

به نظرت ماهواره وشبکه های اجتماعی (واستاپ و تلگرام وغیر..) باعث هم بستگی خانواده میشد یا فروپاشی اون : 
به نظرم اگر فرهنگ درست استفاده کرد همه بلد باشد موجب هم بستگی فامیل وخانواده میشد ولی متاسفانه توی کشور بیشتر باعث فروپاشی خانواده از هم میشد 

به نظرت احساسات برانسان غلبه می کند یا عقل انسان : بستگی تو چه شرایط باشی

1.فرض کارخانه داری  در کنار ان کارخانه انبار محصول تولید شدهکارخانه ات است اگرهر دوآتش بگیرد وآتش نشان میگوید فقط یکی را میتوانی انتخاب کنی که خاموش کند شما کارخانه نجات میدهی یا محصول کارخانه ات

در اینجا احساسات نمی توند برمن غلبه کندبلکه عقل مگد کارخانه حفظ کنم تا بتونم محصول تولید کنم جواب :کارخانه

2.فرض ازدواج کردی وبچه داری می روید دریا در موقع قایقتان غرق میشود وفقط شما شنا بلد هستید شما فقط میتوانید یک نفر نجات بدید همسرت نجات میدهی یا بچه 7 سالت که میگد از شما کمک میخواهد

در اینجا از نظر عقلی حکم مکند همسرت نجات بدی چون می توانددوباره بچه دار بشی ولی احساست اینجا برات غلبه میکند وشما میان دو راهی میمونی کدام نجات بده جواب خودم  نمیدنم

بازهم فرض کن دوتا دوست داری  که دارند پرت میشد در پرتگاهی یکی شان را فقط می توانی نجات بدی کدام را نجات میدی با این سوال دوست اول شما دوست دارد ولی شما اون دوست ندارید دوست دوم شما دوست ندارد اما  شما اون دوست دارد  حالا کدام نجات میدی : 
من نفر دوم نجات میدم انسان به عشق زنده است  چون چیزی دوست دارد که اگر حتی به اون اهمیت نده براش مهم

فرض کن شما در حال رانندگی در هوا بسیار سرد بارانی هستیددریک ایستگاه اتوبوس پرت و خلوت شمابا این سه نفر برخورد می کنید  همسرت  یک پیرزن سالخورده ومریض و بهترین دوستت.. کدام یک را سوار می کنید شما میتوانید یک نفر سوار کنید
خوب جواب معلوم من کلید ماشین میدم به دوست تا اون پیرزن سوار کند هم خودش و پیرزن به مقصدش بروسد و با همسر توی هوا سرد بارونی تا خونه قدم  میزنیم صحبت میکنیم 

فرض کن یک نفر عزیز ترین کس شما کشته واز کار خودش پشیمان هست وبه پای شما افتاده که اون ببخشیدش می برد کنار چوبی دار اون موقع شما چه کار می کنی می ببخشی یا چاریایه را از زیر پایش می کشی

نمیدونم شاید می بخشیدمش شاید

فرض کنیدبه دوستی که به اون اعتماد زیادکردید به شما خیانت میکندبعد اون دوست از کارش شدید پشیمان میشود
و کارهای میکند می خواهد جبران کند حالاشما با اوچگونه رفتار می کنید  ایا ازته دل می بخشیدش یا فقط روی زبانی او می بخشید و کینه اون به دل میگیرد آیا صمیمیت قبلا بین شما بود  بر می گردد

ار ته دل می بخشیدم اما صمیمت قبلی فکر نکنم برگردد 

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتونفقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی 

دوتا هارد اکسترنال پر از عکس فیلم یادگاری و اطلاعات خانوادگیم  هست برمی داشتم

فرض کن از تلویزیون زنده تیم موردعلاقت مثلا  بایک تیم دیگه به فینال جام حذفی رسید کار به پنالتی می کشدمی گیرم پنالتی 10دقیقه طول میکشد تا تمام بشدهمون موقع اذان میگد موقع نمازخوندن حالاموقع میری نمازی می خوانی که دیدن پنالتی زدن از دست میدی یا به خدا میگی 10دقیقه صبر کن 

من که بیشتر وقتها نماز اول وقت نمیخونیم این  هم روش به خدا میگم فینال واجب تر نماز شرمنده خدا

دوست داشتی اگریک بار دیگه متولد میشدی کدام ازاین دونفر باشی یک دخترخیلی زرنگ که یک کتاب 100صفحه در چند ساعت با خواندش حفظ میکرد یایک پسر کند ذهن 
خوب دختر رزنگ بهتر درست تو جامعه یک سری محدودیت دارد  اما اینده خوبی دارد تا پسر کند ذهن

تشکر رفیق بابت  سوالات پرسیدی:tw_heart:
واقعا تاحال  به بعضی از سوالاتم فکر نکرده بودم بنده خدا  بچه ها چقدر اینجا نقره داغش کردم 

در ۱ ساعت قبل، ʟɪᴠᴇʀᴘᴏᴏʟ گفته است :
سلام سلام علیکم 
به قول علی سوالای خودت برا خودت اوردم حال کنی
عاقبت خیاط  هم در کوزه افتاد این جواب اول سوالات 
مادر زیاد اما پدر چون مرد سخت گیربود  عمر زیاد به این دنیانداشت  فکر کنم 2یا3بار

خدا بهت میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یک فرمان میده ، باید جون عزیزترین کس زندگیتو بگیری (حالا فرضا مادر یا هر کس دیگه ای) چیکار می کنی؟ 

این سوال مثل همون ازمایش حضرت ابراهیم ماموریت داشت سر فرزندش ببرد اون این کار کرد
ولی من یک عمر خدا خواست راه کج نرم رفتم این روش  میگم خدا بی خیال شو  این همه ادم فقیر مستضعف از خداشون از این دنیا خاص بشد 10اینا را جونش  میگرم بی خیال عزیزان من شو  سعی میکن از بند پ استفاده کنم 

اگر باش رودر باسی داشته باشم باید تحمل کنم اگر نه بس کن دیگه مخ خوردی حرف نزن حرف نزن 

آخرین لحظه ی زندگیته .. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی ، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کنی ، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه ، تو چه آرزوهایی می کنی ؟(به جز این که مرگت تاخیر بیفته) 
می گفتم خدا حالا مرگ نزدیک این قشر کارگر بدبخت بیچاره این همه به سختی زندگی میکند و مردم فقیر بیچارهای  از این اوضاع بد اسفناک درش بیارد و دلش خوش کن ناراحتی نداشته باشد همین

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟  فعلا کسی سراغ ندارم

فرض کن توی خیابان داری میری تـنت  محکم میخورد به یکی طرف ول کن نیست بااون  بحث میکنی طرف فحش 
 بهت میده درگیر میشی یهو هولش میدی سرش میخورد توی جدول درجا میمیرد  حال این جواب ها بده

شما انوقت چه کار میکنی فرار میکنی که باید همیشه فرار کنی همان جا می ایستی تا مامور بیاد که عاقبتش معلوم طناب دار

نمیدونم فکر اون موقع مغز هنگ میکند شاید پا به فرار بزارم بعد به خودم مسلط شدم خودم تحویل میدادم

خانواده طرف به هیچ وجه راضی نمیشد ببخشند می بردنت پا دار طناب می اندازد گردنت اون موقع چه حال حسی داری
حسی خیلی بد دارم میگم شاس ندارم زندگم الکی سر یک دعوا از بین بردم

خوب حالا همون خانواده می بخشندت حال چه حس حالی داری واگر دوبار از این نوع اتفاق افتاد چه کار میکنی
دست پا این خانواده می بوسم من بخشیدند و بی نهایت شکر میکنم تا بتونم  سعی میکنم  این کارش جبران کنم
پشت دستم داغ هیچ وقت سر چیزی بیهود بحث نکنم صبر تحمل  برای اون شرایط تقویت میکنم باعث این همه مشکلات برام نشد

اگه یک نفربا زور بازوی زیاد  که اصلا شما نمی توانید  در مقابلش مقاومت کنی بخواد بنا به دلایلی عزیز تر کس شما با چماق بزند مثلا مادرتون شما چه کارمیکنی زورش که نداری هیچ کس اون اطراف نیست کمکت کند
اگر زور نداشته باشم وهیچ کس نباشد کمک بگیرم اون چماق های میخواهد به مادرم بزند من سپرش میشم تا هیچ کدام به مادرم نخورد به من بخورد

اگه یه روز محکم بدون هیچ علتی بزنم در گوشت چی کار میکنی ؟ هیچ کار نمیکنم این حرف بهت میزنم   هر چه از دوست برسد خوش  است حتی سیلی

تا انجا بشد از ابروم دفاع میکنم 

خلبان جنگی اف16 بشم
الان  هم دوست دارم  انقدر سرمایه داشته باشم که محلمون که جز فقیر نشیان شهر همچین اباد کنم توی اصفهان تک باشد 

بله حاضر عوض بشم

بهش میگم شرمنده پول ندارم ادرس بهم بدی پول کریه میام بهتون میدم یا بیا بریم در خونه انجا بهت کریه بهت میدم

-اگه بدونی فقط یه روز به پایان عمرت مونده اول اینکه چه احساسی بهت دست میده؟ دوم اینکه دوست داری اون روز رو چطوری بگذرونی

مگم عجب عمرهم زود تموم شد اون روز تا انجا بشد به هر کس بتونم کمک میکنم و دعا میکردم از خدا  گناهانم را ببخشد

روز  فوت مادر  بدتر بدتر لحظه زندگی بود بهترینش تولد دخترم

اگر شریک زندگی داشتی  ویک روز شریک زندگیت بهت خیانت میکرد  چه کار می کنی
خوب بستگی داردشاید باز شاید  اگرفرزندی از اون داشتم برای اینکه فرزندم لطمه روحی نبید مشکل پیش در ایند براش نیاد به اون زندگی خفت بار ادامه میدادم که عشق دیگه تو اصلا دخالت ندارد فقط به خاطرفرزندم تن به زندگی میدادم 
اگر فرزند نداشتم درجا طلاق میدادم

نظرت رانندگی درباره این وسایل چی دوست داری با کدوم وسیله حتی برای یکبار هم که شده رانندگی کنی؟
دوست داشتم یکبار شد تریلی ولو fh رانندگی می کردم

سواری(نامش ذکر شود): 

نیسان وانت: زیاد علاقه به رانندگیش ندارم

موتور پرشی:  ایوال خیلی پسر حال میده

دوچرخه: تفریح سالمی

تریلی:  عاشق روندنشم

لیفتراک: بد نیست حال میدد 

جرثقیل: کمی دردسر دارد

لودر: حوصله میخواهد

اتوبوس: رانندگی با اون توی شهر بیرون شهر عصاب خوردکنی

تشکر رفیق بابت این سوالات که پرسیدی:tw_heart:

4 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، Xantan گفته است :

خب سلام به عشق 

سلام به شما عزیز 

خوبی؟! بد نیستم ممنون 

تا چه قدر میتونی مهربون باشی؟!  زیاد نمی تونم مهربون باشم

جومونگ زیاد می بینی:! کم بیش بله

چند سالته؟! بی نهایت

معدل کلاس هشتمت چند شد؟!(راستشو بگو :)  ) اون موقع میگفتند سوم راهنمای سری اول 8یا 9 بود بعد رد شدم سال بعدش همون کلاس رفتم 13 شدم زیاد اهل علم دانش نبودم ;)

خودت میدونی برا چی تو تالار مشهوری؟! نه نمیدونم اصلا مگه من مشهورم من سال به12 ماه توی تالارم  تاپیک تا حالا  نزدم فکرکنم گمنام باشم تا مشهور گمنام بهتر باشم

دوست داری چی کاره بشی؟! کارم از حرف گذشته فعلا کارگرم اما اگر فرصت داشتم راننده تریلی میشدم

امسال عید چی کاری میکنی؟! هیچ دید بازدید همین فعلا وضع مالی خوب ندارم مسافرت برم

میخای بیام پیشت ؟!مهمان حبیب خداست قدم روی چشم اما خونه  ما فقرانه است ناراحت نشی شاید اون طور که بخواهی نتونم پذیرای ازت بکنم 

خسته شدی از سوالای چرتم؟!نه بابا سوالای چرت چی سوالای خوبه مشکل نداشت

اگه نشدی پس منتظرم باش دفعه ی بعد هم میام باز قدم روی چشم 

خدافظ تشکر رفیق لطف کردی امدی خداحافظ

3 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

:tw_mrgreen:سلام:tw_mrgreen:

1.هوا ابریه؟:tw_neutral:

2.هوای دلت؟:tw_grimace:

3.هوای عقلت؟:tw_sweat:

نظرت درباره ذوب اهن ؟

4.قبول داری یه روز همه چی درست میشه؟:tw_warning:

5.قبول داری یه روز خدا همه چیز رو دوست میکنه؟:tw_warning:

6.نظرت درباره مردونگی تو روزگار؟:tw_weary:

نظرت درباره رتبه ذوب اهن تو جدول ؟

نظرت درباره سر مربیتون؟

گز اصفهان خوشمزه هست؟

7.قبول داری ادما کوهن ؟:tw_sleeping:

8.مربوط به سوال بالا:قبول داری روز گار میچرخه؟:tw_tongue:

نه انصافا قبول داری ذوب اهن دور از انتظاره عمل کرده ؟ نداری ؟ یعنی راضی ای؟

9.بنظرت ادما قبل کاراشون فکر میکنن؟به اطرافیانشون فک میکن؟:tw_warning:

از امیر علی چه خبر؟خوبه؟ سلامته؟

10.اگه حرفی تو دلت هست بگو  (کلی) :tw_heart:

اندرزگویانه بگو که تو زندگی بدردم بخوره

خب 

خوبی ؟

سلامتی؟

چه خبرا؟

ایام بکام؟

شکلک ها صرفا برای تغیر فضا بوده و به سوالات ربط نداره:tw_smile:

موفق باشی:x

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، şέήάţόŕ şţάŕ گفته است :

:tw_mrgreen:سلام:tw_mrgreen:

سلام علیکم اقا هادی
1.هوا ابریه؟:tw_neutral:

فعلا ابری

2.هوای دلت؟:tw_grimace:

اون ابری

3.هوای عقلت؟:tw_sweat:

مه آلوده

نظرت درباره ذوب اهن ؟

تیم مورد علاقم  تا حالاش تویلیگ خوب کارکرده

امابرای جام  قهرمان اسیا فعلا ضعیف شروع کرد

4.قبول داری یه روز همه چی درست میشه؟:tw_warning:

بله البته اگر اون  موقع زنده باشیم

5.قبول داری یه روز خدا همه چیز رو دوست میکنه؟:tw_warning:

بله امید همین خدا ست هر چه زودتر همه چیز درست کند

6.نظرت درباره مردونگی تو روزگار؟:tw_weary:

توی این روز مردونگی این چشم به ناموس دیگران نداشته باشی ونقشه براشون نکشی

نظرت درباره رتبه ذوب اهن تو جدول ؟

فعلا خوبه امیدوارم همین طوراون بالا جدول بموند

نظرت درباره سر مربیتون؟

سرمربی خوبی

گز اصفهان خوشمزه هست؟

بله شما یکبارتشرف بیارد اضفهان مهمان من انوقت گز بهت میدم حالش ببر

7.قبول داری ادما کوهن ؟:tw_sleeping:

بله به شرط فشار بیش اندازه بهش نیاد وگرنه متلاشی می شند

8.مربوط به سوال بالا:قبول داری روز گار میچرخه؟:tw_tongue:

بله میچرخد برای بعضی خوب و برای بعضی بد برای بعضی فرق ندارد از 7 دولت آزادند

نه انصافا قبول داری ذوب اهن دور از انتظاره عمل کرده ؟ نداری ؟ یعنی راضی ای؟

منظورت قهرمان اسیا

بله قبول دارم  10دقیقه بد کار کرد  و تیم ازهم پاشید نه از امتیاز راضی نیستم

9.بنظرت ادما قبل کاراشون فکر میکنن؟به اطرافیانشون فک میکن؟:tw_warning:

بعضی ادما بله به کارش فکر میکنم و به اطرارفیانشون درباره  اون کار فکرمیکند 

بعضیهم  فقط به کار خوش فکر میکند و هر اتفاق برای اطرفیانش افتاد اصلا فکر نمیکند بی تفاوتند

از امیر علی چه خبر؟خوبه؟ سلامته؟

امیر علی خوبه سلام می رسوند

10.اگه حرفی تو دلت هست بگو  (کلی) :tw_heart:

ادم باید توی هر شرایطی زندگی بهش از هرطرف فشاربهش میاد  خدای خودش کمک بخواهد خدا بخواهدو صلاح ببین مشکلش حل میشد فقط باید صبر داشته باشیم  نباید از خدا خودش شکایت کند ما این دنیا برای همین امتحاما امدیم 

اندرزگویانه بگو که تو زندگی بدردم بخوره

اگر هر کسی توی زندگی انقدر بهت اعتماد کرد رازها خودش بهت گفت هیچ وقت از پشت بهش خنجر نزن که اون در حقیقت یک طور روحش کشتی 

خب 

خوبی ؟  ای بد نیستم  ممنون

سلامتی؟ تشکر بله عزیز

چه خبرا؟ سلامتی شما 

ایام بکام؟ای فعلا می گذرونیم

شکلک ها صرفا برای تغیر فضا بوده و به سوالات ربط نداره:tw_smile:

موفق باشی:x

تشکر هادی جان لطف کرد امدی

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

السلام علیکم.

خوبین خوشین؟

بریم سریع سراغ سوالات

1-چرا رسمی صحبت میکنید؟

2-تاریخ تولد؟ 15مهر چه سالی؟

3-مجموع سکه در مستر90؟

4-چرا نفر بعدی صندلی داغ منم؟

5-معدل سال اول دبستان؟

6-علم بهتر است یا ثروت؟

7-رنگ مورد علاقه؟

8-بهترین سایت دنیا؟

9-خوش مشرب ترین کاربر تالار کیه؟

10-کتاب میخوانی؟

11-آخرین بار کی گریه کردید؟

ویرایش شده در توسط Ecco
2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ در 10:47 PM، مجید گفته است :

به نام خدا

سلام به همه بچه های گل گلاب تالار:tw_heart:

اسم مجید معروف به یوم جانگ

از اصفهان

اماده جوابگو سوالات شما عزیزان هستم 

با تشکر از مهسا خانم

۱.سلام سن؟😂

۲.اهل کجایی اصالتا؟

۳.نظرت در مورد اینکه میگن زنها فرشته اند چیه؟

۴.آیا مردا گوگولی تر و فرشته تر نیستن؟

۵.میگن بهشت زیر پای مادران هست قبول داری؟

۶.بنظرت زیر پای پدران چی میتونه بآشه؟!!

۷.نظرت در مورد پدیده ای بنام عمه چیه؟

۸.ایا بهشت میتونه زیر پای عمه ها باشه نه واقعا میتونه؟؟؟؟!!!!

۹.اصن عمه داری؟

۱۰_بدترین خصوصیت اخلاقیت؟

۱۱_بهترین خصوصیت اخلاقیت؟

۱۲.نام بهترین دوستت تو تالار؟

۱۳.نام بهترین دوستت خارج از تالار؟

۱۴.پول بهتر است یا علم؟چرآ؟؟

۱۵.بخوای ازدواج کنی کدوم زنو میگیری ؟؟

الف.زیبا بد اخلاق

ب.پولدار زشت

ج.خوشکل پولدار 

د.زشت خوش اخلاق

۱۶.از چه کسی بدت میآد؟

۱۷.از چه کسی تو تالار بدت میاد؟

۱۸.در اخر یه دل نوشته ای که خودت دوستش داری مهمونمون کن ؟

مرسی سوالاتم همین بود😊😎😇

ویرایش شده در توسط ई╬ پـــבر פֿפּآטּـבهــ ╬ई
3 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
در در 2/15/2018 در 9:21 PM، Ecco گفته است :

السلام علیکم.سلام علیکم ورحمته الله

خوبین خوشین؟ خیلی ممنون بد نیستم

بریم سریع سراغ سوالات بفرماید در خدمتم

1-چرا رسمی صحبت میکنید؟ اخر من نگارش عامیانم خیلی افتضاح سعی میکنم رسمی صحبت کنم زیاد خرابکاری نکنم عامیانه حرف بزن شما اصلا متوجه نمیشد من چه میگم چون افتضاح عامیان صحبت کردنم  فکر میکند من مریخم

2-تاریخ تولد؟ 15مهر چه سالی؟ تاریخ بی نهایت

3-مجموع سکه در مستر90؟ فکر کنم هر تیم من 70 الی 80میلیون سکه دارد حالا ضرب در 16تیم کنی ببین چقدر میشد

4-چرا نفر بعدی صندلی داغ منم؟ هر طور که مهسا خانوم صلاح دونستند

6-علم بهتر است یا ثروت؟ یک زمانی علم وحالا ثروت به اضافه پارتی علم نداشته باشی این داشته باشی خوشبختی

7-رنگ مورد علاقه؟ زرد

8-بهترین سایت دنیا؟بهتر نمیدونم به نظرم بهترین اون هم سایت علمی هستند که علم اگاهی مردم جهان بالا می برد 

9-خوش مشرب ترین کاربر تالار کیه؟ همه بچه تالار خوش مشرب هستند

10-کتاب میخوانی؟ دروان تحصلیم بله حالا نه 

11-آخرین بار کی گریه کردید؟فکر دو یا سه هفته پیش بود فعلا طور شده هر ازگاهی گریه میکنم اخر شما نمیدونی به کسی زیاد اعتماد کردید با تمام وجودت دوستش داشتید از پشت بهت خیانت کند چه حالی میشد کار میشد قصه خوردن  گاهیم گریه

تشکر رفیق به خاطر سوالای امدی از پرسیدی متشکرم:tw_heart:

در در 2/15/2018 در 11:34 PM، ई╬ پـــבر פֿפּآטּـבهــ ╬ई گفته است :

۱.سلام سن؟😂سلام علیکم باز میگم سنم بی نهایت

۲.اهل کجایی اصالتا؟ اصالتا پدر روستا زاده یکی از روستاهای  اطراف اصفهان بود بعد امدند اصفهان من خودم متولد اصفهان هستم

۳.نظرت در مورد اینکه میگن زنها فرشته اند چیه؟ نظر این بله زنها همه فرشته البته به شریط حریم خودشون خوب بشناسد واز اون تجاوز نکند درغیر اینطور میشد ابلیس 

۴.آیا مردا گوگولی تر و فرشته تر نیستن؟ مرد باید گوگولی باشد اگر نباشد فرشته باشد همه چیز دنیا به هم میریزد ;)

۵.میگن بهشت زیر پای مادران هست قبول داری؟بله کسی 9 ماه ما  راحمل کرده بعد تا از آب گل در بیام تر خشکم کرده واگر یک خار توی پای میرفت اون اول می گفت اخ تا ما حقش نیست بهشت زیر پاش باشد

۶.بنظرت زیر پای پدران چی میتونه بآشه؟!!زمین از ایثار فدکاری برای خانواده خودشون انجام میدد تا در اسایش باشد

۷.نظرت در مورد پدیده ای بنام عمه چیه؟ این پدید در دهه شصت نبود از دهه هفتادشروع شد و حالا رسمیت پیدا کرد هرکسی چه جدی و چه شوخی فحش بخواهدبده نثار  عمه بیچاره میکند

۸.ایا بهشت میتونه زیر پای عمه ها باشه نه واقعا میتونه؟؟؟؟!!!! خدایش اینقدر فحش میخورد هیچ نمیگده حقش نیست 3 دونگ بهشت بهش بدند 

۹.اصن عمه داری؟ بله 4 تا دارم به جز اون اخر شوهر دارد مابقی  خواستی پسندید ادرس میدم بیا خواستگارشون سنش زیاد نیستاز55سال تا80سال از نظر مالی خیالت راحت باشد نمیخواهد بری کار کنی یا باز نشسته اند یا شوهر خدا بیموزرش فوت کرد حقوق دریافت میکند خدایش بهتر این بر یک دختر 20 بگیربعدش صبح تا شب برسر کار اخرش هشت گرو نه باشد

۱۰_بدترین خصوصیت اخلاقیت؟ شاید بخشندگیم باشد

۱۱_بهترین خصوصیت اخلاقیت؟ زخم زبون زدانم

۱۲.نام بهترین دوستت تو تالار؟ توی تالار قدیمی نیما بلوندی بهتر دوست بود هست 

۱۳.نام بهترین دوستت خارج از تالار؟ متاسفانه من ادم منزوی هستم اهل رفیق نیستم فعلا ندارم

۱۴.پول بهتر است یا علم؟چرآ؟؟پول دلیلش این شما میرید علم یاد میگیر  می خواهی با علمت به کشور کمک کنی سرمایه میخواهی دولت نمی یاد به همین راحت سر مایه بهت بده بعد 7 خان رستم طی کرد بهت میدد بعدش از اون طرف  یک نفر سرمایه دار با پول پارتی اون چیز با علم به وجود اوردی با نصف قیمت وارد کشور میکند دور از جون شما  بعد بدبخت میشی شاید زندان بری باید ببینی چقدر سرمایه برای اون علم گذاشتی

۱۵.بخوای ازدواج کنی کدوم زنو میگیری ؟؟

الف.زیبا بد اخلاق

ب.پولدار زشت

ج.خوشکل پولدار 

د.زشت خوش اخلاق زشت وخوش اخلاق طرف اخلاقش خوب باشد هر چقدر زشت باشد برای شما مثل یک فرشته نور انی میشد

۱۶.از چه کسی بدت میآد؟ فعلا کسی سراغ ندارم از بد بیاد

۱۷.از چه کسی تو تالار بدت میاد؟ هیچکس

۱۸.در اخر یه دل نوشته ای که خودت دوستش داری مهمونمون کن ؟ همیشه یک نفر خیانت میکند ومیرد یک نفر میماند تنها می شود غمگین می شود سنگ میشود

مرسی سوالاتم همین بود😊😎😇:tw_heart:دست درد نکند خیلی ممنون امدی متشکرم

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

یه بار دیگه به سوالات خودت ج بده :D

با سلام مجدد باز یک سری سوالات دیگه  در خدمت رفیق

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟ 

اگه یه روز محکم بدون هیچ علتی بزنم در گوشت چی کار میکنی ؟

اگر شریک زندگی داشتی  ویک روز شریک زندگیت بهت خیانت میکرد  چه کار می کردی

سواری(نامش ذکر شود):  

نیسان وانت: 

موتور پرشی: 

دوچرخه: 

تریلی: 

لیفتراک: 

جرثقیل: 

لودر: 

اتوبوس: 

ببخش رفیق با سوالاتم اذیت کردم موفق باشی یا علی..
ویرایش شده در توسط ✘_Aιίw04_✘
2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در در 2/17/2018 در 1:15 AM، ✘_Aιίw04_✘ گفته است :

علی جان

این سوالا رو قبلا بچه ها پرسیدن

پستت رو ادیت کن بیزحمت

---------

سلام ب مرد اخلاق تالار

خوبی؟

چ خبرا؟

دیدم بچه ها سوالای خودتو از خودت پرسیدن. نظرت در این باره؟

چرا همیشه همین سوالا رو می پرسی؟

فکر نمی کنی خیلی تکراری شده؟ ی کم تنوع نمی خوای بدی؟:tw_grimace:

چجوری با بازی مستر آشنا شدی ؟

چرا تالار ثبت نام کردی؟

ی خاطره ی خوب از مستر یا انجمن اگه داری برامون بگو

چرا لینچان نه؟ چرا یوم جانگ

اون بالا گفتی یکی از خصلتهات بخشندگی زیاده، با اهمیت ترین موردش رو اگه امکانش هست بگو

چرا باباها اینقد دختر دوستن؟( اینو فک کنم خیلی خوب بتونی ج بدی)

بزرگترین آرزویی ک الان داری چیه؟

بهترین هدیه ای ک تا بحال گرفتی؟

مهم ترین روز و ب یاد موندنی ترین روز عمرت؟

بهترین شهر ایران؟

زیباترین مکانی ک تا بحال ازش بازدید کردی؟

ممنون برای پاسخ هایی ک خواهی داد:x

3 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

سلام داش

چطوری

چه عجب اومدی رو صندلی

چه خبر

لینک تیمت

ارزوت چیه

چن تا بچه داری؟

برا عید کجا میری؟

زیباترین جای ایران؟

استقلال یا پرسپولیس؟

ذوب اهن یا سپاهان؟

اگه یک روز یکی بی دلیل بزنتت چه میکنی؟

موفق باشی داش

بازم میام اگه فرصتی بود

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در در 2/18/2018 در 10:32 PM، ❦๓❧ ąяɨą ㋡ گفته است :

علی جان

این سوالا رو قبلا بچه ها پرسیدن

پستت رو ادیت کن بیزحمت

---------

سلام ب مرد اخلاق تالار  سلام عیلکم به شما ناظر خوش برخورد

خوبی؟ خیلی ممنون تشکر

چ خبرا؟ هیچ سلامتی شما  ارستش میخواهی بگم اوضاع اقتصادی بد جور خراب تازه چند وقت پیش رفتم چشم عمل کردم خوبه حالا بیمه بود وگرنه وا سفا حالا با این اوضاع احوال میتونم بگم ای بد نیستم

دیدم بچه ها سوالای خودتو از خودت پرسیدن. نظرت در این باره؟ والا خودم اصلا انتظار نداشتم یک روز من باید اینجا سولای بچه ها جواب بدم برای خیال راحت بود کسی این سوالا از نمی پرسد چون توی بعضی از جوابش میموندم 

چرا همیشه همین سوالا رو می پرسی؟ خوب میخواهم ببینم اون شخص اگر در این شرایط  خدا نکرده قرار بگیر چه کار میکنم 

فکر نمی کنی خیلی تکراری شده؟ ی کم تنوع نمی خوای بدی؟:tw_grimace:تکرار بله خودم قبول دارم  شاید بعدها  بعضی ازسوالا عوض کردم

چجوری با بازی مستر آشنا شدی ؟ من بازی pesمیکردم زیاد. گفتم ببینم میشد از این بازی با یک نفر دیگه انلاین بازی کرد می دونستم میشد بلد نبودم خلاصه توی گول زدم دیدم بازی انلاین  گفتم ببینم این چه بازی فوتبالی رفتیم ثبت نام کردم دیدم بازی جالب گرفتار شدم

چرا تالار ثبت نام کردی؟ در تالار قبلی به خاطر رفیق نیما بلوندی بود بیشتر باهم در ارتباط باشم بعدباران کمک بود فعلا این تالار بیشتر به خاطر باران کمک  

ی خاطره ی خوب از مستر یا انجمن اگه داری برامون بگو خاطره خوب زیاد دارم یکی  دیگه از خاطراتم خوبم این یک جام توی تالار قبلی گذاشته بودند که اخر شما 4 هیچ من بردید بعد از اون یک دوست خوب شما اون خوب میشناسید امد من راهنمای کرد چطور تاکتیک وچیدمان قرار بدم تا  بردم بیشتر بشدالبته از این کارش بیشتر خوش امدم که چون قبل از اولین بازی عکس تاکتیک نشون دادم  به حریف میتونست این راهنمای بکند البته برای اینکه حق بچه های با اونها مسابقه داشتم  از بین نرد بعد امد من راهنمای کرد که از کار خیلی خوش امد 

چرا لینچان نه؟ چرا یوم جانگ چون یوم در سریال امپرتور دریا فکر میکرد اون کار میکند درست ولی عاقبتش این میشد میفهم اون کار اشتباه بود باعث دردسر برای خودش دوستانش میشدکارها من یک طور توی دنیا مجاز اینطور 

اون بالا گفتی یکی از خصلتهات بخشندگی زیاده، با اهمیت ترین موردش رو اگه امکانش هست بگو  امیدوارم با گفتن این مطلب فکر نکند  دوستان میخوام ریا کاری کنم بچه های هیت ما یک محل کنار خونه ما درست کردند زمان عزای اهل بیت و تولد ها چای و نذر دیگه میدادند از خونه ما تقاضا  کرد اب برق گاز بهش بدم اونها هم در عوض مبلغی بهم بدند من قبول کردم بعد از عزا امام حسین بود خواست اول مبلغ بدند ان موقع بود گفتم نه برای اهل بیته من پول نمی گیرم گفتند شما همین لطف کرد این امکانت داد پیش اون قبول  این محل با کمک مردمی به پا شدنمیخواهم شما مشکل مالی پیدا کنید باز قبول نکردم هرچند خانواده می گفتند با این وضع مالی خراب کمی از پول بگیر گفتم نه برای اهل بیت وقبول نکردم  باز بچه هیت می امد اصرار میکردند باز من قبول نمیکردم تا یکسال این طور بود تا اینکه چند وقت پیش اون محل به خاطر یک شرایط کمی پایین تر انتقال داد و ما از توفق کمک به اهل بیت محرم  شدم حیف مثل اینکه قسمت ما نیست درنذراهل بیت کمکشون کنیم

چرا باباها اینقد دختر دوستن؟( اینو فک کنم خیلی خوب بتونی ج بدی) به خاطراین که دختر بیشتر از پسر دلسوز پدرش هستند البته این نظر من شاید این مثال شنیده یک نفر دختر داشته باشد میگد زنگوله پا تابوت داری یعنی این که وقتی میمیری موقع بردند اون دختر اه ناله بلند سر میده به سر صورت خودش میزند این یک دلیل دیگه پدر عاشق دخترشوند

بزرگترین آرزویی ک الان داری چیه؟ ارزویی همیشه عاقبت به خیر خودم خانوادم ولی ارزوی دارم بتوانم از نظر معشیت خانواده کامل تامین کنم اون توی این اوضاع خیلی خراب که شرمنده نشم

بهترین هدیه ای ک تا بحال گرفتی؟ بهتر هدیه اول کادو دختر بود یک نقاشی کشید بوداز خوش و من مادرش کنار هم با یک قلب پایین صفحه شاید برایبعضی جالب نباشد باید دختر داشته باشد بعد به خاطر شما نقاشی بکشد بهت هدیه بده اون موقع حالا من میفهمید 

مهم ترین روز و ب یاد موندنی ترین روز عمرت؟ مرگ مادر بود هیچ وقت لحظه به لحضه ازیاد نمیرد

بهترین شهر ایران؟ اب هوا گرم ساحل دریا  جنوب بیشتر دوست دارم  تجربه کردم مثل بندر عباس و بوشهر

زیباترین مکانی ک تا بحال ازش بازدید کردی؟ شهر ماسوله با اون اب هوای و سر سبزی شمالی

ممنون برای پاسخ هایی ک خواهی داد:xممنون از شما لطف کردید امد این سوالا ازمن پرسید

در 4 ساعت قبل، Rap Boy گفته است :

سلام داش

سلام علیکم رضا جان

چطوری

ای بد نیستم 

چه عجب اومدی رو صندلی

قسموتون این شد امدیم

چه خبر خبرها

اون بالا برای مهسا خانوم گفتم بهتر دیگه تکرار نکنم

لینک تیمت

http://mr90.ir/profile/mGaRZWtq/ذوب اهن93 

ارزوت چیه

ارزویی همیشه عاقبت به خیر خودم خانوادم ولی ارزوی دارم بتوانم از نظر معشیت خانواده کامل تامین کنم اون توی این اوضاع خیلی خراب که شرمنده نشم

چن تا بچه داری؟

یک فروند اون دختر

برا عید کجا میری؟

فعلا با این اوضاع مالی خراب جای نمیرم جز دید بازدید

زیباترین جای ایران؟

شمال ایران

استقلال یا پرسپولیس؟

ذوب اهن یا سپاهان؟

ذوب اهن 100درصدتیم محبوبم سپاهان 70درصد استقلال 40درصد پرسپولیس 1درصد

اگه یک روز یکی بی دلیل بزنتت چه میکنی؟

کاری نمیکنم میگم بهت هر چه از دوست رسد خوش است حتی به دلیل بزنی

موفق باشی داش

شما موفق باشی رفیق عزیز

بازم میام اگه فرصتی بود

بیا باز در خدمتم هستم البته اگر زن بچه هایمون برای من شما فرصت بدند

4 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

بسم الله

1 علاقه به فوتبال بازی کردن داری ؟

2چند ساله تو مسترهستی؟

3 صمیمی ترین دوستت تو تالار و مسترکیه؟

4غذای مورد علاقت چیه؟

5بازیکن موردعلاقت؟

6تیم مورد علاقت؟

7نفر بعدیصندلی داغ کیه؟

8 آیا منو انتخاب میکنی؟

در تالارچه کسیرو بیشتر از همه دوست داری؟

10 آیا از فعالیت من تو تالار راضی هستی یا نه؟

با تشکر  و تبریک به مجید

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال