فـانگِــرام 2 | 2 FuNGrAm

ʟɪᴠᴇʀᴘᴏᴏʟ
توسط ʟɪᴠᴇʀᴘᴏᴏʟ در مستر90,
بــِــسم الــلــه الـــرحـــمــنِ الـــرحیم   سلام و عرض خسته نبـآشید خـِدمَتِ تمآمی دُوستآن عَزیز    مُقَـدَمِه   هدف از ایجاد این تاپیک فقط شوخی با کاربران هست و قبلا از خودشون اجازه گرفتیم   لینکدونی: قسمت اول:  فـانگِــرام | FuNGrAm   اطلاعات سری دوم تایپک
سازنده : سروش   تآریخ ایجاد : 1396/11/23   اعضآ تاپیک : مَـهـسا ، اَمــیر ، اِبـراهـیم ، عـَلی     توضیحات سری دوم تایپک   مُـصــاحِـبهـ To ـمُـصــاحِـبه : یِـک فَـرد اِنـتخـاب مـیشـــه بــا شَـخص اِنتـخـاب شُــدهـ مُـصاحِـبه مــی شـه  وفَـردی بِـدون اِطِـلـاع مُصــاحـبه کُنَنـده بَرگُـزیده مـیشه تـا بهـ پـاسُخ هـای شَـخصِ اَول پـاسُخ طَـنز بِده سـوژهِ؟ : اَز پَـیـآم هایِ کاربَران مِـستـِر نَوَد عَـکس گِـرفتـه مـیشه   طَـنزوارهـ؟ : از خـاطِــراتِ شـیـرـینِ کـاربَران بَـرایِ کـاربَـران نَـقــل مــیشـهـ         اطلاعات مصاحبه کننده
مُـصاحِبـه کُنَندهـ : مَـهـسا   تآریخ مصاحبه : 1396/11/23   نَقـل گـیر : عَـلـی   رَنـگ هـآ: آبـی : مهسا ، قِـرمِز : عـَلــی ، نسـَبز : من       سلام. سلام سلام  خوبی؟ ممنون ب خوبیت سروش خوب نباشه واست مهم نیسا حالا میگه به خوبیت :ا متولد سال؟ 75 21 سال فیکس  خجالتم نمیکشه :ا من همسن این بودم 30 سالم بود:| اهل؟ تهران میشناسم ساکن منطقه 22امه :دی  چرا اومدی تالار؟ مثل همه اومدم برای ارسال درخواست مدیریت همه اومدن درخواست مدیریت بدن؟ :ا چرا اسمتو گذاشتی آریا(من میدونم) بخشی از نام فامیلمه باو ما که میدونیم اسمه عشقته:| نترس نمیدزدنش  یه نفر کل استاتوساشو واسه یه شخص میذاره اینم تضاد اوشونه دقیقا :دی به نظرت کی داره 2 پاسخ میکنه ازت؟ سوال سختیه من من کله گنده  مضخرف ترین پیامی که دریافت کردی چی بوده؟ آخرین پیامی ک الان توی ذهنمه این بود: باز اومدی ببازی خب این که حیقیتو گفت  چند استیکر میزارم برا هر کدوم ی اسم بگو (با ملاک قرار دادن احساسی که نسبت به اون فرد داری )  بگو.   ارسلان الان درمورد ارسلان احساس جنتلمن بودن میکنی؟ :دی الناز دندونای الناز انقد سفیده؟  رضا میس لپشو بکشم  احمدرضا این یکیو راس میگه  رضا کینگ رضا که پوکرفیس نبوده  پ.ن اگه یه وقت این شکلک میبود  میگفت سعید  تا الان چند نفرو بن کردی؟ فرعی زیاد بوده، اما اکانت اصلی هیشکی خدا میدونه چن نفرو بن کرده :ا رو نمایی نمیکنه که :ا باید به زور اعتراف گرفت :دی اولینش کی بود؟ یادم نیس دروغ میگه لحظه لحظشو یادشه  به نظرت تو زندگی جفت 6 آوردی؟ زندگی همیشه صد درصد  اونی نیس ک ما می خوایم. اما در کل آره خوبه از این دختره بعید بود  اشکال نداره حتمن قسمت هم نبودید  تو تالار چطور؟ اینم جواب بالا اوهوع  نکنه میخوای همرنگ بهار بشی؟  مدیر تالاره میگه صددرصد اونی که میخوام نیس  رو نیس که :ا یه خاطره قشنگم از مستر بگو. خاطره ک زیاده. اما حضور ذهن ندارم الان اون روزی که تو تالار با من آشنا شد بهترین خاطرشه  ممنون از پاسخ هات یه تشکر خشک و خالی هم نکرد :ا   به دل نگیریا محصا (:دی) عشقی ♥♥       اطلاعات تعریف کننده ها
تَـهــیه کُنَندهـ : سُـروش   تآریخ  : 1396/11/14   شِـرکَت کُنَندهـ ها : اِبـراهـیم ،  اَمــیر ،      «اِبـراهـیم » من در هر انجمنی در فضای مجازی ثبت نام میکردم یه بنده خدایی بود رد میزد و منو پیدا میکرد آشنایی از گرز شروع شد و از مستر90 رهگیری کردن استارت خورد ؛ چند تا انجمن غیر بنا به دلایلی و رفع حاجت ثبت کردم دست بر قضا این گل پسر هم همه جا حضور فعال داشت  و پس از مدتی یهو در انجمن X اکانت منو به خودم گزارش میداد که کشف کرده  این همه تیز بینی و دقت دست مریزاد داشت و امیدوارم باشد که رستگار شوی     «اَمــیر» والا خاطره خاصی از مستر ندارم ولی سال ۹۴ که وارد مستر شدم توی همون ۱۰ ماه اول هتریک کردم و سه تا اخطار دریافت کردم سر اخطار سوم توی چت اتحاد از مدیراتحاد اون زمان پرسپولیس (ارتش سرخ۷۸) که اسمش عامر بود پرسیدم:"شیعه هستی یا سنی؟!" که جواب داد:"سنی ام". با این جوابش بعضی از کاربران حرفای ناخوشایندی زدن. دیدم داره اوضاع ناجور میشه با یکی از بچه ها شروع کردیم با نقطه گذاری کردن تا پیامش پاک بشه. بعدش که رفتم و دوباره برگشتم تو بازی دیدم جریمه شدم! پیش خودم گفتم: ما اومدیم ثواب کنیم کباب شد! و ناراحت شدم و مستر رو گذاشتم کنار. البته هرزگاهی یه سری میزدم. تا اینکه حدود یه سال بعد (دی ۹۵) برگشتم و دو ماه بعد با اینکه خودم بعید میدونستم با این سه تا اخطاری که داشتم مدیراتحاد بشم ولی به شکل محیرالعقولی شدم!!! حالا با چه فاکتوری مدیراتحاد شدم خدا میدونه              سلامممم!! چراغ حیاطتون چی؟:| سوتی شبکه ورزش به هنگام پخش وزنه برداری اون جوون به کنار هات اسپات دارن چرا؟:|| قند شکن برای چی میخوان:|| ممنون از تماشا تاپیک بنده تهیه این تاپیک حدافل سه روز طول کشید لطفا پسند رو بزنید
  • 9 پاسخ