Hossein

نـهـمــین مِــهــمـان صـَــنـدَلـــی دآغ ← ★•°o.O A...M...T O.o°•★

نظرسنجی   11 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. فعالیت ★•°o.O A...M...T O.o°•★ در تالار چگونه است؟

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

16 ارسال در این موضوع قرار دارد

ســلــام و عرض خــســـته نباشید

►نـهـمــین مــهــمان صــندلی داغ مــــا کـــسی نــــیســـت جــز ◄

★•°o.O A...M...T O.o°•★

5947255d9cbc8_D8B9DAA9D8B3-D9BED8B1D988D

سرپرست

تصویر

قــوانــیــن‌ !

1- فردی که بالای 10 پست داده,حق پست دادن در تاپیک را دارد در غیر اینصورت پست ایشون حذف خواهد شد!

2- هر فرد فقط میتونه حداکثر 20 سوال و حداقل 5 سوال بپرسد و بعد از به جواب رسیدن سوالات ایشون حق پرسیدن سوالات بیشتری رو دارد!

3-قبل از گزاشتن بــیـــوگـــرافـــی شخصی که روی صندلی نشسته است پستی داده نشود!

4-دوستان گل فقط حق پرسیدن سوال از کسی رو که روی صندلی نشسته رو دارن و در صورت رعایت نکردن آن برخورد می شود!

5-دوستان جهت تشکر از جواب های شخص جواب دهنده میتونن لایک بدن و از هر گونه پست برای تشکر و سپاس از جواب دادن ایشون پست ندهند!

6- دوستان تا جایی که امکان داره سوالات با منطقی رو بپرسن و از سوالاتی که شخص جواب دهنده عاجز است پرهیز کنید!

mw93_line2.png

موارد مربوط به مهمان صندلی داغ

7- مهم : کسی که روی صندلی میشیند ، قبل از این که به سوالات پاسخ بدهد ، باید یه بیوگرافی از خودش در تاپیک ارسال کند!

8 - شخص جواب دهنده ، برای جواب دادن باید پستی رو که جواب میده نقل قول کند و با فونت متفاوت جواب دهد!

9- کسی که روی صندلی میشیند ، قبل از بلند شدن نفر بعدی رو مشخص میکند!

10 - تاپیک صندلی داغ 7 روز باز می باشد

11- سوالات اصلا پيرامون مسائل سياسی و غیر اخلاقی نباشد!

نکته : فردی که روی صندلی نشسته ، میتواند به بعضی از سوالات شما عزیزان ، اگر مایل به پاسخ آن ها نباشد جواب ندهد!

نکته : اگر سوالات بیشتر بود زمان صندلی داغ بیشتر خواهد شد!

تا زمانی که مهمان بیوگرافی خود را ارسال نکردن لطفا پست ندین :53:

قوانین صندلی داغ

8 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

تشکر از آقا حسین و سعید عزیز

امیرمحمد ۱۷ساله از یزد

دانشجوی ترم یک حسابداری

بیشتر سوالات داغ و حاشیه ای بپرسین البته تا حدی که خطوط قرمز رو رد نکنه:D

ویرایش شده در توسط ★•°o.O A...M...T O.o°•★
5 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

اووووووف سلام رفیق خودم رو صندلی نشستی 

حالت خوبه

خوشحالی؟

زیرت داغ هست یا الکیه؟

چه خبر

دیگه چه خبر 

منو میشناسی یا نه؟

سوال چی بگم خو؟ یکی بپرس خودت جواب بده

یزد چه خبر؟

بافت چی؟

بهترین نمره در تمام زندگیت؟

بهترین روز عمرت؟

بد ترین روز عمرت ؟

خدافظ تو مستر هم فعالیت کن 

پایان

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

به به امیر محمد

سلام

خوبی

چ خبر

تو تیم مدیریت بودن حال میده

لینک اک مستر ات

لینک اک گرز

راستی کلش لول چندی

پایگاه سازنده کاپ و خونه ات چنده

کلن کی هستی

از کی وارد تالار قبل و جدید شدی

از کی وارد مستر شدی

از چ طریق وارد مستر و تالار شدی

نفر بعد کیه ؟

ی عکس از خودت

ی عکس از دکستاپ کامپیوتر ات بفرس

ایدی تل

ی خاطره خوب

ی خاطره بد

بهترین دوست ات

دشمن ات

بهترین مدیر اتحاد به جز خودت

نظرت راجب مدیریت های ناموفق من چیه

نظر ات درباره سوالات چیه

از کی توی ایتالیا عضو هستی

چیشد عضو ایتالیا شدی

توی مسابقه چجوری منو بردی(تاکتیک خاصی بود )

بازم بیام

فعلا

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
سلام  علیکم برادر  یک سری سوالات ازت می پرسم خواستی جواب بده نخواستم نده هر طور دوست داری برادر

چقدر در شبکه های مجازی انلاینی :

چقدر با خانواده انلاینی : 

چقدر با خدا انلاینی : 

زمان که صرف دنیا مجازی می کنی برای تفریح یا بالا بردن اگاهیت : 

به نظرمستر 90 عمر ادم تلف می کند یا یک سرگرمی خوبی : 

به نظرت ماهواره وشبکه های اجتماعی (واستاپ و تلگرام وغیر..) باعث هم بستگی خانواده میشد یا فروپاشی اون : 

به نظرت احساسات برانسان غلبه می کند یا عقل انسان : 

1.فرض کارخانه داری  در کنار ان کارخانه انبار محصول تولید شدهکارخانه ات است اگرهر دوآتش بگیرد وآتش نشان میگوید فقط یکی را میتوانی انتخاب کنی که خاموش کند شما کارخانه نجات میدهی یا محصول کارخانه ات

2.فرض ازدواج کردی وبچه داری می روید دریا در موقع قایقتان غرق میشود وفقط شما شنا بلد هستید شما فقط میتوانید یک نفر نجات بدید همسرت نجات میدهی یا بچه 7 سالت که میگد از شما کمک میخواهد

بازهم فرض کن دوتا دوست داری  که دارند پرت میشد در پرتگاهی یکی شان را فقط می توانی نجات بدی کدام را نجات میدی با این سوال دوست اول شما دوست دارد ولی شما اون دوست ندارید دوست دوم شما دوست ندارد اما  شما اون دوست دارد  حالا کدام نجات میدی : 

فرض کن شما در حال رانندگی در هوا بسیار سرد بارانی هستیددریک ایستگاه اتوبوس پرت و خلوت شمابا این سه نفر برخورد می کنید  همسرت  یک پیرزن سالخورده ومریض و بهترین دوستت.. کدام یک را سوار می کنید شما میتوانید یک نفر سوار کنید

فرض کن یک نفر عزیز ترین کس شما کشته واز کار خودش پشیمان هست وبه پای شما افتاده که اون ببخشیدش می برد کنار چوبی دار اون موقع شما چه کار می کنی می ببخشی یا چاریایه را از زیر پایش می کشی

فرض کنیدبه دوستی که به اون اعتماد زیادکردید به شما خیانت میکندبعد اون دوست از کارش شدید پشیمان میشود
و کارهای میکند می خواهد جبران کند حالاشما با اوچگونه رفتار می کنید  ایا ازته دل می بخشیدش یا فقط روی زبانی او می بخشید و کینه اون به دل میگیرد آیا صمیمیت قبلا بین شما بود  بر می گردد

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتونفقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی 

فرض کن از تلویزیون زنده تیم موردعلاقت مثلا  بایک تیم دیگه به فینال جام حذفی رسید کار به پنالتی می کشدمی گیرم پنالتی 10دقیقه طول میکشد تا تمام بشدهمون موقع اذان میگد موقع نمازخوندن حالاموقع میری نمازی می خوانی که دیدن پنالتی زدن از دست میدی یا به خدا میگی 10دقیقه صبر کن 

دوست داشتی اگریک بار دیگه متولد میشدی کدام ازاین دونفر باشی یک دخترخیلی زرنگ که یک کتاب 100صفحه در چند ساعت با خواندش حفظ میکرد یایک پسر کند ذهن 

برسم خدمت میرسم برادر فعلا  فی أمان اللهB|

3 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

ببین کی اینجاست!

سلام :

خوبی:

بهترین دوستای تالارت:

غذای مورد علاقه:

باورت میشد کاهو بشی؟؟

یه جمله به یه نفر:

یه عکس از خودت:

چی شد اومدی تالار:

رویال آپدیت شد میای دوباره اتک بزنیم:tw_dissapointed_relieved:

تاحالا کسیو جریمه کردی؟؟

صدات خوبه؟؟

دختر بازی کردی؟؟

+یا- یا خنثی؟

خب جنجالی ترین سوال :

نفر بعدی؟؟؟

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ممدی گفته است :

اووووووف سلام رفیق خودم رو صندلی نشستی سلام کی گفته من رفیقتم؟!:D:P

حالت خوبه عالی

خوشحالی؟ از چه بابت؟!

زیرت داغ هست یا الکیه؟ صندلی رو دستکاری کردن داغ نی!

چه خبر سلامتی

دیگه چه خبر شکرخدا و دعای بارون!

منو میشناسی یا نه؟ نه شما؟!:D

سوال چی بگم خو؟ یکی بپرس خودت جواب بده 

یزد چه خبر؟ نمیدونم 

بافت چی؟ بافت که مال استان کرمانه اگه منظورت بافق هست امن و امانه!

بهترین نمره در تمام زندگیت؟ از چه لحاظ؟

بهترین روز عمرت؟ خب معلومه روز تولدم!

بد ترین روز عمرت ؟ روزی که مادربزرگم فوت کرد.

خدافظ تو مستر هم فعالیت کن هستم که! زیرزمینی کار میکنم فقط!

پایان

بدرود!

ممنون :x

در 2 ساعت قبل، мαнɗє н گفته است :

به به امیر محمد به به مهدی کلشر

سلام علیکم

خوبی عالی

چ خبر سلامتی

تو تیم مدیریت بودن حال میده فعلا بذار رنگم خشک بشه تا بعد!:D

لینک اک مستر ات Fc Padideh Bafq

لینک اک گرز گالیوور ( حس لینک دادن ندارم! )

راستی کلش لول چندی ۱۱۱

پایگاه سازنده کاپ و خونه ات چنده بیلدرهال پنج کاپ ۱۶۶۷

کلن کی هستی کلن یکی از دوستان به نام Y A L D A.H

از کی وارد تالار قبل و جدید شدی تالار قبل که خیلی وقت بود ولی چون بلد نبودم باهاش کارکنم یه مدت ولش کردم! تالار جدید ۲۶ فوریه

از کی وارد مستر شدی ۱۰ فروردین ۹۴

از چ طریق وارد مستر و تالار شدی از طریق تبلیغات

نفر بعد کیه ؟ خدا داند!

ی عکس از خودت حسش نی!

ی عکس از دکستاپ کامپیوتر ات بفرس بازم حسش نی!

ایدی تل خصوصی خواستی بهت میدم!

ی خاطره خوب خاطره خوب که زیاده یکیش همین سرپرست شدنمه!

ی خاطره بد 

بهترین دوست ات هستن یه پنج شش نفری توی مجازی هم مهسا سعید خودت ...

دشمن ات مگه کسی میتونه دشمن من باشه؟!:D

بهترین مدیر اتحاد به جز خودت مهسا و سعید بدون تردید

نظرت راجب مدیریت های ناموفق من چیه مگه چکار کردی که برکنار شدی؟!

نظر ات درباره سوالات چیه هیچی :|

از کی توی ایتالیا عضو هستی از زمانی که تالار جدید زده شد.

چیشد عضو ایتالیا شدی چون از تیم ملی ایتالیا خوشم میومد.

توی مسابقه چجوری منو بردی(تاکتیک خاصی بود ) با کمک دست های پشت پرده ( الکی ):D

بازم بیام هر طور که مایلی!

فعلا بدرود!

3 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

به به کاهوی خودمونه ک روی صندلییی:tw_love:

سلام علیکم

خوبی برادر؟!

چ خبرا؟!

امروز بریم سراغ  تیم محبوبت تا بعد ببینم خدا چی میخواد؟!:tw_tongue:

از کی پرسپولیسی شدی؟!:tw_rage:

توی خانواده فقط خودت پرسیپولی هستی یا بازم هستن؟!:tw_smirk:

بنظرت علت موفقیت برانکو مقابل الهلال چی بود؟!:tw_naughty:

نقش طارمی توی این نتیجه؟!

نظرت درباره آقای گلتون؟!

محرومیتش حقش بود؟!

فک میکنی خیریت این ماجرا ک طارمی بهش اشاره کرد  چی بود؟!

نظرت درباره ی بازی برگشت با الهلال و نتیجه ی بازی

نظرت درباره ی عدد ۴:tw_mrgreen:

۴شنبه،۴محرم، ۴مهر، ۴گل

اصلا تا حالا اینهمه ۴ی جا دیده بودی؟!:tw_joy:

فعلا اینا رو ج بده تا بعد

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، مجید گفته است :
سلام  علیکم برادر  یک سری سوالات ازت می پرسم خواستی جواب بده نخواستم نده هر طور دوست داری برادر و علیکم السلام آقا مجید

چقدر در شبکه های مجازی انلاینی : زیاد

چقدر با خانواده انلاینی : زیاد

چقدر با خدا انلاینی : کم

زمان که صرف دنیا مجازی می کنی برای تفریح یا بالا بردن اگاهیت : بیشتر برای تفریح یه کم برای بالا بردن آگاهی

به نظرمستر 90 عمر ادم تلف می کند یا یک سرگرمی خوبی : یه سرگرمی خوبیه که ... عمر آدمو تلف میکنهxD

به نظرت ماهواره وشبکه های اجتماعی (واستاپ و تلگرام وغیر..) باعث هم بستگی خانواده میشد یا فروپاشی اون : بستگی به استفاده کنندش داره!

به نظرت احساسات برانسان غلبه می کند یا عقل انسان : بستگی به شرایط داره

1.فرض کارخانه داری  در کنار ان کارخانه انبار محصول تولید شدهکارخانه ات است اگرهر دوآتش بگیرد وآتش نشان میگوید فقط یکی را میتوانی انتخاب کنی که خاموش کند شما کارخانه نجات میدهی یا محصول کارخانه ات خب معلومه کارخونه

2.فرض ازدواج کردی وبچه داری می روید دریا در موقع قایقتان غرق میشود وفقط شما شنا بلد هستید شما فقط میتوانید یک نفر نجات بدید همسرت نجات میدهی یا بچه 7 سالت که میگد از شما کمک میخواهد بچه رو نجات میدم!

بازهم فرض کن دوتا دوست داری  که دارند پرت میشد در پرتگاهی یکی شان را فقط می توانی نجات بدی کدام را نجات میدی با این سوال دوست اول شما دوست دارد ولی شما اون دوست ندارید دوست دوم شما دوست ندارد اما  شما اون دوست دارد  حالا کدام نجات میدی : هیچکدوم میذارم برن ته دره :D

فرض کن شما در حال رانندگی در هوا بسیار سرد بارانی هستیددریک ایستگاه اتوبوس پرت و خلوت شمابا این سه نفر برخورد می کنید  همسرت  یک پیرزن سالخورده ومریض و بهترین دوستت.. کدام یک را سوار می کنید شما میتوانید یک نفر سوار کنید خودم پیاده میشم همسرم و پیرزن سوار بشن خودمم با دوستم پیاده میرم

فرض کن یک نفر عزیز ترین کس شما کشته واز کار خودش پشیمان هست وبه پای شما افتاده که اون ببخشیدش می برد کنار چوبی دار اون موقع شما چه کار می کنی می ببخشی یا چاریایه را از زیر پایش می کشی نمیذارم به پای چوبه دار برسه همونجا به هفت قسمت نامساوی تقسیمش میکنم

فرض کنیدبه دوستی که به اون اعتماد زیادکردید به شما خیانت میکندبعد اون دوست از کارش شدید پشیمان میشود
و کارهای میکند می خواهد جبران کند حالاشما با اوچگونه رفتار می کنید  ایا ازته دل می بخشیدش یا فقط روی زبانی او می بخشید و کینه اون به دل میگیرد آیا صمیمیت قبلا بین شما بود  بر می گردد بستگی به نوع خیانتش داره! ولی صمیمیت قبلی سخت میشه برگرده!

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتونفقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی تبلتمو

فرض کن از تلویزیون زنده تیم موردعلاقت مثلا  بایک تیم دیگه به فینال جام حذفی رسید کار به پنالتی می کشدمی گیرم پنالتی 10دقیقه طول میکشد تا تمام بشدهمون موقع اذان میگد موقع نمازخوندن حالاموقع میری نمازی می خوانی که دیدن پنالتی زدن از دست میدی یا به خدا میگی 10دقیقه صبر کن اون موقع محو فوتبالم بعدشم پنج دقیقه طول میکشه اذان تموم بشه پنج دقیقه دیگم روش!!!

دوست داشتی اگریک بار دیگه متولد میشدی کدام ازاین دونفر باشی یک دخترخیلی زرنگ که یک کتاب 100صفحه در چند ساعت با خواندش حفظ میکرد یایک پسر کند ذهن دختر خیلی زرنگ :|

برسم خدمت میرسم برادر فعلا  فی أمان اللهB| دوس داشتی بازم بیا بدرود!

در 14 ساعت قبل، S҉ M҉ O҉ K҉ E҉ گفته است :

ببین کی اینجاست! 

سلام : علیکم

خوبی: عالی

بهترین دوستای تالارت: هستن یه چند نفری بالا گفتم به اضافه خودت!

غذای مورد علاقه: پیتزا و کباب 

باورت میشد کاهو بشی؟؟ نه!

یه جمله به یه نفر: توی تالار به اون دونفری که تولدشون نزدیکه مخصوصا اولی میگم پیشاپیش تولدتون مبارک!

یه عکس از خودت: 

چی شد اومدی تالار: خب معلومه برای مدیر اتحاد شدن!

رویال آپدیت شد میای دوباره اتک بزنیم:tw_dissapointed_relieved: وقتم آزاد باشه چرا که نه!

تاحالا کسیو جریمه کردی؟؟ نه اصلا نمیتونم کسی رو جریمه کنم!

صدات خوبه؟؟ تقریبا آره

دختر بازی کردی؟؟ خجالت بکش این چه سوالیه:tw_grimace:

+یا- یا خنثی؟ خنثی

خب جنجالی ترین سوال : 

نفر بعدی؟؟؟ خدا داند!

4 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، ❦๓❧ ąяɨą ㋡ گفته است :

به به کاهوی خودمونه ک روی صندلییی:tw_love:

سلام علیکم و علیکم السلام

خوبی برادر؟! ممنون به خوبیت

چ خبرا؟! به قول سعید همون همیشگی:D

امروز بریم سراغ  تیم محبوبت تا بعد ببینم خدا چی میخواد؟!:tw_tongue:

از کی پرسپولیسی شدی؟!:tw_rage: از زمانی که یادم میاد:)

توی خانواده فقط خودت پرسیپولی هستی یا بازم هستن؟!:tw_smirk: فقط خودم پرسپولیسی ام!

بنظرت علت موفقیت برانکو مقابل الهلال چی بود؟!:tw_naughty: علتش همون علت موفقیت منصوریان مقابل الریانه :tw_tongue:

نقش طارمی توی این نتیجه؟! نبود که نقشی داشته باشه!

نظرت درباره آقای گلتون؟! عشقه!فقط بعضی وقتا که موقعیت خراب میکنه میره رو اعصاب!!!

محرومیتش حقش بود؟! نمیدونم :|

فک میکنی خیریت این ماجرا ک طارمی بهش اشاره کرد  چی بود؟! کدوم ماجرا؟؟!!

نظرت درباره ی بازی برگشت با الهلال و نتیجه ی بازی امیدوارم مثل بازی بارسا - پاریس بشه یه بازگشت رویایی!!!

نظرت درباره ی عدد ۴:tw_mrgreen: همون نظری که خودت در مورد عدد۶ داری :tw_tongue:

۴شنبه،۴محرم، ۴مهر، ۴گل کلا تیم ما هرموقع میخواد ببازه باید همه اعداد باهم هماهنگ باشن!!!:tw_grin:

اصلا تا حالا اینهمه ۴ی جا دیده بودی؟!:tw_joy: نه به اندازه عدد ۶:tw_joy:

فعلا اینا رو ج بده تا بعد منتظرم xD

ممنون که اومدی :x

4 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
با سلام مجدد  دوباره مزاحمتون شدم :D

چند بار دست مامان باباتو بوسیدی؟!(خجالت بی خجالت)

خدا بهت میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یک فرمان میده ، باید جون عزیزترین کس زندگیتو بگیری (حالا فرضا مادر یا هر کس دیگه ای) چیکار می کنی؟ 

اگه مجبورباشی باکسی باشی ولی خیلی هم رو مخت باشه چیکار میکنی؟

آخرین لحظه ی زندگیته .. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی ، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کنی ، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه ، تو چه آرزوهایی می کنی ؟(به جز این که مرگت تاخیر بیفته) 

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟ 

فرض کن توی خیابان داری میری تـنت  محکم میخورد به یکی طرف ول کن نیست بااون  بحث میکنی طرف فحش 
 بهت میده درگیر میشی یهو هولش میدی سرش میخورد توی جدول درجا میمیرد  حال این جواب ها بده

شما انوقت چه کار میکنی فرار میکنی که باید همیشه فرار کنی همان جا می ایستی تا مامور بیاد که عاقبتش معلوم طناب دار

خانواده طرف به هیچ وجه راضی نمیشد ببخشند می بردنت پا دار طناب می اندازد گردنت اون موقع چه حال حسی داری

خوب حالا همون خانواده می بخشندت حال چه حس حالی داری واگر دوبار از این نوع اتفاق افتاد چه کار میکنی

اگه یک نفربا زور بازوی زیاد  که اصلا شما نمی توانید  در مقابلش مقاومت کنی بخواد بنا به دلایلی عزیز تر کس شما با چماق بزند مثلا مادرتون شما چه کارمیکنی زورش که نداری هیچ کس اون اطراف نیست کمکت کند

اگه یه روز محکم بدون هیچ علتی بزنم در گوشت چی کار میکنی ؟

اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی ؟؟

- بچه بودی ضایع ترین آرزوت چی بود؟ الان چیه؟

حاضری به خاطر کسی که خیلی دوستش داری خودت رو تغییر بدی

سوار تاکسی میشی وسطای راه متوجه میشی که یه قرون هم تو جیبت نیست . چیکار میکنی؟

-اگه بدونی فقط یه روز به پایان عمرت مونده اول اینکه چه احساسی بهت دست میده؟ دوم اینکه دوست داری اون روز رو چطوری بگذرونی

بدترین روز زندگیت کی بود؟بهترینش چطور

نظرت رانندگی درباره این وسایل چی دوست داری با کدوم وسیله حتی برای یکبار هم که شده رانندگی کنی؟

سواری(نامش ذکر شود):  

نیسان وانت: 

موتور پرشی: 

دوچرخه: 

تریلی: 

لیفتراک: 

جرثقیل: 

لودر: 

اتوبوس: 

امیدوارم با سوالاتم شما اذیت نکرد باشم موفق پیروز باشی یا علی..

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

خب سلام دوباره !

اینبار با شعری که خودم شرودم شروع میکنم:tw_dissapointed_relieved:

سلام عزیزم عزیزم سلام=============دوباره اومدم نزد تو وسلام!

خب نظرت راجع به بندی که سراییدم:

خوب ساعت تولد:

چجوری اومدی تالار !

نظرت راجع بهاره:

چرا استقلال آخره:

فامیلت چی؟؟

بیشتر روزتو کجا میگذرونی؟؟

نمره یا معدل که پایین ترین نمرت بوده؟

تاحالا از معلمت کتک خوردی؟

داری درس میخونی که چیکاره بشی؟؟

زن بگری بازم میای تالار؟؟

یه جوک بگو:

دوس داشتی پول دار بی دین باشی یا فقیر دین دار:

به نظرت کامبک میکنیم در مقابل الهلـــــ(قاتل العین6)ـــــــــــال؟

خواننده مورد علاقه؟؟

غذای مورد علاقه؟؟

خب دیگه ما بریم!!

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در در ‎10‎/‎10‎/‎2017 در 4:56 AM، مجید گفته است :
با سلام مجدد  دوباره مزاحمتون شدم :D درود دوباره

چند بار دست مامان باباتو بوسیدی؟!(خجالت بی خجالت) پاشونم بوسیدم چه برسه به دست

خدا بهت میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یک فرمان میده ، باید جون عزیزترین کس زندگیتو بگیری (حالا فرضا مادر یا هر کس دیگه ای) چیکار می کنی؟ در برابر فرمان خداوند اصلا نباید تردید کرد اما من که طاقتشو ندارم:tw_bawling:

اگه مجبورباشی باکسی باشی ولی خیلی هم رو مخت باشه چیکار میکنی؟ خب منم میرم رو مخش تا درست بشه:D

آخرین لحظه ی زندگیته .. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی ، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کنی ، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه ، تو چه آرزوهایی می کنی ؟(به جز این که مرگت تاخیر بیفته) سلامتی عزیزان - سربلندی کشورم - بعد مرگم یه راست ببرنم بهشتxD

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟ فعلا کسی نیست

فرض کن توی خیابان داری میری تـنت  محکم میخورد به یکی طرف ول کن نیست بااون  بحث میکنی طرف فحش 
 بهت میده درگیر میشی یهو هولش میدی سرش میخورد توی جدول درجا میمیرد  حال این جواب ها بده

شما انوقت چه کار میکنی فرار میکنی که باید همیشه فرار کنی همان جا می ایستی تا مامور بیاد که عاقبتش معلوم طناب دار الفرار

خانواده طرف به هیچ وجه راضی نمیشد ببخشند می بردنت پا دار طناب می اندازد گردنت اون موقع چه حال حسی داری حس پشیمانی و بدبختی

خوب حالا همون خانواده می بخشندت حال چه حس حالی داری واگر دوبار از این نوع اتفاق افتاد چه کار میکنی حس شادمانی در اون لحظه ولی بعدش همش عذاب وجدان دارم / دوباره الفرار

اگه یک نفربا زور بازوی زیاد  که اصلا شما نمی توانید  در مقابلش مقاومت کنی بخواد بنا به دلایلی عزیز تر کس شما با چماق بزند مثلا مادرتون شما چه کارمیکنی زورش که نداری هیچ کس اون اطراف نیست کمکت کند با یه ضربه کاری میزنم به نقطه ای از بدنش که ازپا بیوفته

اگه یه روز محکم بدون هیچ علتی بزنم در گوشت چی کار میکنی ؟ منم به جای اینکه از 40 تا ماهیچه استفاده کنم و اخم کنم با استفاده از 4 تا ماهیچه میزنم تو گوشت که برق از چشات بپره :tw_grin:

اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی ؟؟ میسپارمش دست خدا

- بچه بودی ضایع ترین آرزوت چی بود؟ الان چیه؟ آرزو داشتم یه روز برم تیم ملی جلوی مسی بازی کنم:tw_grin: / الان آرزوی ضایعی ندارم

حاضری به خاطر کسی که خیلی دوستش داری خودت رو تغییر بدی آره دوس دارم ولی نمیشه:D

سوار تاکسی میشی وسطای راه متوجه میشی که یه قرون هم تو جیبت نیست . چیکار میکنی؟ بعد از اینکه به مقصد رسیدم جلوی راننده دست میکنم تو جیبم و میگم آخ آخ شرمنده یادم رفت پول بردارمxD

-اگه بدونی فقط یه روز به پایان عمرت مونده اول اینکه چه احساسی بهت دست میده؟ دوم اینکه دوست داری اون روز رو چطوری بگذرونی حس نگرانی و اضطراب / کل روز رو میرم کار خیر انجام میدم و از همه حلالیت میطلبم

بدترین روز زندگیت کی بود؟بهترینش چطور بدترین روز روزی بود که مادربزرگم به رحمت خدا رفت / بهترینش روز تولدم

نظرت رانندگی درباره این وسایل چی دوست داری با کدوم وسیله حتی برای یکبار هم که شده رانندگی کنی؟ متاسفانه چون نزدیک بین هستم اولا گواهینامه نمیتونم بگیرم دوما خودمم دوست ندارم رانندگی کنم میترسم بزنم یکیو نفله کنم:D

سواری(نامش ذکر شود):  

نیسان وانت: 

موتور پرشی: 

دوچرخه: 

تریلی: 

لیفتراک: 

جرثقیل: 

لودر: 

اتوبوس: 

امیدوارم با سوالاتم شما اذیت نکرد باشم موفق پیروز باشی یا علی..

ممنون :x

در 2 ساعت قبل، S҉ M҉ O҉ K҉ E҉ گفته است :

خب سلام دوباره ! درود مجدد

اینبار با شعری که خودم شرودم شروع میکنم:tw_dissapointed_relieved:

سلام عزیزم عزیزم سلام=============دوباره اومدم نزد تو وسلام!

خب نظرت راجع به بندی که سراییدم: احسنت طبع شعرت تو حلقم:ph34r:

خوب ساعت تولد: فکرکنم نصف شب بوده یادم نیست

چجوری اومدی تالار ! همون جوری که خودت اومدی:tw_confused:

نظرت راجع بهاره: مدیر متدبر / آشنایی چندانی با ایشون ندارم چیز دیگه ای نمیتونم بگم

چرا استقلال آخره: نه یه پنج شش تا مونده تا آخر :D

فامیلت چی؟؟ وات؟

بیشتر روزتو کجا میگذرونی؟؟ تو خونه

نمره یا معدل که پایین ترین نمرت بوده؟ تاریخ سال اول راهنمایی یهویی دبیرمون بی هوا امتحان گرفت شدم 2/5 :tw_grin:

تاحالا از معلمت کتک خوردی؟ آره :tw_grimace:

داری درس میخونی که چیکاره بشی؟؟ حسابدار البته بازم هرچی خدا بخواد

زن بگری بازم میای تالار؟؟ منو وارد این بازیا نکن فعلا قصد ادامه تحصیل دارم :tw_grin:

یه جوک بگو: یه روز یه مرده میخوره به نرده برمیگرده / همینه که هست خنده نکنی میدم بچه های بالا به حسابت برسنxD

دوس داشتی پول دار بی دین باشی یا فقیر دین دار: هیچکدوم / پولدار دین دار

به نظرت کامبک میکنیم در مقابل الهلـــــ(قاتل العین6)ـــــــــــال؟ به امیدخدا میتونیم

خواننده مورد علاقه؟؟ معین

غذای مورد علاقه؟؟ پیتزا و کباب

خب دیگه ما بریم!! بدرود

ممنون :x

3 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

خب سلامی نو

A  M  T

معنی اش چیه ؟

واس افراد زیر ی لقب بزار

بهار :

مهسا :

اقا ابراهیم :

حسین :

سعید :

من :

خودتو 10 سال دیگ کجا میبینی :

به نظر ات 10 سال دیگ تالار چجوری میشه :

بهترین بازیگر زن :

بهترین بازیگر مرد:

بهترین فیلم عاشقانه :

بهترین فیلم اکشن :

بهترین فیلم کمدی :

عکس پروفایل ام چطوره xD :

اخرین بار کی پروفایل ات را عوض کردی :

ی کادو :ph34r:

=========

بازم میام با سوالات بهتر :)

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، мαнɗє н گفته است :

خب سلامی نو درودی تازه!

A  M  T

معنی اش چیه ؟ مخفف اسم و فامیلمه

واس افراد زیر ی لقب بزار

بهار : مدیر

مهسا : ناقلاxD

اقا ابراهیم : من هنوز به طور دقیق ایشون رو کشف نکردم! شاید بشه گفت دیکتاتور مهربون!!!:D

حسین : بامعرفت

سعید : گل گلاب

من : خودت که عزیزی!

خودتو 10 سال دیگ کجا میبینی : ایشالا حسابدار بانک مرکزی البته تو خواب و خیالxD

به نظر ات 10 سال دیگ تالار چجوری میشه : نمیدونم!

بهترین بازیگر زن : ترانه علیدوستی

بهترین بازیگر مرد: شهاب حسینی

بهترین فیلم عاشقانه : شهرزاد

بهترین فیلم اکشن : سریع و خشن

بهترین فیلم کمدی : خروس جنگی

عکس پروفایل ام چطوره xD : نظری ندارم

اخرین بار کی پروفایل ات را عوض کردی : یادم نی فکرکنم دوسه ماه پیش

ی کادو :ph34r:

بفرما 🌺🌻🌹🌷🌸💐

=========

بازم میام با سوالات بهتر :)

خوشحال میشم بیای بدرود!

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال

قفل

3 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.