𝒮𝓅𝑒𝒸𝒾𝒶𝓁 𝑔𝒾𝓇𝓁

چرا بعضی از مردم از سوار شدن بر «ترن هوایی» لذت می برند؟

از زمان ارسال این تاپیک 75 روز گذشته و تاپیک قدیمی محسوب می شود، لطفا در آن پست ارسال نکرده و تاپیک را آپدیت نکنید، در صورتی که سوالی دارید با مدیران انجمن صحبت کنید.

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

شهر بازی ها اغلب بزرگترین و هیجان انگیزترین رولر کاسترها (ترن های هوایی) را طراحی می کنند که با اقبال گسترده ای از سوی کوچک و بزرگ مواجه می شود. اما سؤال این است که چرا برخی مردم با وجود ترسناک بودن به سوی این ادوات و ابزارهای بازی کشیده می شوند؟
 
چرا بعضی از مردم از سوار شدن بر «ترن هوایی» لذت می‌برند؟
 
به نظر می رسد که برخی از مردم به خصوص هیجان طلب ها از سوار شدن بر روی رولر کاسترها لذت می برند زیرا با احساسات فیزیکی و جسمانی ترس آمیز مواجه می شوند، در حالیکه می دانند خطری آنها را تهدید نمی کند، احساس ترسی آمیخته با احساس امنیت.
برخی از روانشناسان بر این باورند که این لذت بردن از چنین وسیله ای می تواند یک نشانه ی منفی بوده و بر «مازوخیسم خوش خیم» دلالت کند.
 
چرا بعضی از مردم از سوار شدن بر «ترن هوایی» لذت می‌برند؟
 
مازوخیسم یا خودآزاری یک پدیده ی روانشناختی است که به موجب آن فرد در هنگام دریافت شکنجه ها و آسیب های روحی و جسمی لذت می برد و احساسات خوشایندی را تجربه می کند.

در رولر کاسترها این احساسات با ترس مرتبط است. در این زمینه مثال های دیگری وجود دارد. لذت بردن از فیلم های ژانر وحشت و یا ترسناک، خوردن فلفل های تند آزاردهنده به شکل افراطی نیز می توانند در این مجموعه قرار بگیرند. رولر کاسترها برای بعضی از افرادی که به ورزش های افراطی، ترسناک و پرمخاطره می پردازند یک لذت و سرگرمی است.
 
چرا بعضی از مردم از سوار شدن بر «ترن هوایی» لذت می‌برند؟
1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری