Eмιɴeм-

کِـــــلَــش رویـــــالــ♨️کِــلَــن جَــدیــد زَده شــد?

660 ارسال در این موضوع قرار دارد

 

 

بــا عَـــرض ســلــام و خَـــســـته نَـــباشــید خِــدمَـــت دوســـتــان ایــواک?
 

 

سازندگان کلش آف کلنز به صورت نه چندان رسمی از بازی جدیدی تحت عنوان کلش رویال Clash Royale رونمایی کرده اند. کلش رویال یک بازی مالتی پلیر کارتی است که در آن با حریفانتان به صورت ریل تایم تقابل داشته و به مبارزه می پردازید. هدف در این بازی ارسال نیروها به سمت سپاه دشمن برای سرنگونی پادشاهی دشمن است در حالی که همزمان بایستی با استفاده از جادوها و با اتکا به بناها و ابزارهای دفاعی و سربازانی  که در اختیار دارید از قلمرو پادشاهی خود محافظت کنید.

 

 

 

clashroyale98.jpg

اگر از بازی کنندگان کلش آف کلنز هستید حتماً در این بازی با چهره های آشنایی برخورد خواهید کرد که قبلاً آن ها را در کلش آف کلنز دیده اید، البته لازم به ذکر است که هیروها و کاراکترهای جدید همچون شوالیه ها، پرنسس ها و اژدهایان کوچک و … نیز در کلش رویال حضور پررنگ خواهند داشت.

کلش رویال یک بازی مالتی پلیر کارتی است یعنی با استفاده از مجموعه ای ازکارت ها که در اختیار دارید بایستی یک عرشه ی نبرد برای  رویارویی با دشمن تشکیل دهید.در این بازی قادر به ساختن کلن و به اشتراک گذاری کارت ها نیز می باشید.

تعدادی از اسکرین شات های بازی کلش رویال که از سایت مرجع بازی برداشته شده است در قسمت زیر قابل مشاهده است.

33.jpg     44.jpg

22.jpg     55.jpg

از جمله ویژگی های این بازی بنابر اطلاعات ذکر شده در سایت رسمی بازی عبارتند از:

  • استفاده از برخی شخصیت های نام آشنای کلش آو کلنز
  • امکان تخریب برج های پادشاهی و بدست آورن تاج پادشاهی
  •  بدست آوردن chests برای باز کردن پاداش های جدید
  • امکان تشکیل قبیله (Clan) و اشتراک گذاری کارت ها و دفنس با هم قبیله ای ها
  • به چالش کشیدن هم قبیله ای های (Clanmates) با قابلیت دوئل دو نفره
  • ساخت نیروی های خود برای نبرد با مخالفان و سایر پادشاهان

 

 

۱۰ نکته که قبل از شروع بازی کلش رویال باید بدانید

 

 

 

 

 

clashroyale212.png

این نکات عبارتند از:

۱- همیشه سعی کنید در ابتدای کار به حریف اجازه ی حمله دهید در این صورت این شما هستید که فرصت آنالیز استراتژی او را خواهید داشت. مثلاً چنانچه حریف دوئل را با شاهزاده(Prince) یا مینی پِکا(Mini P.E.K.K.A) آغاز کرد، شما به آسانی با استفاده از ارتش اسکلت ها(Skeleton Army) می توانید حمله اش را خنثی کنید. یا برای مثال دیگر چنانچه حریف تصمیم گرفت تا با استفاده از (Goblin Barrel) تصمیم بر نابودی دیفنس شما را بگیرد، شما بلافاصله با استفاده از Arrows card  با این حمله مقابله کرده و مانع نابودی دیفنستان می شوید و از صدمه ی بیشتر جلوگیری می کنید.

۲- هرگز در حین بازی الکسیر خود را هدر ندهید! مثلاً در گیم پلی های زیادی دیده شده که بازیکنان نه چندان لول بالا تنها با کمک آرچر و بدون استفاده از تانکر قادر به ایجاد آسیب چندانی به حریفشان نشده اند. پس الکسیرتان را در زمان مناسب تری صرف کنید نه برای مقابله با نیروهای نه چندان قوی.

۳- لازم نیست تا با هر نیروی نظامی مقابله کنید. همانند آنچه در نکته ی دوم مثال زدیم که گفتیم لازم به مقابله جدی با برخی نیروها نمی باشد نیست و از آن ها به شما آسیب جدی وارد نمی گردد. گاهی اوقات بهتر است اجازه دهید برج های دفاعی به مقابله با نیروهای دشمن بپردازند.

۴- هرگز تمام الکسیرتان را یکجا و صرف یک چیز نکنید. مثلاً اگر بخواهید تمام الکسیرتان را برای تخریب یک برج به کار ببرید حریف ممکن است به خوبی از این فرصت استفاده نموده و زمینه ی شما را یکجا نابود کند. همیشه یک نقشه پشتیبان برای مواقع حساس در ذهن داشته باشید!

۵- چیدن یک ترکیب درست از نیروها برای اتک ها در پیروز شدن در دوئل بسیار مهم هستند. داشتن یک ترکیب خوب از نیروها برای اتک در هر زمان لازم یکی از نکات مهمی هست که بایستی برای خود در نظر بگیرید.

۶- هیچ گاه نیروهایی که جمعی حمله می کنند را یکجا نفرستید چرا که به راحتی توسط ابزارهای ضدهوایی و یا توسط Valkyries به آسانی نابود می شوند و این اصلاً اتفاق جالبی در یک اتک منطقی نخواهد بود.

۷-برای سرعت بخشیدن به کارت های خود بهتر است عضو یک کلن شوید و از کمک های هم کلنی های خود استفاده نمایید که تاثیر چشم گیری در پیشرفتتان خواهد داشت.

۸- نیروهایی که از آن ها استفاده نمی کنید را آپگرید نکنید و طلاهایتان را هدر ندهید، شاید بهتر باشد تا آن ها را صرف دونیت کردن به هم کلنی های خود کنید! از آنجایی که محدودیتی برای کارت هایی که استفاده نشوند وجود ندارند لازم نیست تا برای کارت های استفاده نشده نگران باشید.

۹- دلیل شکست های شما همیشه نوع  و یا سطح کارت هایی که استفاده می کنید نیستند بلکه بسیاری از اوقات دیده شده که اگرچه نیروها قوی هستند امّا انتخاب استراتژی بد برای حمله و یا به عبارتی نداشتن استراتژی باعث شکست می شود. بهتر است گیم پلی های زیادی از بازیکنان حرفه ای را ببینید تا با روش های حمله و دفاع و در کل چیدن یک استراتژی خوب برای یک اتک آشنا شوید و در اتک هایتان آن ها را تمرین کنید.

۱۰- همه ی ما از شکست متنفریم، امّا نباید یک شکست دلسردتان کند و بایستی با امید و آرامش به کار خود ادامه دهید تا حالت های مختلف را تجربه کنید. اگر چنانچه حس کردید استراتژی اشتباهی انتخاب کرده اید بر ادامه ی کار با همان استراتژی اصرار نکرده و آن را تغییر دهید. ترکیب نیروهایتان را رفرش کنید!

=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

 

سوالات متدوال پیرامون بازی کلش رویال

 

 

 

 

 

 

clashroyale98img11.jpg

 

حال که مدتیست که از انتشار کلش رویال در این کشورها گذشته و خبر انتشار این بازی به گوش علاقه مندان رسیده است، بحث ها و سوالات زیادی پیرامون این بازی به خصوص توسط کلش بازان که مدت زیادیست بازی کلش آف کلنز را دنبال می کنند و کلش بازان ایرانی هم از این قاعده مستثنی نیستند در انجمن رسمی کمپانی سوپرسل مطرح گردیده است. بی شک شباهت زیاد نام این بازی به بازی کلش آف کلنز به خاطر وجود کلمه ی نام آشنای کلش  عامل تحریک کننده ای برای مطرح شدن بسیاری از این سوالات می باشد.

ما در این مطلب متداول ترین سوالات مطرح شده در انجمن سوپرسل که توسط مسئولین سوپرسل به آن ها پاسخ داده شده  و در صفحه اصلی سایت رسمی بازی کلش رویال قابل مشاهده است بدون کوچک ترین تغییری ترجمه کرده و برای شما عزیزان تدارک دیده ایم، چه بسا همین سوالات از جمله سوالاتی باشد که برای شما هم پیش آمده و ذهنتان را به خود مشغول کرده است.

این سوالات به شرح زیر هستند:

۱- چرا نمی توانیم بازی کلش رویال را در Appstore  و یا در Google Play بیابیم؟

پاسخ: در حال حاضر Clash Royale  برای پلتفرم iOS  و در کشورهای کانادا، نیوزلند، استرالیا، فنلاند، دانمارک، سوئد، نروژ، ایسلند و هنگ کنگ منتشر شده است. ما (کمپانی سوپرسل)  امیدواریم که به زودی این بازی را برای پلتفرم های دیگر و در کشورهای دیگر جهان  منتشر سازیم.

۲- چرا سوپرسل به راه اندازی نرم اعتقاد دارد (چرا از همان ابتدای کار این بازی به صورت جهانی و برای همه پلتفرم ها منتشر نشده است) ؟

پاسخ: ما هرگاه که تولید بازی جدیدی را شروع میکنیم در ابتدای کار آن را در تعدادی از کشورها به صورت آزمایشی منتشر می نماییم و پس از دریافت بازخوردهای اولیه تصمیم می گیریم که آیا این بازی باید به صورت جهانی انتشار یابد یا خیر، از دیگر دلایل این روش اینکه در طول این مدت که بازی به صورت آزمایشی انتشار یافته به توسعه و رفع مشکلات آن می پردازیم.

۳- آیا کلش رویال توسط همان تیمی تولید گردیده که بازی کلش آف کلنز را ساخته اند؟

پاسخ: اگرچه چند تن از اعضای موسس کلش رویال از افرادی هستند که در گذشته در تیم کلش آو کلنز حضور داشته اند، امّا در حال حاضر این افراد دیگر جزو توسعه دهندگان کلش اف کلنز نبوده و تنها بر روی توسعه کلش رویال مشغول به فعالیت هستنند. ما قصد داریم که توسعه بازی جدیدمان (کلش رویال) توسط تیمی مجزا ادامه یابد.

۴- آیا کلش رویال همان کلش آف کلنز می باشد؟

پاسخ: خیر، اینطور نیست. کلش رویال و کلش آف کلنز دو بازی کاملاً مجزا بوده و توسط دو تیم مستقل و جدا از هم توسعه و تولید می گردند.

۵- آیا کاراکترهایی که در بازی کلش رویال حضور دارند همان کاراکترهای کلش آف کلنز خواهند بود؟

پاسخ: شما هرگز نمی دانید چه چیزی ممکن است اتفاق بیفتد! ما همیشه به توسعه ی کلش آف کلنز و کلش رویال با تیم های توسعه دهنده جداگانه ادامه می دهیم،و از فرصت هایی که از توسعه دادن دنیای کلش به دست می آید هیجان زده ایم!

 

 

 

?قوانیــــــــــن تاپیکــــ?

 

 

1-از پست هایی مثله فروش اکانت کلشــ رویال یا تعویض با تیم مستر اکیدا خودداریــ کنید با فرد خاطی برخورد سختی میشــه

2-قبل از اینکه کلنــ خودتونــ رو تبلیغ کنین از من اجازه بگـیرینــ و با تایید منــ قرار بدیــد

3-مطلبی ، استـراتژی ای میذارید سعیــ کنید همه ی لینکــ هاشو به دقتــ حذفــ کنید

4-سلام دادن تو هر پست نشانه شخصیت شماست

 

 

 

 

ویرایش شده در توسط ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦
7 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک دانلود آخرین نسخه:

 

 

نسخه اندروید:

 

  Clash_Royale

 

حجم:97مگابایت

 

 

 

نسخه IOSبا لینک مستقیم:

 

Clash-Royale

 

حجم:106مگابایت

 

 

همچنین اگر شما به گوشی های ios و اندروید دسترسی ندارید و دنبال این هستید که این بازی رو از کامیپوتر اجرا کنید برنامه زیر دانلود کرده کرده و نسخه اندروید رو هم دانلود کنید بعد فایل که دانلود شده را با کلیک موس رو برنامه BlueStacks (برنامه زیر) بندازید و منتظر شوید تا این کلش شما روی این برنامه نصب شود بعد وارد برنامه شوید و بازی را اجرا کنید

 

BlueStacks

 

حجم:261 مگابایت

 

رمز فایل: soft98.ir  (لطفا تایپ کنید)

 

 

 

 

آخرین آپدیت نسخه:1.7.0

 

 

 

 

 

جدید ترین نسخه این بازی در لینک های بالا قابل دانلود هست و به محض اومدن آپدیت جدید از همین جا اطلاع رسانی و همینجا لینکش گذاشته میشه ?

ویرایش شده در توسط ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦
4 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 

 

 

 

 

خب عزیزان کلن زده شد در حال پیشرفت...

اینم عکس:

dhgl_photo_2017-03-10_21-34-34.jpg

 

 

 

لطفا کلن ما جویین شید

ویرایش شده در توسط ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦
2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایجاد تاپیک رو تبریک میگم ، امیدوارم هرچه زودتر کلن هم تاسیس بشه 

تعیین اسم هم با نظر سنجی به نظرم بهتر باشه 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عرشه بشکه گوبلین و راکت

Clash Royale RocketClash Royale Goblin BarrelClash Royale KnightClash Royale Inferno Tower
Clash Royale The LongClash Royale PrincessClash Royale Fire SpiritsClash Royale Skeleton Army

Inferno Tower: این کارت هم نیز فقط برای دفاع از برج های شما موثر میباشد و اسیب بالایی و میزان سلامتی بالایی دارد و واقعا نابود کردن این کارت هنر و قدرت زیادی میخواهد.

Fire Spirits: این کارت با هزینه تنها ۲ اکسیر وسیله ای خوب برای حفاظت برج های شما در برابر مینیون ها و گوبلین ها میباشد. این کارت به انداختن خود به روی اینها ان هارا به اتش کشیده و سریعا نابود خواهد کرد و با توجه به میزان هزینه ۲ اکسیر بسیار کم خرج و به صرفه میباشد و به کارتان بسیار خواهد آمد.

Princess: کارت پرنسس یکی از بهترین کارت هایی است که بسیاری از کاربران دوست دارد این کارت را داشته باشند و از آن استفاده کنند.این کارت میتواند از راه بسیار دور تیرهای آتشینی را رها کند و به بسیاری از نیروهای حریف آسیب وارد کند ولی این کارت میزان سلامتی بسیار کمی دارد و با یک کارت اررو نابود میشود.

The Log: این کارت وقتی رها میشود با خود میتواند نیروهای زیادی را در مسافت تقریبا طولانی نابود کند و یا آسیب به آن ها وارد کند به طور مثال وقتی به ویچ برخورد میکند تقریبا نیمی از سلامتی ویچ را میگیرد و بسیار بسیار کارت خوبی برای این عرشه و دیگر عرشه ها میباشد و کاربرد فراوانی دارد.

Skeleton Army: کارت اسکلت زیاد کارتی است که در اکثر عرشه ها استفاده میشود و از ان برای منحرف کردن حریف و یا نابودی نیروهایی همچون بربر جاینت . جاینت اسکلت و… بسیار استفاده خواهد شد ولی سمی ترین چیز برای این کارت کارت تیروکمان یا همان اررو میباشد که به راحتی نابود کننده این کارت میباشد.

Goblin Barrel: این کارت میتواند از طریق هوا به برج های حریف حمله کند و وقتی به زمین رسید بشکنه آن ها بشکند و از آن سه گوبلین با چاقو خارج شوند و آسیب جدی به حریف وارد نمایند.این کارت همراه با کارت راکت بسیار عالی عمل خواهد کرد .

Rocket: راکت که مهمترین و اصلی ترین بخش این ترکیب است با قدرت بسیار فراوانی که دارد میتواند به راحتی اسپارکی و… را نابود کند و همچنین میزان آسیب بالایی به برج های حریف شما بزند.

Knight: این کارت که بسیار بی توجه شده و در آرناهای بالا مورد استفاده نیست در این عرشه میتوان از آن استفاده کاملی کرد.این کارت نیز برای نابود کردن نیروهای بزرگ دشمن مانند ویچ پکا نایت و…. بسیار موثر است و از آن برای تهاجم نیز استفاده میشود.

2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تبریک میگم

بلاخره این تاپیک زده شد !

رویالم فک کنم لول 8/2500بود !

کاپم هم 2200

یه کلن  کاپ 20000 داشتم

اما 4ماه هست که بازی نمیکنم

2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 11 ساعت قبل، Mr.Yasha گفته است :

تبریک میگم

بلاخره این تاپیک زده شد !

رویالم فک کنم لول 8/2500بود !

کاپم هم 2200

یه کلن  کاپ 20000 داشتم

اما 4ماه هست که بازی نمیکنم

کلن رو بزودی میزنیم خوشحال میشیم بیایید

در 11 ساعت قبل، ㋡҉ᾋʀṂἷᾗ ƉƛʀƓἷʀ㋡҉ گفته است :

سلام تبریک:x

من لول 10 هستم

کاپم 3100

خیلی وقته سر نزدم توش :o

کلن رو بزودی میزنیم خوشحال میشیم بیایید

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تبریک

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، MR.Hossein گفته است :

تبریک

ممنون:xکلش رویال داری؟

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 3/9/2017 در 11:13 AM، ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦ گفته است :

ممنون:xکلش رویال داری؟

آره لول10.9.7 دارم

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، MR.Hossein گفته است :

آره لول10.9.7 دارم

به کلن جدید ما میایی بعدا؟

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 23 ساعت قبل، ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦ گفته است :

به کلن جدید ما میایی بعدا؟

حتما:$

اگه کلن زدی خصوصی خبرم کن:|

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، MR.Hossein گفته است :

حتما:$

اگه کلن زدی خصوصی خبرم کن:|

باشه فعالی دیگه؟؟؟ اگه فعال نیستی بیا خصوصی کارت دارم

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 3/9/2017 در 11:33 AM، ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦ گفته است :

باشه فعالی دیگه؟؟؟ اگه فعال نیستی بیا خصوصی کارت دارم

نه فعال نیستم:| حالا من بیام یا تو؟:))

 

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 دقیقه قبل، MR.Hossein گفته است :

نه فعال نیستم:| حالا من بیام یا تو؟:))

 

شما بیا یه لحظه کار ریخته سرم یه لحظه بیا کارت دارم

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 11 دقیقه قبل، ✔ Mُσнَαّммَαْ∂ Mَαْн∂ι ✔ گفته است :

تبریک میگم :\

مرسی کلش رویال بریز:tw_joy:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦ گفته است :

کلن رو بزودی میزنیم خوشحال میشیم بیایید

کلن رو بزودی میزنیم خوشحال میشیم بیایید

باشه ببینیم چی میشه ^_^

کلن کی زده میشه؟:)

 

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، ㋡҉ᾋʀṂἷᾗ ƉƛʀƓἷʀ㋡҉ گفته است :

باشه ببینیم چی میشه ^_^

کلن کی زده میشه؟:)

 

تاریخشو که گفتم 24 یا 25 اسفند

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لول دهم ... اسپارکی 1 _ لامبرجک 2 که داره میشه 3 _ ایس ویزارد 2 !

حریفــــــــفـ مطلبم !

===============

دک مناسب برای ارنا 10 :

لامبرجک + آیس ویز + جاینت اسکلت + 3 مینیون

بشکه گوبلین +فایر اسپیریتز + بمبر ( یا والکری ) + گلوله اتیش !

این دک من بودقبلا اگه درست گفته باشم ، خیلی خوب هم دفاع میکرد و هم میزد.

پی نوشت : جای گلوله اتیش ، گردباد هم میتونید قرار بدید ...

ویرایش شده در توسط ㋡҉Bαđ Bøч㋡҉
1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 45 دقیقه قبل، ㋡҉Bαđ Bøч㋡҉ گفته است :

لول دهم ... اسپارکی 1 _ لامبرجک 2 که داره میشه 3 _ ایس ویزارد 2 !

حرفیــــــــفـ مطلبم !

===============

دک مناسب برای ارنا 10 :

لامبرجک + آیس ویز + جاینت اسکلت + 3 مینیون

بشکه گوبلین +فایر اسپیریتز + بمبر ( یا والکری ) + گلوله اتیش !

این دک من بودقبلا اگه درست گفته باشم ، خیلی خوب هم دفاع میکرد و هم میزد.

پی نوشت : جای گلوله اتیش ، گردباد هم میتونید قرار بدید ...

فوق العادس کلن بزنیم میایی؟

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 40 دقیقه قبل، ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦ گفته است :

فوق العادس کلن بزنیم میایی؟

همین کلنی که هستم ، 2 تا لجندری گرفتم از کلن چستش...

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، ㋡҉Bαđ Bøч㋡҉ گفته است :

همین کلنی که هستم ، 2 تا لجندری گرفتم از کلن چستش...

خب یعنی نمیایی؟:|

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦ گفته است :

خب یعنی نمیایی؟:|

احتمالا نه

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری