㋡҉ᾋʀṂἷᾗ ƉƛʀƓἷʀ㋡҉

øاموزش و رفــع مشکــلات کامپیوتری و اینترنتیø

117 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 ساعت قبل، ❦๓❧ ąяɨą ㋡ گفته است :

سلام

بخشی از ایمیل رو توی کادر مربوطه وارد کن، ایمیل رو ک دیدی، با ماوس برو روش و دیلیت رو بزن

پاک میشه

نشد !!!

در 5 ساعت قبل، Євяαнιм.кн گفته است :

سلام

اگر مرورگر خودتون رو مشخص میکردید بهتر بود

در مرورگر کروم طبق مسیر ذیل پیش برید تا قابلیت حذف و مدیریت رمزها سیو رو داشته باشید :

settings / Passwords and forms / Manage passwords

ببخشید حواسم نبود

فایرفاکس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 5 دقیقه قبل، мαнɗє н گفته است :

نشد !!!

ببخشید حواسم نبود

فایرفاکس

از این مسیر برینـ

option/security/save logins

ویرایش شده در توسط -︻╦̵̵͇̿̿̿̿-らλɛɛð╤──
2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

سلام

ببخشید من میخوام تمام اطلاعات مثل رمز و ایمیل و صفحه های سایت ها و.... که توی مرورگر ام سیو شده

پاک کنم

مرورگر ام فایرفاکس

لینک به ارسال
در در 7/21/2017 در 2:41 AM، мαнɗє н گفته است :

سلام

ببخشید من میخوام تمام اطلاعات مثل رمز و ایمیل و صفحه های سایت ها و.... که توی مرورگر ام سیو شده

پاک کنم

مرورگر ام فایرفاکس

یکی از راحت ترین روش ها که سود هم داره :

حذف مرورگر و دانلود آخرین نسخه بروز

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال

سلام

ببخشید این نواری که فیلم را عقب و جلو می کنیم من ناپدید شده یکی از فامیلام دست کاری کرده

چجوری میشه درست کرد

uusi_hjklhl.jpg

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۴/۳۰ ه‍.ش. در 2:11 PM، мαнɗє н گفته است :

سلام

پاک کنم

مرورگر ام فایرفاکس

سلام

کنترل + شیفت +دلیت » انتخاب همه  »  clear now

در 23 ساعت قبل، мαнɗє н گفته است :

سلام

ببخشید این نواری که فیلم را عقب و جلو می کنیم من ناپدید شده یکی از فامیلام دست کاری کرده

چجوری میشه درست کرد

uusi_hjklhl.jpg

سلام

قسمت »  view»  انتخاب  control

لینک به ارسال

سلام دوستان بعد از این که برنامه ی the hat( قرعه کشی ) دانلود کردم و پسورد برنامه رو وارد کردم ب این بخش رسیدم

272p_untitled.png

الان باید کدوم گزینه رو وارد کنم؟

دوستانی ک این برنامه رو دان کردن لطفا کمکم کنند

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، 𝓴𝓲𝓪𝓻𝓪𝓼𝓱 گفته است :

سلام دوستان بعد از این که برنامه ی the hat( قرعه کشی ) دانلود کردم و پسورد برنامه رو وارد کردم ب این بخش رسیدم

272p_untitled.png

الان باید کدوم گزینه رو وارد کنم؟

دوستانی ک این برنامه رو دان کردن لطفا کمکم کنند

سلام،

این پیام زمانی ظاهر میشه که فایل مشابهی در محلی که می خواهید ذخیره کنید موجود هست ؛ و از شما می خواهد که یکی از فرمان های را انتخاب کنید

اگر لزومی بر چند فایل مشابه ندارید  گزینه yes to all را انخاب کنید

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در در 3/31/2017 در 1:20 PM، WALKING DEAD گفته است :

سلام

ببخشید یه مشکل داشتم ممنون میشم اگه راه حلی بلدین مطرح کنین

من هر وقت کامپیوتر رو خاموش و روشن میکنم صفحه ای که برای دسکتاپ انتخاب کرده بوده حذف میشه و صفحه سیاه میشه

گوشه سمت راست صفحه مینویسهthis copy of windows is not genuine

یکی بهم گفت باید یه نرم افزاری نصب کنی تا درست بشه . اگه نرم افزاری سراغ دارید ممنون میشم بگید:tw_heart:

درود دوست عزیز؛ متاسفانه جواب این دوست خوبم داده نشده؛ عزیز جان شما اول سیستم عاملتون رو مشخصات و جزئیات رو می گفتین؛  اگر سون هست؛ به احتمال خیلی زیاد ویندوز شما اکتیو نشده؛ شما موقعی ویندوز رو نصب میکنین ؛ ازت یه د رخواست  کد اکتیو می کنه نیازی به وارد کردن کد نیست؛ و مرحله نصب رو رد می کنین؛ وقتی هم کامل نصب میشه؛ شما میرید قسمت کنترل پنل+ قسمت سیستم رو باز می کنین؛ جزییات و مشخصات ویندوزتون رو نشون میده. یک فایل براتون پیوست می کنم.موفق باشین.

Contorl panel+ System

0nq4_untitled.jpg

لینک به ارسال

سلام..

چند روزه نمیتونم از سیستم به مودم وصل بشم فقط میتونم از wi fi  مودم استفاده کنم..

چرا اینجوریه؟؟

rcny_bandicam_2017-08-08_03-37-54-402.jp

wg2m_bandicam_2017-08-08_03-38-16-863.jp

aidj_bandicam_2017-08-08_03-38-28-696.jp

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، ✌ 𝑀𝒶𝒽𝒹𝒾 ✌ گفته است :

سلام..

چند روزه نمیتونم از سیستم به مودم وصل بشم فقط میتونم از wi fi  مودم استفاده کنم..

چرا اینجوریه؟؟

rcny_bandicam_2017-08-08_03-37-54-402.jp

wg2m_bandicam_2017-08-08_03-38-16-863.jp

aidj_bandicam_2017-08-08_03-38-28-696.jp

سلام ...

یه چند وقته اینطوری شده برای خود من هم به مخابرات هم که زنگ زدم گفته شده این مشکل هست و کلی راه حل داده اما وقتی از راه حل ها استفاده میکنم تا چند دقیقه یا 2 روز یا چند ساعت اینطوریه این مشکلی خیلی وقته برای همه مودم ها اتفاق افتاده است ! اکثرا هم به مخابرات با مودمشون میرن و اونجا مشکل حل نمیشه ! 

لینک به ارسال
در در ‎8‎/‎3‎/‎2017 در 5:52 AM، Alone girl گفته است :

سلام ...

یه چند وقته اینطوری شده برای خود من هم به مخابرات هم که زنگ زدم گفته شده این مشکل هست و کلی راه حل داده اما وقتی از راه حل ها استفاده میکنم تا چند دقیقه یا 2 روز یا چند ساعت اینطوریه این مشکلی خیلی وقته برای همه مودم ها اتفاق افتاده است ! اکثرا هم به مخابرات با مودمشون میرن و اونجا مشکل حل نمیشه ! 

اتفاقا منم رفتم مخابرات یکم ور رفتن گفتن درست شده..

انگار هکرا یه کارایی انجام دادن..

حالا اوردم وصل کردم فقط وای فای مودم کار میکنه...

سرعت خیلی کم شده...

لینک به ارسال
در هم اکنون، ✌ 𝑀𝒶𝒽𝒹𝒾 ✌ گفته است :

اتفاقا منم رفتم مخابرات یکم ور رفتن گفتن درست شده..

انگار هکرا یه کارایی انجام دادن..

حالا اوردم وصل کردم فقط وای فای مودم کار میکنه...

سرعت خیلی کم شده...

برای من هم همین مشکل اتفاق افتاده مثلا تو تالار میاد اگه سرچ کنم گوگل نمیاد ...

مثلا ما تو خونمون 4 تا لپ تاپ یکی در میون وصلیم داداشم وصله من وصل نیستم اینجوریه ....

به 2020 زنگ بزنین و اصرار کنین که از تلفن بگن و مراحل رو توضیح بدن و شما تلاش برای وصل کردن بکنین !

الان با اینکه درست شده من بعضی لحظات میتونم برم تو گوگل بعضی وقتا نمیتونم اما موبایلم کلا به مودم وصل است نمیدونم چرا اینجوریه !

تو تهران هم تا اونجا که من خبر دارم همه به این مشکل خوردن و تو مخابرات اکثرا همینا هستن ...

دیگه باید مدارا کرد :دی

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال

با سلام و احترام

پیغام دوستان رو بررسی کردم؛ دوستانی که راجع به اینترنت به خصوص شرکت مخابرات مطرح کردند؛ احتمالا از خود شرکت دیتای شبکه مخابرات با مشکل مواجه شدند و لطفا دوستان به ما دقیق بگن که با خود سیستم که میخوان وارد بشن چه پیغامی برای شما ارسال میشه ؟؟؟ واینکه مدل دستگاه مودمتون رو حتما بگین تا کمک بیشتری کنم...

فقط چیزی که به ذهنم میرسه اینه که باید از طریق تنظیمات روتر مودموتون رو قسمت DHCPو DNS بررسی کنند؛ (احتمالا تنظیمات روترتون دستکاری شده؛ به قول شما دوستان؛ هکرا بیشترین نفوذ رو از همین روتر انجام میدن و بیشترین بهره رو میبرند)... البته اگر آشنایی دارین اینکارو بکنین و بررسی بکنین؛ در غیر این صورت شما نیاز به مطالعه بیشتری دارین تا متوجه این موضوع بشین...

همین الان خود بنده با مخابرات تست کردم؛ و با همین سیستم وارد شدم؛ هیچ مشکلی دیده نشده و خیلی خوب داره جواب میده.

یا علی

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید.اقا این انتی ویروس رو من از کامپیوتری نصب کردم.و الان بعد یه سال انتی ویروس اکتیو نمیشه ؟ چرا؟ باید این لایسنس کی رو از کجا بگیرم.میشه شما بدید؟ با تشکر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، мαнde ʝɾ گفته است :

سلام خسته نباشید.اقا این انتی ویروس رو من از کامپیوتری نصب کردم.و الان بعد یه سال انتی ویروس اکتیو نمیشه ؟ چرا؟ باید این لایسنس کی رو از کجا بگیرم.میشه شما بدید؟ با تشکر

درود دوست عزیز

شما متاسفانه جزییات مشکلات کامپیوتر رو مطرح نمی کنین و کلی مطرح کردین؛ این جور مواقع نمی تونه کمکی به شما بکنه ؛ دوستان خوبم لطفا هر مشکلاتی دارین با جزییات اگر هم اسکرین شات بگیرین که چه بهتر !! بنده تا جایی که در توانم باشه میتوانم کمک کنم...

و اما شما دوست خوبم با توجه به توضیحاتت فکر می کنم شما آنتی ویروستون رو یکسال پیش اورجینال یکساله تهیه کردین و بعد یکسال استفاده کردین خب مسلما برای اینکار دوباره نیاز به خرید آنتی ویروس جدید خواهید داشت و برای اکتیو کردن نیاز هستش که شما آنتی ویروستون رو از سیستم کلا پاک کنین و بعد از پاک کردن یکبار سیستمون رو ریستارت کنین و بعد از خرید کردن آنتی ویروس اورجینال دوباره شروع کنین به نصب کردن ؛ تاکید می کنم برای نصب کردنش حتما اینترنت رو وصل کنین تا برای اکتیو کردن به صورت انلاین درخواست شود.... (بنده نمیدونم شما چه آنتی ویروسی نصب کردین!!!)؛ و یا میتوانین از خود سایت رسمی شرکت های معتبر کد لاینسس رو در اون سایت اصلی در خواست کد رو بدید و کد اکتیور رو دریافت بکنین....

موفق باشین.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، MR.CYBER گفته است :

درود دوست عزیز

شما متاسفانه جزییات مشکلات کامپیوتر رو مطرح نمی کنین و کلی مطرح کردین؛ این جور مواقع نمی تونه کمکی به شما بکنه ؛ دوستان خوبم لطفا هر مشکلاتی دارین با جزییات اگر هم اسکرین شات بگیرین که چه بهتر !! بنده تا جایی که در توانم باشه میتوانم کمک کنم...

و اما شما دوست خوبم با توجه به توضیحاتت فکر می کنم شما آنتی ویروستون رو یکسال پیش اورجینال یکساله تهیه کردین و بعد یکسال استفاده کردین خب مسلما برای اینکار دوباره نیاز به خرید آنتی ویروس جدید خواهید داشت و برای اکتیو کردن نیاز هستش که شما آنتی ویروستون رو از سیستم کلا پاک کنین و بعد از پاک کردن یکبار سیستمون رو ریستارت کنین و بعد از خرید کردن آنتی ویروس اورجینال دوباره شروع کنین به نصب کردن ؛ تاکید می کنم برای نصب کردنش حتما اینترنت رو وصل کنین تا برای اکتیو کردن به صورت انلاین درخواست شود.... (بنده نمیدونم شما چه آنتی ویروسی نصب کردین!!!)؛ و یا میتوانین از خود سایت رسمی شرکت های معتبر کد لاینسس رو در اون سایت اصلی در خواست کد رو بدید و کد اکتیور رو دریافت بکنین....

موفق باشین.

اینجوریه

http://uupload.ir/files/ijk_ghkhjk.jpg

لینک به ارسال

درود

بعضی وقت ها مرورگرام باز نمیشه کلیک میکنم باز نمیشه بعد 20 دقیقه یهویی باز میشه میخوام بدونم مشکل از کجاست

لینک به ارسال
در در 8/6/2017 در 3:22 PM، мαнde ʝɾ گفته است :

بله دوست خوبم؛ انتی ویروس نود 32 شما اکتیو شدنتون به اتمام رسیده و احتمال یکساله بوده؛ شما باید همانطور بالا هم گفتم باید یک آنتی ویروس نود 32 جدید ورژن جدید؛ اسمارت سکوریتی تهیه کنین؛ اگر مشکل مالی ندارین پیشنهاد بنده همین اورجینال ورژن 10 هستش که حتما تهیه کنین... اما اگر نمیخوایید اینکارو بکنین و فقط کد اکتیو رو میخوایید یکساله دریافت کنین برید سایت نود پارس اونجا با مبلغ کمی میتوانین کد اکتیو رو دریافت کنین... و حرف آخرم اینکه شما حتما باید آنتی ویروس نود 32 ورژن 9 رو از سیستم پاک کنین و آنتی ویروس اسمارت سکورتی ورژن 10نصب کنین.

موفق باشید.

در در 8/6/2017 در 3:26 PM، ♛ƦЄȤƛ ƘƖƝƓ♛ گفته است :

درود

بعضی وقت ها مرورگرام باز نمیشه کلیک میکنم باز نمیشه بعد 20 دقیقه یهویی باز میشه میخوام بدونم مشکل از کجاست

درود ؛ عزیز جان شما احتمالا کوکی مرورگرتون رو پاک نکردین؛ پیشنهاد می کنیم نرم افزار CCleaner رو نصب کنین و به راحتی میتوانین با یک کلیک کل کوکی (تاریخچه سیستم) رو پاک کنین و هیچ ردیابی نداشته باشین.

موفق باشید.

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

سلام

نمیدونم چرا برای هر مرورگرم 

وقتی دارم سرچ میکنم یه پنجره جدید بیهوده باز میشه که خیلی بی ربطه !!!

مثلا تو تالارم میبینی همون رفت تو وبلاگ لاغری و ....

امیدوارم بتونید حلش کنید!

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، S҉ M҉ O҉ K҉ E҉ گفته است :

سلام

درود دوست خوبم ؛ من متوجه حرفای شما نشدم و نمیدونم دقیقا مشکلتون با مرورگرتون چیه ؟؟؟ ایا مرورگرتون فایر فاکسه یا کروم؟؟؟ شاید تبلیغات پاپ آپ از سوی سایت های مختلف براتون باز میشه که شما میتوانین نرم افزار مختلف برای جلوگیری از پاپ آپ نصب کنین ... حالا بازم دقیقا نمیدونم مشکلتون چیه ؛ بهتر بود برای این جور مواقع مشکلات یک اسکرین شات می گرفتین تا مشکلتون هر چه سریعتر برطرف بشه ....

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

سلام

من بعضی اوقات که دارم توی اینترنت چرخ میزنم یهو چراغ اینترنت مودمم قرمز میشه وبعد از خاموش

رو شن کردن مودم روباره درست میشه

لطفا کمکم کنید:(

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۵/۱۸ ه‍.ش. در 10:36 AM، S҉ M҉ O҉ K҉ E҉ گفته است :

سلام

سلام

پاپ آپ ها رو غیر فعال کنید رفع میشه مشکلتون

در در ۱۳۹۶/۵/۳۰ ه‍.ش. در 5:55 PM، (っ◔◡◔)っ ♥ saeed ♥ گفته است :

سلام

من بعضی اوقات که دارم توی اینترنت چرخ میزنم یهو چراغ اینترنت مودمم قرمز میشه وبعد از خاموش

سلام

مدل مودم رو می گفتید بهتر بهتر بود 

رنگ قرمز در مودم ؟ از چراغ های اصلی هست

با سیم اتصال برق که از آداپتور وصل میشه رو چک کردین؟

لینک به ارسال
در در 8/21/2017 در 6:25 AM، (っ◔◡◔)っ ♥ saeed ♥ گفته است :

سلام

منم این مشکل رو دارم 

فک کنم به سیم مودم ربط میشه نویز داره 

نویز یعنی بریدگی یا آسیب دیدن سیم مودم 

لینک به ارسال

درود گیمرای عزیز

یه مشکلی که رو اعصابمه بدجور " اینه که موقع بازی هر یه ربع یا نیم ساعت بازی برای مدت یه ثانیه وا میسته.

لپتاپم Lenovo z50 هستش و هاردش تقریبا پره

بازی هایی که با مشکل مواجه میشم " کانتر - وار - کال آف 4 - csGO" فرقی نمیکنه انلاین یا افلاین

بازیا لگی ندارن ولی یهو اینطوری میره رو اعصاب

gta V رو هم تا اخرش رفتم بعضی موقع لگ حس میکنم

بیشتر مواقع عالی کار میکنه

کلا بازی هارو اجرا میکنه ولی یه مشکلی داره به نظرم

آیا هارده ؟ که پره ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری