از زمان ارسال این تاپیک 75 روز گذشته و تاپیک قدیمی محسوب می شود، لطفا در آن پست ارسال نکرده و تاپیک را آپدیت نکنید، در صورتی که سوالی دارید با مدیران انجمن صحبت کنید.

32 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت  دوستان عزیز تالار ایواک

یه پیشنهاد دارم..

خوشحال میشم اگه موافقین با دادن + یا صرفا موافقم یا مخالفم نظرتون رو اعلام کنین و تاپیک رو به اسپمکده  و محل بحث تبدیل نکنین

و حالا پیشنهادم

متاسفانه روز ب روز شاهد کم و کمتر شدن تاپیکهای دستی توی تالار هستیم  ... بنظرم وقتشه که یه شرایط  جدیدی رو برای انتخاب کاربر نمونه  توی تالار جدید داشته باشیم.

1- من فکر می کنم بهترین راه برای  بیشتر شدن تاپیکهای دستی  اینه ک یکی از شرایط نمونه شدن  این باشه ک  کاربرها  یه  تعداد مشخصی تاپیک دستی توی ارسالهای اون ماهشون داشته باشن(مثلا 10 تا)

2- و دیگه اینکه یه درصدی از کل ارسالهای ماهشون حتما و حتما  تاپیک دستی باشه 

مثلا  یک پنجم تاپیکها(این دیگه بسته ب صلاحدید تیم مدیریت مشخص بشه که چند درصد) و مازاد  تاپیکهای کپی پیست  یا درنظر گرفته نشه یا امتیازش به یک سوم کاهش پیدا کنه

اینجوری هم شاهد تاپیک های جذاب تری میشیم

و 

هم  اینکه که هر کسی ک صرفا بیشترین تعداد ارسال رو داشته باشه نمیاد توی لیست و در حق کسی که زحمت  زدن تاپیک دستی رو کشیده اجحاف نمیشه

و بنابراین فکر کنم  خودبخود ی قدمی ب سمت رای گیری منصفانه برداشته میشه

3- پیشنهاد دیگم هم اینه که رای گیری به دو بخش تقسیم بشه.. ینی  50 درصد  رای کاربر نمونه رو  به بچه های تالار اختصاص بدن  و 50 درصد دیگه رو  به یه تیم داوری (مثلا سه نفره) برای بررسی تاپیک های کاندیدها اختصاص بدن

اگه این  کار صورت بگیره بنظرم دلخوری ها کمتر میشه و در نهایت حق به حقدار می رسه

(دوستان توجه کنین که  استقبال یا عدم استقبال  کاربرا  از پیشنهادها توی تصمیم گیری تیم مدیریت نقش مهمی داره)

پس

خوشحال میشم اگه موافق هستید حمایت کنید

ممنون ک تا آخرش  رو خوندید

ویرایش شده در توسط ❦๓❧ ąяɨą ㋡
11 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

- پیشنهاد دیگم هم اینه که رای گیری به دو بخش تقسیم بشه.. ینی  50 درصد  رای کاربر نمونه رو  به بچه های تالار اختصاص بدن  و 50 درصد دیگه رو  به یه تیم داوری (مثلا سه نفره) برای بررسی تاپیک های کاندیدها اختصاص بدن

با این خیلی موافقم

کلا نظر خوبیه

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال

تاپیک دستی از همه مهم تره+خوب بودن

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال

با پیشنهاد آخر به شدت مخالفم

با اولی هم کمی شاید کسی دستی بلد نباشه بزنه بعدم هنوز تالار ناقصه کامل شه من خودم زیاد علاقه ای به کپی پیست ندارم

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در در 3/2/2017 در 10:29 AM، ❦๓❧ ąяɨą ㋡ گفته است :

سلام خدمت  دوستان عزیز تالار ایواک

یه پیشنهاد دارم..

خوشحال میشم اگه موافقین با دادن + یا صرفا موافقم یا مخالفم نظرتون رو اعلام کنین و تاپیک رو به اسپمکده  و محل بحث تبدیل نکنین

و حالا پیشنهادم

متاسفانه روز ب روز شاهد کم و کمتر شدن تاپیکهای دستی توی تالار هستیم  ... بنظرم وقتشه که یه شرایط  جدیدی رو برای انتخاب کاربر نمونه  توی تالار جدید داشته باشیم.

1- من فکر می کنم بهترین راه برای  بیشتر شدن تاپیکهای دستی  اینه ک یکی از شرایط نمونه شدن  این باشه ک  کاربرها  یه  تعداد مشخصی تاپیک دستی توی ارسالهای اون ماهشون داشته باشن(مثلا 10 تا)

2- و دیگه اینکه یه درصدی از کل ارسالهای ماهشون حتما و حتما  تاپیک دستی باشه 

مثلا  یک پنجم تاپیکها(این دیگه بسته ب صلاحدید تیم مدیریت مشخص بشه که چند درصد) و مازاد  تاپیکهای کپی پیست  یا درنظر گرفته نشه یا امتیازش به یک سوم کاهش پیدا کنه

اینجوری هم شاهد تاپیک های جذاب تری میشیم

و 

هم  اینکه که هر کسی ک صرفا بیشترین تعداد ارسال رو داشته باشه نمیاد توی لیست و در حق کسی که زحمت  زدن تاپیک دستی رو کشیده اجحاف نمیشه

و بنابراین فکر کنم  خودبخود ی قدمی ب سمت رای گیری منصفانه برداشته میشه

3- پیشنهاد دیگم هم اینه که رای گیری به دو بخش تقسیم بشه.. ینی  50 درصد  رای کاربر نمونه رو  به بچه های تالار اختصاص بدن  و 50 درصد دیگه رو  به یه تیم داوری (مثلا سه نفره) برای بررسی تاپیک های کاندیدها اختصاص بدن

اگه این  کار صورت بگیره بنظرم دلخوری ها کمتر میشه و در نهایت حق به حقدار می رسه

(دوستان توجه کنین که  استقبال یا عدم استقبال  کاربرا  از پیشنهادها توی تصمیم گیری تیم مدیریت نقش مهمی داره)

پس

خوشحال میشم اگه موافق هستید حمایت کنید

ممنون ک تا آخرش  رو خوندید

با پیشنهاد 3 موافقم ناظر ها یا مدیران همه تاپیک هارو نمیخونن 

اما اگه 3نفر انتخاب شه کل تاپیک هایی که تو اون ماه زده رو بخونن و بررسی کنن اینجوری بهتر میشه

این ماه کاربر نمونه نداریــــــم

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦ گفته است :

با اولی هم کمی شاید کسی دستی بلد نباشه بزنه بعدم هنوز تالار ناقصه کامل شه من خودم زیاد علاقه ای به کپی پیست ندارم

بالاخره دوستانی داره ک بتونه ازشون کمک بگیره... ضمن اینکه می تونه ملاک انتخاب شدن فعالیت توی  سایر قسمتهای دیگه ی تالار و حسن رفتار کاربر هم باشه... ینی عوامل مختلف برای نمونه شدن درنظر گرفته بشه..

شیوه ی قبلی نقص زیاد داشت.. گاهی  یه نفر با ی کم تاپیک کپی پیستی و بشکل رفاقتی رای میاورد و نمونه میشد و  ب کسایی ک فعالیت بهتری داشتن ظلم میشد.

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، ❦๓❧ ąяɨą ㋡ گفته است :

بالاخره دوستانی داره ک بتونه ازشون کمک بگیره... ضمن اینکه می تونه ملاک انتخاب شدن فعالیت توی  سایر قسمتهای دیگه ی تالار و حسن رفتار کاربر هم باشه... ینی عوامل مختلف برای نمونه شدن درنظر گرفته بشه..

شیوه ی قبلی نقص زیاد داشت.. گاهی  یه نفر با ی کم تاپیک کپی پیستی و بشکل رفاقتی رای میاورد و نمونه میشد و  ب کسایی ک فعالیت بهتری داشتن ظلم میشد.

اینکه 3 نفر بشن داور کاربر نمونه رو انتخاب کنن که چیز خنده داری و اصلا امکانش نیست هیچ جا به همچین چیزی نیست و شدنی هم نیست هر کیو این 3 نفری که شما میگید انتخاب کنن

قطعا کسانی که تو لیست هستن بعدا با اون 3 تا لج میوفتن و کلا این روش جو تالارو متشنج میکنه

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦ گفته است :

اینکه 3 نفر بشن داور کاربر نمونه رو انتخاب کنن که چیز خنده داری و اصلا امکانش نیست هیچ جا به همچین چیزی نیست و شدنی هم نیست هر کیو این 3 نفری که شما میگید انتخاب کنن

قطعا کسانی که تو لیست هستن بعدا با اون 3 تا لج میوفتن و کلا این روش جو تالارو متشنج میکنه

من گفتم  نیمی از   حق انتخاب نه همش... ضمن اینکه چرا اتفاقا مرسومه... توی  بعضی  برنامه ها دیدم...

الان بنظر تو درسته ک یکی بیاد با رای  دوستاش ب ناحق  بجای یه نفر دیگه نمونه بشه؟

همین الان هم بارها شاهد بحث و جدل بودیم  موقع رای گیری.. نبودیم؟

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در هم اکنون، ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦ گفته است :

راست ميگه با اين موافقم 

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، ❦๓❧ ąяɨą ㋡ گفته است :

من گفتم  نیمی از   حق انتخاب نه همش... ضمن اینکه چرا اتفاقا مرسومه... توی  بعضی  برنامه ها دیدم...

الان بنظر تو درسته ک یکی بیاد با رای  دوستاش ب ناحق  بجای یه نفر دیگه نمونه بشه؟

خیر ولی این منو تو نیستیم که تعیین میکنیم کی حقشه کی حقش نیست درسته رفاقت تو رای تاثیر داره ولی نکنه  یه نفر نمونه نشد بگه من فعالیتم خوب تر از بقیه بود بقیه با پارتی نمونه شدن

این چیزی که شما میگی شدنی نیست 50 درصد رای 50 درصد انتخاب 3 نفر اصلا شدنی نیست:|

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، اا نآشناس اا گفته است :

راست ميگه با اين موافقم 

اگه شما  قبلا   بحث نمونه رو پیگیری کرده باشی، تا همین الان هم دشمنی و دعوا داشتیم.. انصراف داشتیم...

در 4 دقیقه قبل، ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦ گفته است :

خیر ولی این منو تو نیستیم که تعیین میکنیم کی حقشه کی حقش نیست درسته رفاقت تو رای تاثیر داره ولی نکنه  یه نفر نمونه نشد بگه من فعالیتم خوب تر از بقیه بود بقیه با پارتی نمونه شدن

این چیزی که شما میگی شدنی نیست 50 درصد رای 50 درصد انتخاب 3 نفر اصلا شدنی نیست:|

من پیشنهاد دادم.. منظورم دقیقا 3 نفر نبود ک.. گفتم مثلا  سه نفر..

بنظرم  اینجوری راه   باند بازی بسته تر میشه اتفاقا... چون هم نظر  هیئت داوران مهمه هم کاربرا... ینی هرکدوم بخواد   پارتی بازی کنه اون یکی خنثی می کنش

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، ❦๓❧ ąяɨą ㋡ گفته است :

اگه شما  قبلا   بحث نمونه رو پیگیری کرده باشی، تا همین الان هم دشمنی و دعوا داشتیم.. انصراف داشتیم...

بنظرم  اینجوری راه   باند بازی بسته تر میشه اتفاقا... چون هم نظر  هیئت داوران مهمه هم کاربرا... ینی هرکدوم بخواد   پارتی بازی کنه اون یکی خنثی می کنش

این چیز عادیه تو نمونه

این پیشنهاد هیچ جا دیگه عملی نشده و کلا عملی شدنی نیست

شما میگی 50 درصد رای 50 درصد هئیت داوران

خوب بر فرض یکی با باند  بازی رای میاره بعد هیئت داوران یکی دیگرو انتخاب میکنه الان باید کی انتخاب بشه؟؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، ❦๓❧ ąяɨą ㋡ گفته است :

اين يه چيز عاديه بين بچه ها 

دوما اين پيشنهاد رو از برنامه استيج اسكي رفتي

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦ گفته است :

این چیز عادیه تو نمونه

این پیشنهاد هیچ جا دیگه عملی نشده و کلا عملی شدنی نیست

شما میگی 50 درصد رای 50 درصد هئیت داوران

خوب بر فرض یکی با باند  بازی رای میاره بعد هیئت داوران یکی دیگرو انتخاب میکنه الان باید کی انتخاب بشه؟؟

نظرت برای من محترمه ولی اتفاقا اصلا عادی نیست... بهتره راهی برای حل مشکل پیدا بشه ن ک  بگیم عادیه و شیوه ی   قدیم رو  ادامه بدیم..

شما میگی اگه  یکی با باند  بازی رای بیاره بعد هیئت داوران یکی دیگرو انتخاب کنه تکلیف چیه؟ خب  اونم راه داره..

میشه اگه بر فرض اون ماه این اتفاق افتاد و بعد از بررسی همه ی جوانب دو نفر شرایط یکسان داشتن هر دو بعنوان نمونه اعلام بشن...البته این حالت قطع ب یقین کم پیش میاد

بنظرم بحث تا همینجا کافیه... تصمیم به عهده ی مدیرانه

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، اا نآشناس اا گفته است :

اين يه چيز عاديه بين بچه ها 

دوما اين پيشنهاد رو از برنامه استيج اسكي رفتي

بنظرم شما دونفر توی این تاپیک به اندازه کافی نظر دادین...  اجازه بدین بقیه نظر بدن

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در هم اکنون، ❦๓❧ ąяɨą ㋡ گفته است :

بنظرم شما دونفر توی این تاپیک به اندازه کافی نظر دادین...  اجازه بدین بقیه نظر بدن

من نظر ندادم اصلا 

لطفا يكم انتقاد پذير باشين 

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، اا نآشناس اا گفته است :

من نظر ندادم اصلا 

لطفا يكم انتقاد پذير باشين 

اشتباه نکنین  .. ناراحت نشدم اصلا.. اگه زیادی بحث کنیم قفل میشه... خواستین بیاین ایتالیا حرف بزنیم

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال

درود

پیشنهادتون ب نظر نمیاد عملی بشه ب چند دلیل ممکن

اول اینکه تو همه فروم ها رای دوستی وجود داشته و هست و تو این فروم هم میاد 

دوم اینکه کاربرا خودشون میبینن که کی تلاش بیشتری کردع تو اون ماه پس نیازی ب تاپیک دستی بیشتر نیس

اینجوری بشه هر کسی میاد ب اسم تاپیک دستی تاپیک میزنه و بازم میشه همون آشو و کاسه

نکته بعدی اینه ک درست کردن تاپیک دستی خوب تو ۱ ماه واقعا سخته حالا شما میگید یه سقف بزارید ک بزنند اینجوری داریم کاربر رو مجبور میکنیم ک حتما تاپیک دستی بزنه 

تاپیک هایه معمولی واسه بالا بردن اطلاعات کاربراست وخودش هم جایه تحسین داره

و اما مورد اخر ک میگید رای ها دو دسته بشن دوست من تیم مدیریت خودش چند نفر رو معرفی میکنه دوبارع بیاد ب تک تک ممبرا بیینه ک کی خوب تر تاپیک زده؟ کاربر نمونه طبق رای کاربراست خود مدیریت هم اول اونایی ک فک میکنه خوبه رو انتخاب میکنه اگ پیشنهاد شما عملی بشه باعث دو گانگی میشه و کاربرا رو با مدیریت بد میکنه 

ب نظرم غیر عملیه یا حق

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، нαмιd ѕιɢɴαl گفته است :

درود

دوم اینکه کاربرا خودشون میبینن که کی تلاش بیشتری کردع تو اون ماه پس نیازی ب تاپیک دستی بیشتر نیس

اینجوری بشه هر کسی میاد ب اسم تاپیک دستی تاپیک میزنه و بازم میشه همون آشو و کاسه

نکته بعدی اینه ک درست کردن تاپیک دستی خوب تو ۱ ماه واقعا سخته حالا شما میگید یه سقف بزارید ک بزنند اینجوری داریم کاربر رو مجبور میکنیم ک حتما تاپیک دستی بزنه 

و اما مورد اخر ک میگید رای ها دو دسته بشن دوست من تیم مدیریت خودش چند نفر رو معرفی میکنه دوبارع بیاد ب تک تک ممبرا بیینه ک کی خوب تر تاپیک زده؟ کاربر نمونه طبق رای کاربراست خود مدیریت هم اول اونایی ک فک میکنه خوبه رو انتخاب میکنه اگ پیشنهاد شما عملی بشه باعث دو گانگی میشه و کاربرا رو با مدیریت بد میکنه 

ب نظرم غیر عملیه یا حق

صد درصد رای  رفاقتی  هم میاد... منکرش نیستم.. من  می گم  در  حق کسی که وقت می زاره و کلی  تاپیک دستی می زنه اجحاف نشه، ضمن اینکه دوستان به   قسمت دیگه ی حرفم توجه نکردین... الان وضع طوری شده ک تالار پرشده از تاپیک کپی پیست... درسته  اونم  تا حدی خوبه ولی عالی نیست... خب همون مطالب رو با یه سرچ مختصر میشه از نت بیرون کشید... بحث من متفاوت شدن و بیرون اومدن از این تکراره... فکر نکنم هیچ کدوم از شما سه عزیز از دیدن تاپیکهای دستی زیبا بدتون بیاد... قرار  نیست عین پیشنهاد من عملی بشه..  تیم مدیریت اگه بررسی بکنن و  قابلیت اجرا داشته باشه می تونه از بخشی از اون  الهام بگیره و ب شکلی ک صلاح می دونن تغییراتی  توش بدن و استفاده کنن تا  کاربر نمونه  ای ک نتخاب میشه واقعا نمونه باشه

مرسی از نظر شما و دو دوست دیگه...

من صرفا دلم می خواد یه راه حل برای بهتر  و جذاب تر شدن تالار پیدا کنیم با همفکری هم نه چیز دیگه

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال

ضمن تشکر بابت ایجاد این پیشنهاد خوب باید بگم که کاربرایی بودن که بدون ایجاد تاپیک دستی هم نمونه شدن

به نظرم اجباری کردن تاپیک دستی کار صحیحی نیست چون اگر کاربری تو سوال جواب و اینچنین بخش ها فعال باشه و روی همین تاپیک های ساده ای که ایجاد میکنه وقت بزاره

و از بهم ریختگی تاپیک جلو گیری کنه ، اخلاقمداری و صمیمیت فضای تالار رو حفظ کنه هم بدون ایجاد تاپیک دستی میتونه نمونه بشه ، هرچند که ایجاد تاپیک دستی مطمئنا طرفداران و رای دهنده هاشو بالا میبره ، ولی راجب پیشنهاد سوم خیلی عالیه و به نظرم اگه اهمیت داده بشه بهش تاثیر خوبی توی تالار میزاره هرچند این نکته هم باید ذکر بشه که 50 درصد رای مدیریتی تاثیر بدی روی تاپیک نمونه میزاره و بهتره درصد کمی رو به این کار اختصاص داد تا هیجان مسابقات نزدیک بره بالا 

ویرایش شده در توسط ◈ღTαɳɾιDღ◈
2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

با پیشنهادآخری مخالفم

1-ب احتمال زیاد اونوقت رابطه کسایی ک نمونه نشدن با مدیریت خراب میشه

2-اگه اون50 درصد کادر 3 نفره رو 1 نفر بگیره 100% نمونه میشه چون بالاخره از بین کاربرا هم حداقل 1نفر بهش رای میده

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، ❦๓❧ ąяɨą ㋡ گفته است :

نظرت برای من محترمه ولی اتفاقا اصلا عادی نیست... بهتره راهی برای حل مشکل پیدا بشه ن ک  بگیم عادیه و شیوه ی   قدیم رو  ادامه بدیم..

شما میگی اگه  یکی با باند  بازی رای بیاره بعد هیئت داوران یکی دیگرو انتخاب کنه تکلیف چیه؟ خب  اونم راه داره..

میشه اگه بر فرض اون ماه این اتفاق افتاد و بعد از بررسی همه ی جوانب دو نفر شرایط یکسان داشتن هر دو بعنوان نمونه اعلام بشن...البته این حالت قطع ب یقین کم پیش میاد

بنظرم بحث تا همینجا کافیه... تصمیم به عهده ی مدیرانه

خب دوست عزیز کسی با باند و بازی رای آورده به هر حال نمونه میشه

به نظر من به هیچ وجه عملی شدنی نیست

نظر شما هم برای من محترمه

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، ????? .? گفته است :

- پیشنهاد دیگم هم اینه که رای گیری به دو بخش تقسیم بشه.. ینی  50 درصد  رای کاربر نمونه رو  به بچه های تالار اختصاص بدن  و 50 درصد دیگه رو  به یه تیم داوری (مثلا سه نفره) برای بررسی تاپیک های کاندیدها اختصاص بدن

با این خیلی موافقم

کلا نظر خوبیه

در 13 ساعت قبل، ٲﻣﻴڑﻋڵـۓ گفته است :

تاپیک دستی از همه مهم تره+خوب بودن

در 13 ساعت قبل، ♦Hᴏʀɴ Vɪʀᴛᴜᴀʟ♦ گفته است :

در 12 ساعت قبل، Mr.Yasha گفته است :

با پیشنهاد 3 موافقم ناظر ها یا مدیران همه تاپیک هارو نمیخونن 

اما اگه 3نفر انتخاب شه کل تاپیک هایی که تو اون ماه زده رو بخونن و بررسی کنن اینجوری بهتر میشه

این ماه کاربر نمونه نداریــــــم

در 12 ساعت قبل، اا نآشناس اا گفته است :

راست ميگه با اين موافقم 

در 11 ساعت قبل، нαмιd ѕιɢɴαl گفته است :

درود

ب نظرم غیر عملیه یا حق

در 3 ساعت قبل، ◈ღTαɳɾιDღ◈ گفته است :

ضمن تشکر بابت ایجاد این پیشنهاد خوب باید بگم که کاربرایی بودن که بدون ایجاد تاپیک دستی هم نمونه شدن

به نظرم اجباری کردن تاپیک دستی کار صحیحی نیست چون اگر کاربری تو سوال جواب و اینچنین بخش ها فعال باشه و روی همین تاپیک های ساده ای که ایجاد میکنه وقت بزاره

و از بهم ریختگی تاپیک جلو گیری کنه ، اخلاقمداری و صمیمیت فضای تالار رو حفظ کنه هم بدون ایجاد تاپیک دستی میتونه نمونه بشه ، هرچند که ایجاد تاپیک دستی مطمئنا طرفداران و رای دهنده هاشو بالا میبره ، ولی راجب پیشنهاد سوم خیلی عالیه و به نظرم اگه اهمیت داده بشه بهش تاثیر خوبی توی تالار میزاره هرچند این نکته هم باید ذکر بشه که 50 درصد رای مدیریتی تاثیر بدی روی تاپیک نمونه میزاره و بهتره درصد کمی رو به این کار اختصاص داد تا هیجان مسابقات نزدیک بره بالا 

در 2 ساعت قبل، MR.Hossein گفته است :

با پیشنهادآخری مخالفم

1-ب احتمال زیاد اونوقت رابطه کسایی ک نمونه نشدن با مدیریت خراب میشه

2-اگه اون50 درصد کادر 3 نفره رو 1 نفر بگیره 100% نمونه میشه چون بالاخره از بین کاربرا هم حداقل 1نفر بهش رای میده

مرسی از نظرات همه ی دوستای خوبم...

هدف اصلی من از این پیشنهادها پیدا کردن راهی برای جذاب تر شدن محیط  تالار و  انگیزه ی بیشتر کاربرا برای  فعالیت توی زمینه ی تاپیکهای دستی بود ... 

خیلی ممنون می شم اگه ضمن مخالفت یه پیشنهاد هم توی این زمینه بدین

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال

پیشنهاد بنده این است که دو یا 3 نفر دیگر غیر از تیم مدیریت که آدم های قابل اعتماد و صادقی باشن انتخاب شن و فعالیت کاربر هارو زیر نظر بگیرن

و در آخر به تیم مدیریت لیستو بدن اینطوری حق کسی هم ضایع نمیشه و ناظرا ها هم مسئولیتشون کمتر میشه و تمام تمرکزشونو روی نظارتشون میزارن

ما بار ها شاهد بودیم بعضی از کاربر ها که حقشون بوده که بیان لیست ولی انتخاب نشدن

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.