شَجَره نامه ایـواڪ 1

--- 😐😐😐 --- 😐😐😐 ---
توسط --- 😐😐😐 --- 😐😐😐 --- در گفت و گو آزاد,
آمدیم خوش آمدیم   خب خواستیم تاریخچه ایواکو مرور کنیم :)) از پیرتَرینآش تا جوونآش :)) تالار با کی شروع شد اصلاً؟ بهاره خانم؟ بیماااااااااان؟ آقا فواد ؟ شاید خیلیا فکر کنند بهاره خانم اولین عضو تالار بوده! ولی نه @fouad برنده جایزه اولین عضو ایواکههههههههههه :)))))))) همونطور که می دونید سازنده هم خودشون بودن:)) به تازگی خبر رسیده از کلاغا که برگشتن به مستر90 با تیم سوباسا .. ایشون خیلی وقته مارو ترک کردن :(( و منتظر آپدیتیم ولی تا وقتی نیان خبری نیست :(( بعد فواد جان بهاره خانم هستن @Bahareh تنها قرمزی که بآ مآ مآند :)) که همزمان با آقا بیمااااااااااااااان اومدن @بیماااان خب دیگه اگه گفتید بعدی کیه؟ آقا ابراهیم؟ نوچ کور خوندید رضا گریمز؟ نهههههه! سورپرایز ویژه آقا/خانم @Test خ خ خخ خ خ نفر بعدی یکی از اولین مدیرای تالاره که 1سال و 2ماهه نیومده :(( امیدوارم با تگ کردنشون براشون نوتیفیکیشن بره   @REZA?MIS?REZA اولین اینتری ایواک  خب بعدی کیه ؟   نه حاج ابراهیم نیستن   نه آقا مگه همه قدیمیا تِستن؟ تُست هم نیستن بمولا   یه مدیر بازنشستس همون طور که هیچ کدومتون نگفتید حسینهههههههههههه @Hossein که 9 ساعت پیش آنلاین بوده   که عکسم نداره   آهای حسین اینجا رو می بینی یه عکس بزار بعدی کیه؟ آقا 100 دفعه گفتم حاج ابراهیم نیستننننن!!!!!!!!! نه شایدم هستن ؟ نه نیستن بیخودی فکر به مغزت راه نده کیه پس؟ ما می شناسیم؟ مدیر بوده؟ @Nima  کرونکر باز معروف   دویست بار منو هد شات کرده بعدی کیه؟ راهنمایی می کنم! رنگیه! حاجیههههههههه؟ بالاخره؟؟؟؟؟ نههههههه! علی باتیستوتا :)) @𝐀𝖑𝖎 𝕭𝖆𝖙𝖎𝖘𝖙𝖚𝖙𝖆 که اول علی ایمورتال بود   ناظر مهربان و باحوصله ایواک خب وسطای تاپیک بگم به دلیل زیاد بودن تاپیک باید چند سری باشه ( حدودا 100 سری خ خخ  خ) بعدی یه عضوه که هیچ وقت ندیدمش ولی 2 سال پیش آنلاین بود اولین تراکتوری تالار هم بود فکر نمی کنم بشناسید ولی دعوت می کنم از @Türk oğlan شاید همون خانمه هست که رکورد جام حذفیو تو مستر90 شکونده   نمی دونم والله   حالا تقریبا رسیدیم به آخرای تاپیک :)) نه شوخی کردم   مگه می شه بدون حاجی ابراهیم تاپیکو تموم کنیم ؟   نوچ   خب بعدی کیه؟ خنگولای من {اسکی از برنامه ویدئو چک} بازم می گید آقا ابراهیم ؟؟ نوچ   دعوت می کنم از فیک بهاره خانم{اینطور به نظر میاد} خانم   که لایکاش عجیبه   @Khanom بهاره خانم ما توضیح می خوایم این فیکه یا نه ؟  خخ خ خ و در آخر   یکی از بهترینای تالار آقای من الله توفیق   @❖ Ƭнє ƓσɗƑαтнєя ❖ خلاصه   اگه می خوای قدیمیای تالار برگردن باید چی کار کنی ؟ نمی دونی؟ بایا کن خ خخ خ  
  • 24 پاسخ