رای بدی :|   31 کاربر تاکنون رای داده است

این نظرسنجی برای ارسال رای های جدید بسته شده است
  1. 1. مافیا رو چطور بازی ای میدونید؟

    • عالی
    • خوبه دور همیم :|
    • ضعیف
    • بدرد لای جرز نمیخوره :|

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

2,127 ارسال در این موضوع قرار دارد

qrh8_images.png

 

تصویر مرتبط

برگزار کنندگان مسابقه

  

Popular Generals

 

✞ ᴍᴀᴅɪ x ✞

 

دور اول

 

شهروند برنده شد !!

رسول  حذف شده  شهروند

پارسا : شهروند

متین : پزشک

علی گلداستار  حذف شده مافیا

امیر سزار حذف شده رییس مافیا

محمد  حذف شده کاراگاه

دور دوم

مافیا برنده شد !!

محمد : دکتر

رضا : گادفادر

امیرعلی: مافیا

جلال : کارآگاه

جانلوییجی بوفون : شهروند ساده

امیر سزار شهروند ساده

 

دور سوم

مافیا برنده شد !!

رضا: شهروند ساده

امیرعلی : کارآگاه

امیرسزار : دکتر

رسول: مافیا

محمد: گادفادر

مهران : شهروند ساده

دور چهارم

 

مافیا برنده شد !!

شرکت کننده ها :

رسول کاراگاه

پارسا رییس مافیا xD

متین مافیا 

امیر علی  شهروند

محمد تات پزشک

 

دور پنجم

مافیا برنده شد !!

جلال : کارآگاه

محمد تات : شهروند ساده

رسول : دکتر

پارسا : مافیا

متین : گادفادر

محمد : شهروند ساده

 

                 

دور ششم

شهروند برنده شد !!

محمد  حذف شده  شهروند

متین : کاراگاه

امیر سزار : پزشک

حامد بوفون  حذف شده مافیا

مهران حذف شده شهروند

ویرایش شده در توسط Popular Generals
6 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نتیجه تصویری برای مافیا

فردا ساعت 15 

آنلاین باشید

هرکس نقششو نفهمید یا بلد نیست پیام بده توضیح بدم

نقش لو بدید یا قسم بخورید درجا بیرون

ولی مثلا میتونید بگید شهروندم یا مافیام ولی بگید دکترم اگه درست باشه بیرون میرید

بازی در همین محل برگزار میشه

ویرایش شده در توسط Popular Generals
3 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نتیجه تصویری برای مافیا

گاد های بازی منو مهدی هستیم 

سوالی بود پی وی بپرسید

2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 گروه شهروندان :

اسنايپر :
تک تير اندازی در گروه شهروندان ميباشد که بنا به شرايطی که مدير بازی قبل از شروع بازی اعلام ميکند دارای محدوديت يا نامحدود بودن تير ميباشد و اين در شروع بازی توسط مدير بازی اعلام ميشود .
، اين نقش از نقش های پيشرفته دارای عملکرد شب ميباشد و هر شب به فرمان مدير بازی چشم هايش را باز کرده و اسم شخصی را که احساس ميکند جزو گروه شهروندان نيست به مدير بازی اعلام کند و در اصطلاح ايشان را اسنايپ کند .
اسنايپر حق شليک يک تير در فاز شب بازی را دارد ، اما همانطور که گفته شد بنابه شرايط و پنل بازی ممکن هست به کل تير های ايشان محدوديت داده شود ، به طور مثال گفته شود اسنايپر در اين بازی 2 تير دارد ، بنابرين اسناپر بايد بداند که در مصرف تير هايش در فاز شب هايی که پيش رو دارد نهايت دقت و صرفه جويی را انجام دهد که تير هايش هدر نرود ، بنابرين ميتواند در فاز شب از انجام شليک خودداری کند.
نقش کسی که در فاز شب توسط اسنايپر اسنايپ ميشود اعلام نميشود .
اگر به هر دليلی اسناپير تيرش به سمت رويين تن رفت ، تير ايشان تاثير بر روی رويين تن نميگذارد و مدير بازی اعلام ميکند که تير اسنايپر به سنگ خورد.
اگر به هر دليلی تير اسنايپر به سمت سيو دکتر برود ، تير ايشان تاثيری بر روی سيو دکتر نميگذارد و مدير بازی اعلام ميکند که تير اسنايپر به سنگ خورد.
توجه داشته باشيد که همانطور که گفته شد دکتر در بازی وظيفه نجات شهروندان از تير شب اعضای مافيا را دارد ، بنابرين به دکتر بازی حق نجات از يک تير داده شده هست .

بنابرين اگر در بازی دکتر بازی شخصی را در فاز شب سيو کرده باشد و دان و اسنايپر به صورت همزمان آن شخص را در فاز شب هدف قرار داده باشند ، شرايط خاصی پيش ميآيد که بنابر قرارداد ، سيو دکتر شامل حال تير دان بازی ميشود، اما از انجايی که سيو دکتر برای يک مرتبه ميباشد و نه 2 مرتبه، تير اسنايپر بازی به شخص مورد نظر برخورد ميکند .
برای مثال شخص x , در فاز شب توسط دکتر سيو ميشود ، و همين شخص توسط دان و اسنايپر نيز هدف گرفته ميشود ، مدير بازی در بيان اتفاقات فاز شب اعلام ميکند که تير دان بازی به سنگ خورد و شخص x توسط تير اسنايپر اسنايپ شد .
توجه کنيد اين شرايط برای رويين تن متفاوت ميباشد و اگر دان و اسنايپر هر 2 با هم رويين تن را هدف قرار دهند ، تير هر 2 به سنگ ميخورد.

ناتاشا ( سايلنسر – سکوت دهنده – خفه گر ) :

همانطور که گفتيم در بازی مافيا ، نقش های وجود دارند که در گروه های فرعی اهداف خاصی را دنبال ميکنند ، يکی از اين نقش ها نقش ناتاشا ميباشد که در شمارش جزو شهروندان حساب ميشود ، اما در اصل در گروه نقش های سياه قرار دارد . گروه نقش های سياه با اينکه در شمارش جزو شهروندان به حساب ميآيند اما هدف خاصی را دنبال ميکنند و آن هدف کمک به تيم مافيا ميباشد.
بنابرين کل برنامه ريزی و هدف اين نقش اين هست که تيم مافيا برنده بازی شود .همانطور که در بخش نحوه اجرای بازی گفته شد ، به فرمان مدير بازی اعضای مافيا قبل از شروع بازی همديگر رو ميشناسند ،امّا اعضای مافيا اعضای گروه سياه شهروندی را نميشناسند و اعضای گروه سياه شهروندی نيز اعضای مافيا را به طور دقيق نميشناسند، يعنی مدير بازی آنها را به هم معرفی نميکند ،بنابرين در طول روند بازی بايد همديگر را شناسايی کنند تا بتوانند در جهت برد تيم مافيا با هم همکاری بهتری انجام دهند.

ناتاشا دارای عملکرد شب ميباشد و هر شب به فرمان مدير بازی چشم هايش را باز ميکند و اسم شخصی را به مدير بازی ميگويد ، به فرمان مدير بازی ، شخص نامبرده اگر در روز بعدی در بازی باشد ، حق هيچ گونه صحبت و شرکت در بازی و رأی گيری بازی را ندارد و اصطلاحاً سکوت داده ميشود ، شخص سکوت داده شده حتی حق تاييد يا تکذيب صحبت های بازيکنان ديگر را حتی با ايما و اشاره هم ندارد و اگر هر کدام از اين موارد را رعايت نکند بلافاصله توسط مدير از جريان بازی حذف ميشود.
ناتاشا بايد سعی کند از سکوت های که ميدهد به نفع تيم مافيا استفاده کند .فرد سکوت داده شده در شمارش آرا رأی گيری حساب ميشود اما حق رأی ندارد ، به اين ترتيب که اگر در بازی ، 8 بازيکن باشند و يکی از اين هشت بازيکن سکوت داده شده باشد و 7 نفر در بازی رأی داده باشند و يک فرد 4 رأی از 7 رأی را بياورد ، در اصل 4 از 8 رأی حساب ميشود و فرد مورد نظر رأی بيشتر از 50% را کسب نکرده و تکرای نميشود .

ناتاشا نميتواند اسم يک شخص را به صورت پشت سر هم در 2 شب متوالی بدهد و نهايتاً ميتواند به صورت يک شب در ميآن اسم يک فرد خاص را بدهد.
کسی که توسط ناتاشا سکوت داده ميشود اگر توسط تروريست بازی از جريان بازی خارج شود حق وصيت نيز ندارد.
وجود ناتاشا در بازی ، پيچيدگی های بسياری را به ضرر تيم شهروندان وارد بازی ميکند 
از آنجايی که ناتاشا در گروه شهروندان و جزو گروه نقش های سياه ميباشد، اگر توسط کاراگاه استعلام شود ، استعلام ايشان منفی ميآيد .

 

کاراگاه :
کاراگاه يکی از اعضای شهروند ميباشد که عملکرد منحصر به فردی در فاز شب بازی دارد ، به اين ترتيب که در فاز شب با اجازه مدير بازی چشم هايش را باز کرده و ميتواند از مدير بازی هويت يکی از افراد بازی را بپرسد ، مدير بازی با اشاره آره يا نه به کاراگاه ميگويد که فرد استعلام شده جزو اعضای مافيا هست يا نه .
بعد از انجام اين عمل همانند ساير بازيکنان چشم هايش را ميبندد و منتظر ميماند تا مدير بازی پايان فاز شب را اعلام کند .

اعلام هويت بازيکن در فاز شب از طرف مدير بازی به کاراگاه در سکوت کامل بايد انجام پذيرد ، به اين ترتيب که بازيکنان از وجود کاراگاه و انتخاب کاراگاه و جوابی که مدير بازی در فاز شب به کاراگاه ميدهند نبايد مطلع شوند .کاراگاه ميتواند استعلام خود را در فاز روز به بازيکنان بگويد تا بتواند بنابر آن به روند بازی شهروندان کمک کند .

آيتم استعلام برای کاراگاه ضروری است و اگر به هر دليلی کاراگاه از انجام استعلام خودداری کند ، مدير بازی استعلام خود کاراگاه را به ايشان ميدهد.

دکتر :
همانطور که در قسمت نحوه اجرای بازی گفته شد ، اعضای مافيا در فار شب به مدير بازی اسم يکی از شهروندان را ميدهند تا مدير آن شهروند را از جريان بازی خارج کند و به اصطلاح بکشد ،
دکتر يکی از اعضای شهروند ميباشد که در فاز شب بازی به فرمان مدير بازی چشم هايش را باز کرده و ميتواند خود و يا يکی از بازيکنان را از حذف شدن و کشته شدن در فاز شب بازی نجات دهد و به اصطلاح سيو انجام دهد .
به اين ترتيب که دکتر با اشاره به مدير بازی ، بازيکنی که قصد نجاتش را دارد نشان ميدهد و مجدداً چشم هايش را ميبندد و منتظر اعلام مدير بازی برای پايان فاز شب بازی ميشود .
انجام اين عمل نيز بايد در سکوت کامل اتفاق افتد.
دکتر بايد تمام سعی خود را در نجات شهروندان از تير شب مافيا انجام دهد . اگر دکتر بازی به هر دليل از اعلام نجات خود در فاز شب خودداری کند ، سيو ايشان بر روی خودش در نظر گرفته ميشود .

آيتم سيو دادن برای دکتر بازی ضروری است و اگر به هر دليلی دکتر از اعلام سيو خودداری کند ، سيو بر روی خود دکتر از طرف مدير بازی اعمال ميشود.

 

ویرایش شده در توسط Popular Generals
2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گادفادر( دان ) :
اين نقش سردسته تيم مافيا ميباشد و به نوعی مسئوليت تيم مافيا بر عهده اين نقش ميباشد .
وظيفه حذف بازيکنان در فاز شب بر عهده اين نقش از تيم مافيا ميباشد ، به اين ترتيب که در فاز شب به فرمان مدير بازی ، چشمهايش را باز کرده و فردی را که قصد خارج کردنش از بازی دارد را به مدير بازی نشان ميدهد و سپس چشم هايش را ميبندد ، دان ميتواند اين کار را با مشورت هم تيمی هايش انجام دهد و مدير بازی از ايشان ميپرسد که آيا ميخواهد ساير اعضای مافيا هم در شب چشم هايشان را باز کنند يا نه ، اين عمل در سکوت کامل در فاز شب انجام ميگيرد و پس از انتخاب قربانی چشم هايش را ميبندد و منتظر اعلام مدير بازی برای پايان فاز شب ميشود.
امتياز حائز اهميتی که دان در بازی دارد اين هست که استعلامش توسط کاراگاه همانند شهروندان منفی ميآيد ، يعنی اگر کاراگاه در فاز شب ايشان را استعلام کند جواب مدير بازی منفی هست . بنابرين دان در فاز شب توسط کاراگاه قابل شناسايی نميباشد .
اگر دان در فاز روز توسط رأی گيری از جريان بازی حذف شود ، همچنان ميتواند از خارج از بازی در فاز شب های بعدی به مدير بازی اسم کسی را که ميخواهد حذف کند اعلام کند ، اما بايد همانند ساير بازيکنان در فاز شب چشم هايش را ببندد تا از نقش شهروندان ديگر و عملکرد آنها در فاز شب آگاه نشود.خارج کردن پلير ها توسط تيم مافيا و به اصطلاح تير زدن تيم مافيا در فاز شب جزو الزامات بازی ميباشد و گادفادر نميتواند از انجام اين عمل خودداری کند.

حذف بازيکنان يا همون  آيتم تير زدن  در فاز شب برای اعضای مافيا ضروری ميباشد و مدير بازی اسم کسی که قرار است توسط اعضای مافيا کشته شود را از دان يا همون گادفادر ميپرسد و اگر ايشان به هر دليلی نتوانست به مدير بازی اسم دهد ، از اعضای ديگر تيم مافيا پرسيده ميشود ، در صورتی که تيم مافيا از زدن تير به هر دليلی خودداری کند ، مدير بازی ، بازی را به نفع تيم شهروندان به پايان ميرساند.

مافیا ساده هم اگر رئیسشان در بازی نبود با هم بر سر کشتار توافق میکنند

ویرایش شده در توسط Popular Generals
2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روند بازی از 2 مرحله تشکيل شده است که مرحله اول فاز روز نام دارد و مرحله دوم فاز شب . و اين مراحل تا به پايان رسيدن بازی همچنان تکرار ميشود.

فاز روز :
در اين مرحله بازی، بازيکنان وارد مباحثه ، مناظره ، هم فکری با هم ميپردازند ، شهروندان سعی ميکنند به دنبال اعضای مافيا و تفکيک آنها از اعضای شهروند باشند و اعضای مافيا سعی ميکنند به بهترين نحو شبيه شهروندان رفتار کنند و خود را در بين آنها پنهان نگاه دارند.

اگر بخواهيم به طور واضح تر چگونگی و هدف بازی را برای هر کدام از اعضای شهروندان و مافيا بيان کنيم به اين صورت ميباشد :
چون در مسير بازی همه بازيکنان ادعای شهروند بودن را دارند ، بنابرين حتماً تعدادی از بازيکنان که نقش مافيا را دارند حقيقت نقششان را نميگويند و به دروغ خودشان را شهروند معرفی ميکنند،
شما اگر در اين بازی جزو گروه شهروندان هستيد بايد آن دروغ گو ها رو شناسايی کنيد و اگر جزو اعضای مافيا هستيد بايد نقش شهروند بودنتان را به خوبی بازی کنيد.

بازيکنان ميتوانند با طرح سوال ،عنوان پلن بازی و يا عنوان گزينه شک و تارگت ها بازی را شروع کنند.
دقت کنيد که اين قسمت بازی مهمترين بخش بازی ميباشد، شما بايد رو صحبت های اطرافيانتان با دقت تمرکز کنيد، سوالات خود را طرح کنيد و جملاتتان را برای بيان آماده کنيد تا بتوانيد در بازی حضور فعال داشته باشيد و بتوانيد نقش خود را بدرستی ايفا کنيد.
دقت کنيد که اگر در گروه شهروندان هستيد بايد موشکافانه به دنبال کسانی باشيد که بدنبال پنهان کردن حقيقت خود هستند و اگر جزو اعضای مافيا هستيد بايد با مهارت , خودتان را در قالب يک شهروند به نمايش بگزاريد.دقيقاً در اين قسمت بازی هست که شما بايد با استفاده از انواع علوم و مهارت ها سعی در جلوبردن بازی به نفع خود و تيمتان باشيد.

 

God برای صحبت هر يک از بازيکنان ميتواند تايم زمانی مشخصی را قرار دهد و بعد از چند دور صحبت کردن تمام بازيکنان ، تايم دفاعيه به تعداد مشخصی از بازيکنان داده ميشود.

زمان های کمکی بازی در فاز روز :
1. زمان دفاعيه : در اين زمان هر کدام از بازيکنان که فکر ميکنند در خطر رأی آوردن هستند ميتوانند با اجازه گرفتن از God از خودشان دفاع کنند. اين زمان قبل از رأی گيری انجام ميشود.
2. زمان مناظره 2 نفره : در اين زمان که به آن challeng هم گفته ميشود بازيکن داوطلب ميتواند فردی را به مناظره يا سوال و جواب دعوت کند که حدود 2 الی 3 دقيقه ميباشد در روز های ميانی بازی در نظر گرفته ميشود.
3. زمان هم فکری : در اين زمان که به آن lobby هم گفته ميشود ، بازيکن داوطلب ميتوان 2 يا 3 نفر از بازيکنان ديگر را برای همفکری فشرده و نتيجه گيری دعوت کند که حدود 3 الی 4 دقيقه ميباشد در روز های ميانی بازی در نظر گرفته ميشود.
4.زمان تحليل : در اين زمان بازيکن داوطلب روند کلی بازی را تحليل کرده و سعی در شفاف سازی و مسير دادن و بيان نکات کليدی ميکند که اين زمان معمولاً بعد از challeng و lobby و در روز های ميانی بازی در نظر گرفته ميشود.
4.شناخت شهروند يا مافيا : در اين زمان که معمولاً در روز های آخر بازی به بازيکنان داده ميشود ، همه بازيکنان ميتوانند به نوبت يک شهروند و يک مافيا را از ديد خودشان اعلام کنند و در روز های پايانی بازی در نظر گرفته ميشود.
5. زمان تکرای : در اين زمان هم که معمولاً در روز های آخر بازی به بازيکنان داده ميشود ، بازيکنان ميتوانند درخواست حذف اضطراری يک بازيکن را از ديگران طلب کنند که بازيکنان به نوبت اسم شخص مورد نظرشان را ميگويند و در روز های پايانی بازی در نظر گرفته ميشود.
به غير از زمان دفاعيه که معمولاً در همه روز ها جزو بازی و اجباری ميباشد، در نظر گرفتن زمان های کمکی ديگر به اختيار God ميباشد و در جذاب کردن بازی نقش بسزايی ايفا ميکند.


بعد از انجام تمامی صحبت های فاز روز ، بازيکنان آماده رأی گيری ميشوند و با اعلام God ، بازيکنان شخصی را که مشکوک به مافيا هست را انتخاب کرده و با اشاره دست نشان ميدهند . رأی شماری از طرف God انجام ميشود .
اگر شخصی از بين بازيکنان بيشتر از 50% آرا را به دست آورده بود مستقيماً از جريان بازی حذف ميشود و به اصطلاح آن شخص تک رأی شده است و نقش ايشان توسط God برای همه بازيکنان اعلام ميشود.
و بازی وارد فاز شب ميشود.

اگر در بين بازيکنان چند نفر 2 رأی يا بيشتر آوردند ، آنگاه آن افراد وارد رأی گيری دوم ميشوند و ميتوانند قبل از رأی گيری دوم ، از خود يک دفاعيه داشته باشند و رأی ها از طرف همه بازيکنان در رأی گيری دوم فقط و فقط بين اين افراد بايد داده شود و نهايتاً شخصی که بيشترين آرا را در بين اين افراد کسب کرده باشد از جريان بازی حذف و نقش آن شخص توسط God اعلام ميشود.
اگر در بين افرادی که در رأی گيری دوم وارد شده اند، رأی گيری انجام شد و رأی گيری همه اين افراد مساوی شد، آنگاه بدون حذف شدن شخصی ، بازی مستقيماً وارد فاز شب ميشود.

در هر 2 گروه مافيا و شهروندان ، نقش دار هايی وجود دارند که قابليت هايی در فاز روز و فاز شب بازی دارند که توسط اين قابليت ها ميتوانند به هم تيمی های خود کمک کنند که شما ميتوانيد در قسمت معرفی نقش ها با آنها آشنا شويد.
در حقيقت اين بازی مانند شطرنج ، کاراکتر های مختلف با قابليت های مختلف دارد که عملکرد صحيح نقش دار ها ميتواند در جهت برد تيمشان کمک سرنوشت ساز داشته باشد.


فاز شب :

در فاز شب ، تک تک نقش دار های شهر را به نوبت صدا کرده و از آنها عملکردی را که در فاز شب ميخواهند انجام دهند ميپرسد و سپس وقايع شب را اعلام ميکند . يعنی با صدا کردن شخص نقش دار ، ايشان چشمانش را باز کرده و عملکرد خود در شب را انجام ميدهد, مثلاً اگر دارای نقش دکتر هست به گاد ميگويد که چه کسی را از تير شب دان نجات ميدهد، و اين کار را ميتواند با اشاره انجام دهد.
و سپس چشمانش را مجدد ميبندد و گاد پس از اطلاع از عملکرد ايشان به سراغ نقش دار بعدی ميرود.
هنگامی که گاد عملکرد همه نقش دار های شب را پرسيد به همه بازيکنان اعلام ميکند که چشم ها رو باز کرده و سپس اتفاقاتی که در فاز شب افتاده است را بيان ميکند .
در بيان اتفاقات اينکه چه کسی چه نقشی دارد و يا چه کسی چه کاری را انجام داد اعلام نميشود ، بلکه فقط و فقط نتيجه وقايع شب اعلام ميشود.
نقش شخصی که در فاز شب بازی بوسيله عملکرد بازيکنان نقش دار از جريان بازی حذف شود توسط God اعلام نميشود.

(يکی از روش های مطمئن برای جلوگيری از هر گونه لو رفتن نقش ، برای نقش دار های شب اين ميباشد که زمانی که بازی وارد فاز شب شد ، همه بازيکنان چشم هارو بسته و هر 2 دست را در کنار سر خود نگاه دارند، اکنون هر نقش داری ميتواند بازيکنی را که مورد هدف دارد با شمارش انگشت به گاد بازی نشان دهد، برای مثال شما به عنوان دکتر بازی ميخواهيد اسم نفر سوم از سمت چپتان را به God بدهيد ، کافيست با دست چپتان که در کنار سرتان قرار دارد عدد 3 را نشان دهيد.)

و سپس بازی در فاز روز بعدی مثل حالت اول که گفت شد ادامه پيدا ميکند .
اين پروسه فاز روز و فاز شب انقدر ادامه پيدا ميکند که يا تمام اعضای مافيا شناسايی بشوند و از بازی حذف بشوند که در اينصورت شهروندان بازی را برده اند و يا آنقدر شهروند از بازی حذف شود که تعداد شهروندان به تعداد مافيا های باقی مانده در بازی برسد که در اين صورت شهروندان بازی را برنده شده اند.

قوانينی که مدير بازی ، ناظر بر اجرای آنها ميباشد :

1. هيچ بازيکنی حق قسم خوردن يا قسم دادن ديگر بازيکنان در جريان بازی را ندارد .
2.بازيکنان فقط و فقط در زمان مربوط به صحبت خودشان حق صحبت و اظهار نظر را دارند.
3. بازيکنان ميتوانند برای نشان دادن اعتراض به صحبت ديگر بازيکنان دست خود را به نشانه اعتراض بالا ببرند.
4. بازيکنان ميتوانند در هر زمانی از فاز روز ، برای تمديد زمان فاز روز ، دست خود را بالا برده و اگر بيشتر از 50% افراد بازی اين تقاضا را داشته باشند ، God تکرار روز را اعلام ميکند و معمولاً نصف زمان روز را برای اين تمديد در نظر ميگيرد.
5. اگر به هر نحوی بازيکنی قصد تقلب در بازی را داشته باشد ، God ميتواند آن بازيکن را از جريان بازی حذف کند.
6. بايد دقت کنيد که بعد از توزيع نقش ها بازيکنان سکوت را رعايت کرده و مراقب باشند که کارتشان لو نرود. اگر به هر دليلی در شروع نقش دادن ، نقش يکی از بازيکنان لو برود ، God بازی را از نو شروع ميکند.
7. هيچ بازيکنی حق صحبت کردن در فاز شب بازی را ندارد و در صورت تخلف God بايد ايشان را از جريان بازی حذف کند و نقشش را برای بازيکنان اعلام کند.
8. هيچ بازيکنی حق توهين به بازيکن ديگر را ندارد و در اين صورت طبق نظر God از بازی حذف ميشود.
9. اشخاصی که به هر نحوی از جريان بازی حذف شدند حق شرکت در بازی ، اظهار نظر و دخالت در بازی را ندارند.
10. اگر در فاز روز 2 يا چند بازيکن کانديد رأی گيری دوم شدند، فقط و فقط اين افراد حق صحبت کردن و يا بالابردن دست به نشانه اعتراض به همديگر را دارند ، و بقيه بازيکنان داخل بازی حق هيچگونه صحبت و اظهار نظر و حتی بالابردن دست به نشانه اعتراض يا تمديد زمان روز را ندارند و اگر چنانچه هر شخصی چنين تخلفی را انجام دهد از جريان بازی خارج ميشود و با خارج شد اين فرد ، God ادامه رأی گيری را متوقف ميکند و بازی مستقيماً وارد فاز شب ميشود.
11. اگر چنانچه بازيکنی از قصد اقدام به حذف کردن خودش کرد ، God ادامه روند بازی را به نفع تيم مقابلش جلو ميبرد ، يعنی فرضاً اگر آن شخص از تيم شهروندان باشد ، بعد از حذف شد آن فرد God بازی را بدون رأی گيری به فاز شب ميبرد و اگر از اعضای تيم مافيا باشد ، روند بازی مثل قبل ادامه پيدا کرده و رأی گيری هم صورت ميپذيرد.
12. اگر هر کدوم از افرادی کانديد رأی گيری دوم هستند به دليل تخلف از جريان بازی حذف شوند، رأی گيری دوم متوقف شده و بازی مستقيماً وارد فاز شب ميشود.

13. مدير بازی تمام تلاش خود را برای محرمانه ماندن نقش بازيکنان داخل جريان بازی و همچنان بازيکنان حذف شده در فاز شب را بايد انجام دهد .

14.بازيکنان حق تشويق يا ترغيب يا تهديد به کناره گيری خود يا ديگر بازيکنان از جريان بازی بر خلاف روند عادی بازی را ندارند ، و چنانچه مدير بازی با همچين موردی در بازی برخورد کرد ، سريعاً بازی رو متوقف کرده و به شخص خاطی تذکر ميدهد .

2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شخصیت ها :

 

دکتر

اسنایپر

کارآگاه

ناتاشا

شهروند ساده

شهروند ساده

شهروند ساده

رئیس مافیا (گادفادر) (دان)

مافیا

مافیا

قاتل سریالی

جوکر

 

توجه

رنگ سبز تیم شهروند

رنگ قرمز مافیا

رنگ مشکی مستقل

 

 

2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 

شرکت کنندگان دور اول

..*محمد*../ محمد تراکتور

Mohammadtat  / محمد تات

.[snatorstar / سعید

𝐴𝑚𝐼𝑟𝑎𝐿𝑖 / امیر علی

ɨʀօռ ʍǟռ / امیر سزار

جیانلوئیجی بوفون / .......

𝓜𝓪𝓶𝓪𝓭 𝓚𝓘𝓝𝓖 / ممدی

S҉ M҉ O҉ K҉ E҉ / حسین اسموک

ԋσɾɾιႦʅყ Ⴆσყ / پارسا

mehran / مهران

ᖇᗩᔕᘮᒪ Ḱᓰᘉᘐᗪ〇m / رسول

JΛŁΛŁ / جلال

 

 

 

 

 

 

3 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه همه انلاین نشن به ناچار مجبور میشیم دوباره قرعه بندازیم :|

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسانی که آنلاین هستن این پست رو پسند بدن ببینم چند نفر هستن !

 

 

 

 

6 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسانی که آنلاین هستن پیام بفرستن 

3 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من اگه در حد عادی بازی کنیم هستم 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تعداد فعال ها : 6

تعداد عضو های خالی : 4

ویرایش شده در توسط ✞ ᴍᴀᴅɪ x ✞
2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام :| امیدوارم اسپم حساب نکنید این پیامو :|

هیچی بلد نیستم واسه مفت خوری اومدم :))))))

2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

😐حاضر 

2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، Mohammadtat گفته است :

😐حاضر 

مگه سر کلاسی میگی حاضر :tw_joy:

2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، ✞ ᴍᴀᴅɪ x ✞ گفته است :

تعداد فعال ها : 6

تعداد عضو های خالی : 4

 

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 دقیقه قبل، ✞ ᴍᴀᴅɪ x ✞ گفته است :

تعداد فعال ها : 7

تعداد عضو های خالی : 3

 

ویرایش شده در توسط Popular Generals

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حاجی شروع نمی کنید ما بریم بیخود وقتمونو گرفتید :| 

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.