7 ارسال در این موضوع قرار دارد

در هم اکنون، الابطال گفته است :

رای بدید ونظردهید ومرادنبال  کنید:D

2 تاپیکهای بی محتوا ، تکراری، تبلیغاتی و غیرمجاز: تاپیکهایی که هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارند یا صرفا جهت تبلیغ سایتهای دیگر زده میشوند (گذاشتن آدرس وبسایت بصورت لینک خلاف قوانین می باشد،گذاشتن لینک در صورتی که برای کمک به کاربر باشد مشکلی در پی نخواهد داشت اما در صورتی که از نظر مدیر تبلیغ محسوب شود با کاربر خاطی برخورد خواهد شد)و تاپیکهای تکراری(با موضوعات مشابه در یک روز) که توسط یک کاربر ارسال میشود و یا تاپیکهای تکراری که بارها زده شده و پاسخ آنها نیز داده شده نظیر قرعه کشی لیگ ها و ... و نیز ارسال تاپیکهای خداحافظی و درخواست شریک که در انجمن ممنوع میباشد،ضمنا ارسال هرگونه نامه تبلیغاتی و تجاری در پیام خصوصی تبلیغ محسوب شده و شامل جریمه این بند میباشد.

3 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان من موندم به چی رای بدم ؟ :|

یمشت آدم نوب تالارو ریختن بهم

در 2 دقیقه قبل، .[snatorstar.] گفته است :

2 تاپیکهای بی محتوا ، تکراری، تبلیغاتی و غیرمجاز: تاپیکهایی که هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارند یا صرفا جهت تبلیغ سایتهای دیگر زده میشوند (گذاشتن آدرس وبسایت بصورت لینک خلاف قوانین می باشد،گذاشتن لینک در صورتی که برای کمک به کاربر باشد مشکلی در پی نخواهد داشت اما در صورتی که از نظر مدیر تبلیغ محسوب شود با کاربر خاطی برخورد خواهد شد)و تاپیکهای تکراری(با موضوعات مشابه در یک روز) که توسط یک کاربر ارسال میشود و یا تاپیکهای تکراری که بارها زده شده و پاسخ آنها نیز داده شده نظیر قرعه کشی لیگ ها و ... و نیز ارسال تاپیکهای خداحافظی و درخواست شریک که در انجمن ممنوع میباشد،ضمنا ارسال هرگونه نامه تبلیغاتی و تجاری در پیام خصوصی تبلیغ محسوب شده و شامل جریمه این بند میباشد.

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

دوست عزیز میشه بگی من الان باید به چی رای بدم :|

خدایا یه عقلی به بعضیا بده :))))))))

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

من رأیمو دادم شما چطور بچه ها؟!! :|:|

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

من که نمیدونم کجا رای بدم :tw_cold_sweat:

یکی از طرف من به تیم پرورش کرفس شرق بوداپست رای بده. :tw_grin:

ممنون عزیزان :tw_heart::tw_heart::tw_heart:

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.