VulTuRe

آشنایی با ساحل کاپوچینو آفریقا

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

قاره آفریقا دارای جاذبه های گردشگری می باشد که شاید کمتر کسی با این جاذبه های گردشگری آشنایی کامل دارد و کمتر کسی به این مکان ها سفر کرده است. کاپوچینو یکی از پدیده های طبیعی علاوه اکسیر است که در چند دامنه در نقاط جوراجور کرانه ها و انفس پراکندگی می افتد. در شهر کیپ تاون آفریقا جنوبی تقریبا هر ده سال یک بار این واقعه به هستی و عدم می آید که نهایی بار در سال ۲۰۰۸ ثبت شده است. مشابهت افزون این اثر با یک فنجان کاپوچینو به اندکی افزون است که به تکریر لمحه به عراق کاپوچینو مشهور شد. این کناره ور ها که بر اثر فوم دریازی و بری ایجاد می شوند برخلاف محرز زیبایشان می توانند بیش مضر باشند. با الی گشت معاشر شوید تا در بعد طبیعت کنار کاپوچینو و عوامل به حیات آمدن آن دانسته ها بیشتری کسب کنیم. در ادامه در مورد آشنایی با ساحل کاپوچینو آفریقا صحبت خواهیم کرد

 

sea_foam_cappucino_coast_3.jpg

 

هر بار که این اتحاد می افتد به نظر می رسد که قلزم به یک فنجان غول پیکر کاپوچینو دگرسانی شده است، که کف روی آن فنجان به طولانی کناره ور و حتی جان نثار از خیابان ها کشیده می شود. این نمودن خوب طبیعت، گاه به گاه در کرانه ها کیپ تاون و یقیناً منطقه ها متفاوتی از عالم موافقت می افتد. شاطی در توابع شهر به یک فنجان فوم دگرگونی می شود، دد دیو می گویند که فرض شرف بی خبری خود را به دیوانگی می زند. افراد زاید از این موافقت نادر زده می شوند تا جایی که وقتی ازلی بار این نمود بود حادثه رخ داد اخبارش در سراسر آفاق شنیده شده شنیدنی می شد. گاهی آدم زیادی شوق داشتند که حتی در این شاطی شنا کنند.

با این حال چه چیزی سبب این پدیده شد؟ به نظر می رسد که انواع ناخالصی های شی در آب دریا، با مقادیر مناسبی ترکیب شده و با حرکت مدیر و بی جربزه امواج آسیون گشته و حباب ها را تشکیل می دهند. بسیار انسان از این موافقت هراس پروا زده می شدند و شناخت داشتند که هر چه زودتر از این فوم آزادی برملا کنند. باآنکه شروع و انتها افرادی هم هستند که فتنه انگیزی را به سکون رجحان میدهند. البته آن هایی که در این فوم ها غلط می زدند کلاً آگهی نداشتند که خرج تشکیل دهند آن ها چیست. موادی اخت ترشحات علف های هرز، امرار شیمیایی، گیاهان مرده و رسوبات برایا آبی به تشکیل این کاپوچینو کمک می کنند. یا این حال این فوم دریایی ارمل در کیپ تاون موافقت نمی افتد. در بقا به طرز شکل گیری این واقعه می پردازیم.

 

22ee35ce91606d268a1642240f7ff119.jpg

 

فوم آبی یک پدیده جبلی در خشکی است که شامل شکل گیری انثی سفید رنگی است که روی سطح آب آب ورز می شود و در کناره ها طراوت انباشته می شود. شکل گیری فوم دریازی و بری در اقصا نوع به نوع و همگون عالم دید می شود و حتی امروز نیز حیوان را حیله می‌دهد.ساحل یامبا، جدید در نواحی پهلوها شرقی استرالیا، نیو ساوت ولز، در کلاً و آلوده عالم فقره سبب پدیده نهادین فوم دریازی و بری متمایز شده است. این پدیده شهر یامبا را در نقشه جهانی جذب گردشگران و اشتیاق مندانی نه فقط از دیگر نقاط استرالیا بلکه از کشورهای و دنیا اولی نیز جایگیری داده است.شکل گیری فوم در عزت تری در کنار یامبا با این حال فقط یک نمونه از تشکیل فوم بحری آبزی است. این پدیده به یک مکان یا محل بومی ایجاز نمی شود و می تواند در هر رویه از دنیا شکل بگیرد.

سوال این است که این فوم به چه صورتی شکل می گیرد تا ساحلی مثل شاطی کاپوچینو را بسازد؟ پاداش به این پرسیدن این است که فاکتورهای تکثر فقره سبب تشکیل این فوم حیات دارند که حتماً در حال آراسته فلسفه دانان در حال مطالعه راه حل هایی درخصوص رهایش از این پدیده هستند.برای مطلع می بسیج گفت که دو نوع فوم دریایی وجود دارد که می توانند در اقصا یکسان تشکیل شود: فوم سفید و فوم  قهوه ای. فوم قهوه ای که فدا خلق به نشانی «جزر و مد قرمز» نامیده می شود، در اثر هستی و عدم امرار زائد ساختن شده شفاعت جد های انسانی به بود می آید. برخی محققان نیز تکثیر و کاهش می کنند که عتبه یک جلبک تک سلولیفیتوپلانکتون – می تواند فوم را به رنگ لاله گون یا قهوه ای برساند. مواردی که در بقا آورده شده اند، علل تشکیل فوم قهوه ای می باشند

2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری