ᗩᒪI

★★اولـیـن مـهـمـان صـنـدلـی داغ←Bahareh

31 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، amirkinging گفته است :

سلام

خوبين؟

باگوشي اكانتات رو چك ميكني يا باكامپيوتر؟با سیستم

بهترين هديه اي كه بهتون دادن؟یه گوشی از طرف بابام

بهترين بازي كه انجام دادين؟فیفا

گرز رو چرا درست نميكنين؟:tw_angry:

گرز كي درست ميشه؟:tw_bawling::tw_bawling:مشخص نیست

انصافا گرز از مستر بهتر نبود ؟  :tw_flushed:نه ، سلیقه ای دیگه

اين پيشنهاد رو قبول داريد كه اگه نسخه اندرويدي گرز ساخته ميشد طرفداراش بيشتر از مستربود؟؟نمیدونم شاید ، ولی بعید میدونم

يه پيام بهتون دادم كه به كي به وضع گرز رسيدگي ميكنين به مسئولا رسوندي پيام رو ؟

الان فكرت اينه كه من فقط از گرز سوال كردم كلافه شدي يا نه؟

اين همه سوال از گرز بسته براي باز سازي گرز يابازم بدم؟

راستي اگه مشكل سرور جديد گرز حل نميشه ميشه سرور قبلي رو راه اندازي كنين؟نه

يه سوال ذهنمو  درگير كرده  شما رشتت كامپيوتر؟نه

ورزشي كه علاقه داري ؟فوتبال

ميشه به يه نفر تو مستر90 /  50 تا الماس بدي ميخوام ازش يه كلن بگيرم ؟:D:D:Dنه

ديگه چيزي به ذهنم نميرسه اگه سوال ديگه اي بكنم ميترسم به هيچ كدوم جواب ندي تا همين جا كافيه

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با سلام به مدیر گرامی بهار خانوم من دوباره مثلا سوالات  در صندلی داغ  قبلی از دوستان می پرسیدم وتکراری بود باز از شما میپرسم هر کدام خواست جواب بدی 

چقدر در شبکه های مجازی انلاینی :

چقدر با خانواده انلاینی : 

چقدر با خدا انلاینی : 

زمان که صرف دنیا مجازی می کنی برای تفریح یا بالا بردن اگاهیت : 

به نظرمستر 90 عمر ادم تلف می کند یا یک سرگرمی خوبی : 

به نظرت ماهواره وشبکه های اجتماعی (واستاپ و تلگرام وغیر..) باعث هم بستگی خانواده میشد یا فروپاشی اون : 

به نظرت احساسات برانسان غلبه می کند یا عقل انسان : 

1.فرض کارخانه داری  در کنار ان کارخانه انبار محصول تولید شدهکارخانه ات است اگرهر دوآتش بگیرد وآتش نشان میگوید فقط یکی را میتوانی انتخاب کنی که خاموش کند شما کارخانه نجات میدهی یا محصول کارخانه ات

2.فرض ازدواج کردی وبچه داری می روید دریا در موقع قایقتان غرق میشود وفقط شما شنا بلد هستید شما فقط میتوانید یک نفر نجات بدید همسرت نجات میدهی یا بچه 7 سالت که میگد از شما کمک میخواهد

بازهم فرض کن دوتا دوست داری  که دارند پرت میشد در پرتگاهی یکی شان را فقط می توانی نجات بدی کدام را نجات میدی با این سوال دوست اول شما دوست دارد ولی شما اون دوست ندارید دوست دوم شما دوست ندارد اما  شما اون دوست دارد  حالا کدام نجات میدی : 

فرض کن شما در حال رانندگی در هوا بسیار سرد بارانی هستیددریک ایستگاه اتوبوس پرت و خلوت شمابا این سه نفر برخورد می کنید  همسرت  یک پیرزن سالخورده ومریض و بهترین دوستت.. کدام یک را سوار می کنید شما میتوانید یک نفر سوار کنید

فرض کن یک نفر عزیز ترین کس شما کشته واز کار خودش پشیمان هست وبه پای شما افتاده که اون ببخشیدش می برد کنار چوبی دار اون موقع شما چه کار می کنی می ببخشی یا چاریایه را از زیر پایش می کشی

فرض کنیدبه دوستی که به اون اعتماد زیادکردید به شما خیانت میکندبعد اون دوست از کارش شدید پشیمان میشود
و کارهای میکند می خواهد جبران کند حالاشما با اوچگونه رفتار می کنید  ایا ازته دلتون می بخشیدش یا فقط روی زبانی او می بخشید و کینه اون به دل میگیرد آیا صمیمیت قبلا بین شما بود  بر می گردد

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی 

فرض کن از تلویزیون زنده تیم موردعلاقت مثلا  بایک تیم دیگه به فینال جام حذفی رسید کار به پنالتی می کشدمی گیرم پنالتی 10دقیقه طول میکشد تا تمام بشدهمون موقع اذان میگد موقع نمازخوندن حالاموقع میری نمازی می خوانی که دیدن پنالتی زدن از دست میدی یا به خدا میگی 10دقیقه صبر کن 

دوست داشتی اگریک بار دیگه متولد میشدی کدام ازاین دونفر باشی یکدخترخیلی زرنگ که یک کتاب 100صفحه در چند ساعت با خواندش حفظ میکرد یایک پسرکند ذهن 

اگر شریک زندگی داشتی  ویک روز شریک زندگیت بهت خیانت میکرد  چه کار می کردی

موفق باشی
2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

خوبید؟؟

از چه سالی مدیر شدید؟

منو مدیر اتحاد تو مستر میکنی؟

معیار مدیر اتحاد شدن تو مستر چیه؟

معیار ناظر شدن تو تالار چیه؟

نارنجی بهم میاد؟

سریال مورد علاقت؟

سینمایی مورد علاقت؟

بازیگر مورد علاقت؟

بازیکن مورد علاقت؟

چرا با این وقفه ی طولانی صندلی داغ رو به کار انداختین؟

مهمون بعدی صندلی داغ کیه؟(نپیچون)

مگه برا مهون های قبلی صندلی داغ یه نظر سنجی نبود؟ چرا الان نیست؟

یه فکری به حال مستر نمیکنید؟

بهترین رفیقت تو مستر؟

بهترین رفیقت تو تالار؟

تو عکس حضور روزانتون بیش از دو سال پشت سر هم اومدی تو تیمتون ولی مگه مرداد امسال یه روز کامل بخاطر انتقال سرور بازی بسته نبود؟

استقلال یا پرسپولیس؟

رئال یا بارسا؟

مسی یا رونالدو؟

فعلا اینا رو جواب بدین تا با یه تست فضول سنجی برگردم

ممنون^_^

ویرایش شده در توسط #Amir Ali
2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

به نام خدا

سلام خدمت بهار خانوم

1- تا حالا عاشق شدین؟؟

2- بزرگترین آرزوتون در کودکی؟؟

3- من رو می شناسید؟

4- معدل تون در دوران راهنمایی

5 - از چه درسی متنفرید

6- خواننده پاپ مورد علاقتون؟

7-اگر یه روزی بگن که ایواک از فردا قطع میشه چه حسی بهتون دست میده؟

8- الان که دارید به سوالات من جواب میدین لباستون چه رنگیه؟؟ (این یه سوال مهمه خخ )

9- بهترین هدیه ای که گرفتید چی بود و از کی گرفتید؟

10 - و در آخر میشه یه بازیکن جوان +1000 توی مستر90 بهم بدین؟

5 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

با سلام خدمت بهار خانوم،

بریم سراغ سوالات:

از کدوم فرد بیشتر خوشتون میاد؟

از چه کسی بیشتر از همه بدتون میاد؟

غذای مورد علاقه شما چیست؟

در چه رشته ای در دانشگاه تحصیل میکنید؟

اگه شمارو از مدیریت برکنار کنن چه حسی بهتون دست میده؟

رئال رو ترجیح میدین یا بارسا؟

و اینکه  هر چند زمان مناسبی نیست، ولی چرا بنده تیمم سه روز در مستر90 بن شده؟ با اینکه فکر میکنم تخلفی هم نداشتم

و در نهایت بنده در ماه آذر خبری نوشتم که 94 لایک دریافت کرد. بنده هنوز جوایز اون خبر رو دریافت نکردم. میشه هر چه سریعتر ارسال کنید؟

4 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
در در 2/11/2019 در 10:04 PM، مجید گفته است :
با سلام به مدیر گرامی بهار خانوم من دوباره مثلا سوالات  در صندلی داغ  قبلی از دوستان می پرسیدم وتکراری بود باز از شما میپرسم هر کدام خواست جواب بدی 

چقدر در شبکه های مجازی انلاینی : در روز اگر خیلی دیگه وقت کنم نزدیک به یک ساعت و نیم شاید

چقدر با خانواده انلاینی : هر تایمی که کارهام تموم بشه پیش خانوادم قطعا ، تایم دقیقی نداره

چقدر با خدا انلاینی : نمیدونم چه طور به این سوال جواب بدم

زمان که صرف دنیا مجازی می کنی برای تفریح یا بالا بردن اگاهیت : بستگی داره، اگر حوصلم سر رفته باشه معمولا بیشتر برای پر کردن وقتم هست، اما 50/50 هست

به نظرمستر 90 عمر ادم تلف می کند یا یک سرگرمی خوبی : اگر درست استفاده بشه سرگرمی خوبی میتونه باشه

به نظرت ماهواره وشبکه های اجتماعی (واستاپ و تلگرام وغیر..) باعث هم بستگی خانواده میشد یا فروپاشی اون : همه میگن فروپاشی، اما درست استفاده بشه به نظرم میتونه خیلی هم خوب باشه و باعث یادگیری هم بشه

به نظرت احساسات برانسان غلبه می کند یا عقل انسان : احساسات

1.فرض کارخانه داری  در کنار ان کارخانه انبار محصول تولید شدهکارخانه ات است اگرهر دوآتش بگیرد وآتش نشان میگوید فقط یکی را میتوانی انتخاب کنی که خاموش کند شما کارخانه نجات میدهی یا محصول کارخانه ات : محصول کارخونه

2.فرض ازدواج کردی وبچه داری می روید دریا در موقع قایقتان غرق میشود وفقط شما شنا بلد هستید شما فقط میتوانید یک نفر نجات بدید همسرت نجات میدهی یا بچه 7 سالت که میگد از شما کمک میخواهد : من بچه ام رو نجات میدم

بازهم فرض کن دوتا دوست داری  که دارند پرت میشد در پرتگاهی یکی شان را فقط می توانی نجات بدی کدام را نجات میدی با این سوال دوست اول شما دوست دارد ولی شما اون دوست ندارید دوست دوم شما دوست ندارد اما  شما اون دوست دارد  حالا کدام نجات میدی : اونی رو نجات میدم که من دوستش دارم

فرض کن شما در حال رانندگی در هوا بسیار سرد بارانی هستیددریک ایستگاه اتوبوس پرت و خلوت شمابا این سه نفر برخورد می کنید  همسرت  یک پیرزن سالخورده ومریض و بهترین دوستت.. کدام یک را سوار می کنید شما میتوانید یک نفر سوار کنید
ماشینو میدم دوستم ، پیرزن ببره، من با همسرم میمونیم یخ میزنیم میمیریم 

فرض کن یک نفر عزیز ترین کس شما کشته واز کار خودش پشیمان هست وبه پای شما افتاده که اون ببخشیدش می برد کنار چوبی دار اون موقع شما چه کار می کنی می ببخشی یا چاریایه را از زیر پایش می کشی
چه سوالای سختی، ادم باید تو موقعیتش باشه، البته خدا نکنه ها، ولی فکر میکنم با حس عصبانیتی که من دارم دارش میزنم

فرض کنیدبه دوستی که به اون اعتماد زیادکردید به شما خیانت میکندبعد اون دوست از کارش شدید پشیمان میشود
و کارهای میکند می خواهد جبران کند حالاشما با اوچگونه رفتار می کنید  ایا ازته دلتون می بخشیدش یا فقط روی زبانی او می بخشید و کینه اون به دل میگیرد آیا صمیمیت قبلا بین شما بود  بر می گردد حتما میبخشمش

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی دسته چک رو برمیدارم

فرض کن از تلویزیون زنده تیم موردعلاقت مثلا  بایک تیم دیگه به فینال جام حذفی رسید کار به پنالتی می کشدمی گیرم پنالتی 10دقیقه طول میکشد تا تمام بشدهمون موقع اذان میگد موقع نمازخوندن حالاموقع میری نمازی می خوانی که دیدن پنالتی زدن از دست میدی یا به خدا میگی 10دقیقه صبر کن میزارم فوتبال تموم بشه

دوست داشتی اگریک بار دیگه متولد میشدی کدام ازاین دونفر باشی یکدخترخیلی زرنگ که یک کتاب 100صفحه در چند ساعت با خواندش حفظ میکرد یایک پسرکند ذهن : واقعا جوابش مشخص نیست؟ : ))))

اگر شریک زندگی داشتی  ویک روز شریک زندگیت بهت خیانت میکرد  چه کار می کردی : میکشتمش اگر بفهمم

موفق باشی

در در 2/11/2019 در 11:29 PM، #Amir Ali گفته است :

سلام

خوبید؟؟مرسی شما خوبی؟

از چه سالی مدیر شدید؟مدیر این تالار تقریبا از 2 سال پیش

منو مدیر اتحاد تو مستر میکنی؟واقعا توقع داری جواب بدم به این سوال یهویی؟

معیار مدیر اتحاد شدن تو مستر چیه؟فعالیت، حاشیه نداشتن و امتیاز تیم بالا که مشخص باشه از اینا نباشه که بعد 3 روز به تیمش قرار نیست سر بزنه

معیار ناظر شدن تو تالار چیه؟قبلا گفتم

نارنجی بهم میاد؟اره

سریال مورد علاقت؟-

سینمایی مورد علاقت؟-

بازیگر مورد علاقت؟-

بازیکن مورد علاقت؟-

چرا با این وقفه ی طولانی صندلی داغ رو به کار انداختین؟برای شلوغ شدن تالار

مهمون بعدی صندلی داغ کیه؟(نپیچون)مشخص نیست

مگه برا مهون های قبلی صندلی داغ یه نظر سنجی نبود؟ چرا الان نیست؟دفعات بعد میزاریم

یه فکری به حال مستر نمیکنید؟چشه مگه

بهترین رفیقت تو مستر؟-

بهترین رفیقت تو تالار؟-

تو عکس حضور روزانتون بیش از دو سال پشت سر هم اومدی تو تیمتون ولی مگه مرداد امسال یه روز کامل بخاطر انتقال سرور بازی بسته نبود؟نه من هر روز سر زدم، 2 سال هم نیست این تعداد روز، دقیقا از 18 ذر 92 روزها هست تا الان ، یعنی بیشتر از 5 سال

استقلال یا پرسپولیس؟استقلال

رئال یا بارسا؟بارسا

مسی یا رونالدو؟مسی

فعلا اینا رو جواب بدین تا با یه تست فضول سنجی برگردم

ممنون^_^

در 3 ساعت قبل، ☠✞Atlétic club✞☠ گفته است :

به نام خدا

سلام خدمت بهار خانوم

1- تا حالا عاشق شدین؟؟بله

2- بزرگترین آرزوتون در کودکی؟؟نمیدونم والا، ولی احتمالا ارزوم معلم شدن بوده :دی

3- من رو می شناسید؟خیر

4- معدل تون در دوران راهنمایی: همیشه 19 به بالا بوده

5 - از چه درسی متنفرید:عربی

6- خواننده پاپ مورد علاقتون؟معمولا همه چی گوش میکنم، خیلی علاقه به فرد خاصی ندارم، بیشتر اهنگ قدیمی گوش میدم

7-اگر یه روزی بگن که ایواک از فردا قطع میشه چه حسی بهتون دست میده؟قطعا خیلی ناراحت میشم، من خاطرات زیادی با کاربرا ، حتی سازندگان این بازی دارم و قطعا دلم خیلی تنگ میشه برای همین تالار، بازی و ....

8- الان که دارید به سوالات من جواب میدین لباستون چه رنگیه؟؟ (این یه سوال مهمه خخ ) یه هودی قررررررمز خوجمل

9- بهترین هدیه ای که گرفتید چی بود و از کی گرفتید؟از بابام گوشی

10 - و در آخر میشه یه بازیکن جوان +1000 توی مستر90 بهم بدین؟ندارم والا

در 1 ساعت قبل، همسنگر کهکشانی گفته است :

با سلام خدمت بهار خانوم،

بریم سراغ سوالات:

از کدوم فرد بیشتر خوشتون میاد؟-

از چه کسی بیشتر از همه بدتون میاد؟-

غذای مورد علاقه شما چیست؟شامی

در چه رشته ای در دانشگاه تحصیل میکنید؟مدیریت

اگه شمارو از مدیریت برکنار کنن چه حسی بهتون دست میده؟اگر دلیلش مشخص باشه و بدونم اشتباه از من بوده ممکنه یکم ناراحت بشم فقط

رئال رو ترجیح میدین یا بارسا؟بارسا

و اینکه  هر چند زمان مناسبی نیست، ولی چرا بنده تیمم سه روز در مستر90 بن شده؟ با اینکه فکر میکنم تخلفی هم نداشتم باید به پشتیبانی بگی 

و در نهایت بنده در ماه آذر خبری نوشتم که 94 لایک دریافت کرد. بنده هنوز جوایز اون خبر رو دریافت نکردم. میشه هر چه سریعتر ارسال کنید؟به زودی جوایز ارسال میشه

ممنون دوستان

من نفر بعد رو انتخاب میکنم

ناظری که تاپیک رو زده

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.