3 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت همه
اول یه گلایه
من واقعا در هیچ بازی ای نه فقط انلاین مدیران به این میزان بی توجه به کاربرا و بی تفاوت ندیده بودم. همه جا برای این که کاربرها زده نشن و بازی رو ترک نکنن  با اضافه کردن ایتم های جدید و جذاب کردن بازی نه تنها از خسته کننده بودن بازی جلوگیری میکنه هم درامد بیشتری هم گیر سازنده میاد.
یکی از پیشنهاد من برای اضافه شدن به بازی ایجاد شدن اکانت ویزه هستش . این اکانت ویزه میتونه امتیاز بیشتری رو به کاربرایی که دارن نسبت به اون هایی که ندارن بده. 
-دریافت دوبل امتیاز حاصل از برد در لیگ و جام ها.
-اضافه شدن مدت قرار داد کارکنان
-اضافه شدن پاداش داده شده توسط اسپانسر ها به میزان - ٪
و ...

این اکانت های ویزه میتونه در پک های مختلف با قیمت های مختلف در صفحه امور مالی اضافه بشه
حالا نمیگم پیشنهادم بده یا خوب ولی اصل مطلبم اینکه انقد بی تفاوت  ننباشید و اینکه فکر میکنم تنها چیزی که سازنده ها چک میکنن حساب بانکیشون باشه تا پیشنهاد ها و خواسته ی کابرها.
با تشکر

ویرایش شده در توسط BreakingBad
غلط املایی
2 کاربر پسند شده است

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 16 ساعت قبل، BreakingBad گفته است :

با سلام خدمت همه
اول یه گلایه
من واقعا در هیچ بازی ای نه فقط انلاین مدیران به این میزان بی توجه به کاربرا و بی تفاوت ندیده بودم. همه جا برای این که کاربرها زده نشن و بازی رو ترک نکنن  با اضافه کردن ایتم های جدید و جذاب کردن بازی نه تنها از خسته کننده بودن بازی جلوگیری میکنه هم درامد بیشتری هم گیر سازنده میاد.
یکی از پیشنهاد من برای اضافه شدن به بازی ایجاد شدن اکانت ویزه هستش . این اکانت ویزه میتونه امتیاز بیشتری رو به کاربرایی که دارن نسبت به اون هایی که ندارن بده. 
-دریافت دوبل امتیاز حاصل از برد در لیگ و جام ها.
-اضافه شدن مدت قرار داد کارکنان
-اضافه شدن پاداش داده شده توسط اسپانسر ها به میزان - ٪
و ...

این اکانت های ویزه میتونه در پک های مختلف با قیمت های مختلف در صفحه امور مالی اضافه بشه
حالا نمیگم پیشنهادم بده یا خوب ولی اصل مطلبم اینکه انقد بی تفاوت  ننباشید و اینکه فکر میکنم تنها چیزی که سازنده ها چک میکنن حساب بانکیشون باشه تا پیشنهاد ها و خواسته ی کابرها.
با تشکر

بعضی موارد که مطرح کردید بشکل دیگه وجود داره و برخی موارد میشه اضافه کرد. پیشنهاد خیلی خوبی هست در کل.

مثلا اضافه شدن مدت قرار داد کارکنان وابسته به الماس هست، و برای کسی که از الماس استفاده می کنه، این موضوع حل شده هست.

اما دریافت امتیاز دوبل، در صورت الماسی کردن تیم، میتونه باعث رشد سریع یک تیم و درآمد خوب برای مدیریت باشه. این پیشنهاد خیلی خوبی هست، هر چند که خود بنده تا الان زیاد الماس نخریده ام.

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال

درود

پیشنهادتون پیشنهاد خوبیه یه حس رقابتی هم ایجاد میشه .

موردی بود خصوصی در خدمتم قفل

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.