❦๓❧ ąяɨą ㋡

سی و یکمین مِــهــمـان صـَــنـدَلـــی دآغ ← کوچولو❤

فعالیت کوچولو❤ در تالار چگونه است؟   16 کاربر تاکنون رای داده است

این نظرسنجی برای ارسال رای های جدید بسته شده است
  1. 1. فعالیت کوچولو❤ در تالار چگونه است؟

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

20 ارسال در این موضوع قرار دارد

ســلــام و عرض خــســـته نباشید

►سی و یکمین مــهــمان صــندلی داغ مــــا کـــسی نــــیســـت جــز ◄

کوچولو❤

Ú©ÙÚÙÙÙâ¤

تصویر

قــوانــیــن‌ !

1- فردی که بالای 10 پست داده,حق پست دادن در تاپیک را دارد در غیر اینصورت پست ایشون حذف خواهد شد!

2- هر فرد فقط میتونه حداکثر 20 سوال و حداقل 5 سوال بپرسد و بعد از به جواب رسیدن سوالات ایشون حق پرسیدن سوالات بیشتری رو دارد!

3-قبل از گزاشتن بــیـــوگـــرافـــی شخصی که روی صندلی نشسته است پستی داده نشود!

4-دوستان گل فقط حق پرسیدن سوال از کسی رو که روی صندلی نشسته رو دارن و در صورت رعایت نکردن آن برخورد می شود!

5-دوستان جهت تشکر از جواب های شخص جواب دهنده میتونن لایک بدن و از هر گونه پست برای تشکر و سپاس از جواب دادن ایشون پست ندهند!

6- دوستان تا جایی که امکان داره سوالات با منطقی رو بپرسن و از سوالاتی که شخص جواب دهنده عاجز است پرهیز کنید!

mw93_line2.png

موارد مربوط به مهمان صندلی داغ

7- مهم : کسی که روی صندلی میشیند ، قبل از این که به سوالات پاسخ بدهد ، باید یه بیوگرافی از خودش در تاپیک ارسال کند!

8 - شخص جواب دهنده ، برای جواب دادن باید پستی رو که جواب میده نقل قول کند و با فونت متفاوت جواب دهد!

9- کسی که روی صندلی میشیند ، قبل از بلند شدن نفر بعدی رو مشخص میکند!

10 - تاپیک صندلی داغ 7 روز باز می باشد

11- سوالات اصلا پيرامون مسائل سياسی و غیر اخلاقی نباشد!

نکته : فردی که روی صندلی نشسته ، میتواند به بعضی از سوالات شما عزیزان ، اگر مایل به پاسخ آن ها نباشد جواب ندهد!

نکته : اگر سوالات بیشتر بود زمان صندلی داغ بیشتر خواهد شد!

تا زمانی که مهمان بیوگرافی خود را ارسال نکردن لطفا پست ندین :53:

قوانین صندلی داغ

5 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نام دوست

سلام . اشکان هستم ۱۳ یا شایدم ۱۴ ساله ^_^:D از کرمان

در خدمتم :tw_heart:

تشکر از همگی :x

6 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
با سلام به دوست عزیز البته من زیاد شما نمی شناسم;) اما خوب چندتا سوال تکراری دارم خواست جواب بده نخواستیم بی خیال شو

چقدر در شبکه های مجازی انلاینی :

چقدر با خانواده انلاینی : 

چقدر با خدا انلاینی : 

زمان که صرف دنیا مجازی می کنی برای تفریح یا بالا بردن اگاهیت : 

به نظرمستر 90 عمر ادم تلف می کند یا یک سرگرمی خوبی : 

به نظرت ماهواره وشبکه های اجتماعی (واستاپ و تلگرام وغیر..) باعث هم بستگی خانواده میشد یا فروپاشی اون : 

به نظرت احساسات برانسان غلبه می کند یا عقل انسان : 

1.فرض کارخانه داری  در کنار ان کارخانه انبار محصول تولید شدهکارخانه ات است اگرهر دوآتش بگیرد وآتش نشان میگوید فقط یکی را میتوانی انتخاب کنی که خاموش کند شما کارخانه نجات میدهی یا محصول کارخانه ات

2.فرض ازدواج کردی وبچه داری می روید دریا در موقع قایقتان غرق میشود وفقط شما شنا بلد هستید شما فقط میتوانید یک نفر نجات بدید همسرت نجات میدهی یا بچه 7 سالت که میگد از شما کمک میخواهد

بازهم فرض کن دوتا دوست داری  که دارند پرت میشد در پرتگاهی یکی شان را فقط می توانی نجات بدی کدام را نجات میدی با این سوال دوست اول شما دوست دارد ولی شما اون دوست ندارید دوست دوم شما دوست ندارد اما  شما اون دوست دارد  حالا کدام نجات میدی : 

فرض کن شما در حال رانندگی در هوا بسیار سرد بارانی هستیددریک ایستگاه اتوبوس پرت و خلوت شمابا این سه نفر برخورد می کنید  همسرت  یک پیرزن سالخورده ومریض و بهترین دوستت.. کدام یک را سوار می کنید شما میتوانید یک نفر سوار کنید

فرض کن یک نفر عزیز ترین کس شما کشته واز کار خودش پشیمان هست وبه پای شما افتاده که اون ببخشیدش می برد کنار چوبی دار اون موقع شما چه کار می کنی می ببخشی یا چاریایه را از زیر پایش می کشی

فرض کنیدبه دوستی که به اون اعتماد زیادکردید به شما خیانت میکندبعد اون دوست از کارش شدید پشیمان میشود
و کارهای میکند می خواهد جبران کند حالاشما با اوچگونه رفتار می کنید  ایا ازته دل می بخشیدش یا فقط روی زبانی او می بخشید و کینه اون به دل میگیرد آیا صمیمیت قبلا بین شما بود  بر می گردد

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتونفقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی 

فرض کن از تلویزیون زنده تیم موردعلاقت مثلا  بایک تیم دیگه به فینال جام حذفی رسید کار به پنالتی می کشدمی گیرم پنالتی 10دقیقه طول میکشد تا تمام بشدهمون موقع اذان میگد موقع نمازخوندن حالاموقع میری نمازی می خوانی که دیدن پنالتی زدن از دست میدی یا به خدا میگی 10دقیقه صبر کن 

دوست داشتی اگریک بار دیگه متولد میشدی کدام ازاین دونفر باشی یک دخترخیلی زرنگ که یک کتاب 100صفحه در چند ساعت با خواندش حفظ میکرد یایک پسر کند ذهن 

باز خدمت میرسم اشکان جان :tw_heart:
2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

سلام 

خوبین ؟!

حسی که الان داری ؟!

نفر بعدی صندلی ؟!

اگه رو یه پرتگاه باشی و دو نفر باشن اولین نفر کسی که دوستش داری و دومین نفر کسی که دوستت داره و بتونی 

یکیشون رو نجات بدی کدوم رو نجات میدی ؟؟!

حاضری به خاطر یکی از دوستات از خانوادت بگذری ؟! 

تا حالا از مدرسه اخراج شدی ؟!

از راهنمایی ؟!

از دبیرستان ؟!

از دانشگاه ؟!

کارتون میبینی ؟!

کارتون مورد علاقت ؟!

سریال های ایرانی چی میبینی ؟!

اگه سریال شهرزاد رو میبینی به نظرت تو فصل 3 شهرزاد به قباد میرسه یا فرهاد !؟

فیلم مورد علاقت ایرانی ؟!

فیلم مورد علاقت خارجی ؟!

بازیگر مورد علاقت ؟!

رنگ مورد علاقت ؟!

تا حالا بدون اینکه به خانوادت بگی کاری رو انجام دادی ؟! " چه کاری " 

خب چه میکنی ؟

بستنی مورد علاقت چیه ؟!

حسود هستی ؟!

اگه یکی درحقت بدی بکنه و 1 سال از این ماجرا بگذره و یه موقعیتی بتونی ازش انتقام بگیری انتقام میگیری ؟!

کلا آدم انتقام جویی هستی ؟!

پایین ترین نمرت چند بود ؟!

بالاترین نمره هم که 20 بوده :tw_joy:

اگه بهت بگن بهت یه مبلغی پول میدن که تا آخر عمرت با شادی زندگی کنی و به هرچی میخوای برسی و فقط شرطش اینه که

از خانوادت بگذری میگذری ؟!

تا حالا شده یه روز کامل 24 ساعت نخوابیده باشی ؟!

لقبت چیه ؟!

شهر مورد علاقت ؟!

کشور مورد علاقت ؟!

یه نصیحت ؟!

یه جمله تیکه دار ؟!

یه جمله مثبت ؟!

کارتون مورد علاقه " ایرانی " ؟

کارتون مورد علاقه " خارجی " 

غذا مورد علاقه " ایرانی " ؟

غذا مورد علاقه " خارجی " ؟

مارک شکلات مورد علاقه " ایرانی " ؟

مارک شکلات مورد علاقه " خارجی " ؟

فیلم مورد علاقه " ایرانی " ؟

فیلم مورد علاقه " خارجی " ؟

سریال مورد علاقه " ایرانی " ؟

سریال مورد علاقه " خارجی " ؟

عروسک مورد علاقت " عکسش رو بفرست "!

عکس اتاقت ؟!

خواننده مورد علاقت 

آهنگ مورد علاقت 

تاپیک مورد علاقت 

تیم باشگاهی مورد علاقت " تو تالار " 

شخص مورد علاقت

حست رو نسبت به اینا بنویس :::

مادر :                                                               رنگ مشکی :

پدر :                                                                  مردن :

خواهر :                                                            بهشت :

برادر :                                                                جهنم :

خواب :                                                           ایران :

درس :                                                            کادو :

تولد :                                                             عید :

از بین اینا انتخاب کن 

1- مادر ، پدر

2- خواهر ، برادر 

3- بهشت ، جهنم 

4- مشکی ، سفید

5- خواب ، بیدار بودن 

6- خونه ، مسافرت 

7- پول ، آرامش 

بدترین خاطره :

بهترین خاطره : 

بهترین کادو :

بدترین کادو :

موفق باشید 

بدرود 

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، مجید گفته است :
با سلام به دوست عزیز البته من زیاد شما نمی شناسم;) اما خوب چندتا سوال تکراری دارم خواست جواب بده نخواستیم بی خیال شو
:tw_heart:

چقدر در شبکه های مجازی انلاینی : تابستون یکم زیاد زمستون نیستم

چقدر با خانواده انلاینی : در حد خوب 

چقدر با خدا انلاینی : کم ولی خوب همیشه لطفشو تو زندگیم دیدم

زمان که صرف دنیا مجازی می کنی برای تفریح یا بالا بردن اگاهیت :  بیشتر تفریح

به نظرمستر 90 عمر ادم تلف می کند یا یک سرگرمی خوبی :  یکم مسئولین تازگی ها کم بهش می رسن ولی خوب من راضیم خوش می گذره

به نظرت ماهواره وشبکه های اجتماعی (واستاپ و تلگرام وغیر..) باعث هم بستگی خانواده میشد یا فروپاشی اون : ماهواره فرو پاشی  شبکه  های اجتماعی کمتر 

به نظرت احساسات برانسان غلبه می کند یا عقل انسان : بستگی به نوع انسان داره من ۴کر کنم احساسم غلبه می کنه

1.فرض کارخانه داری  در کنار ان کارخانه انبار محصول تولید شدهکارخانه ات است اگرهر دوآتش بگیرد وآتش نشان میگوید فقط یکی را میتوانی انتخاب کنی که خاموش کند شما کارخانه نجات میدهی یا محصول کارخانه ات

کارخانه رو

2.فرض ازدواج کردی وبچه داری می روید دریا در موقع قایقتان غرق میشود وفقط شما شنا بلد هستید شما فقط میتوانید یک نفر نجات بدید همسرت نجات میدهی یا بچه 7 سالت که میگد از شما کمک میخواهد  همسرم رو البته شاید آدم در مرور زمان نظرش تغییر کنه

بازهم فرض کن دوتا دوست داری  که دارند پرت میشد در پرتگاهی یکی شان را فقط می توانی نجات بدی کدام را نجات میدی با این سوال دوست اول شما دوست دارد ولی شما اون دوست ندارید دوست دوم شما دوست ندارد اما  شما اون دوست دارد  حالا کدام نجات میدی : 
 دوستی که دوسش دارم

فرض کن شما در حال رانندگی در هوا بسیار سرد بارانی هستیددریک ایستگاه اتوبوس پرت و خلوت شمابا این سه نفر برخورد می کنید  همسرت  یک پیرزن سالخورده ومریض و بهترین دوستت.. کدام یک را سوار می کنید شما میتوانید یک نفر سوار کنید  جرعت نمی کنم غیر خانوم کسی رو سوار کنم :)

فرض کن یک نفر عزیز ترین کس شما کشته واز کار خودش پشیمان هست وبه پای شما افتاده که اون ببخشیدش می برد کنار چوبی دار اون موقع شما چه کار می کنی می ببخشی یا چاریایه را از زیر پایش می کشی 
 نه می بخشم

فرض کنیدبه دوستی که به اون اعتماد زیادکردید به شما خیانت میکندبعد اون دوست از کارش شدید پشیمان میشود
و کارهای میکند می خواهد جبران کند حالاشما با اوچگونه رفتار می کنید  ایا ازته دل می بخشیدش یا فقط روی زبانی او می بخشید و کینه اون به دل میگیرد آیا صمیمیت قبلا بین شما بود  بر می گردد

بخشش رو که خدا باید ببخشه ولی صمیمیت میره

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتونفقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی  کپسول آتش نشانی :)

فرض کن از تلویزیون زنده تیم موردعلاقت مثلا  بایک تیم دیگه به فینال جام حذفی رسید کار به پنالتی می کشدمی گیرم پنالتی 10دقیقه طول میکشد تا تمام بشدهمون موقع اذان میگد موقع نمازخوندن حالاموقع میری نمازی می خوانی که دیدن پنالتی زدن از دست میدی یا به خدا میگی 10دقیقه صبر کن 

از خدا وقت می گیریم

دوست داشتی اگریک بار دیگه متولد میشدی کدام ازاین دونفر باشی یک دخترخیلی زرنگ که یک کتاب 100صفحه در چند ساعت با خواندش حفظ میکرد یایک پسر کند ذهن       نمی دونم سخت فعلا پسر باشیم تا بعد 😅

باز خدمت میرسم اشکان جان :tw_heart:  خدمت از ماست ❤

4 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

به نام خدا 

سلام 

خوبی ؟

منو از کجا میشناسی 

بکس ایتالیا سابق چه طور بود 

به نظرت چرا تالار کم فعالیت است 

فانتزی بلدی ؟

چه خبر دیگه ؟

درس خونی؟

به نظرت چرا لقبت کوچولو است ؟

گوشی داری ؟

تا حالا کار کردی پول در بیاری ؟

فکر می کردم سنت بیشتر باشه موفق باشی رفیق  

برام دعا کن 

وقت شد بازم میام 

یا علی

ویرایش شده در توسط alireza/tizhoosh
2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، 𝒮𝓅𝑒𝒸𝒾𝒶𝓁 𝑔𝒾𝓇𝓁 گفته است :

سلام 

خوبین ؟! به مرحمت شما

حسی که الان داری ؟! داغی:tw_grimace:

نفر بعدی صندلی ؟!:tw_no_mouth:

اگه رو یه پرتگاه باشی و دو نفر باشن اولین نفر کسی که دوستش داری و دومین نفر کسی که دوستت داره و بتونی  

یکیشون رو نجات بدی کدوم رو نجات میدی ؟؟!  کسی که دوستش دارم

حاضری به خاطر یکی از دوستات از خانوادت بگذری ؟!  فکر نکنم

تا حالا از مدرسه اخراج شدی ؟! چی ؟؟؟؟ من ؟؟؟؟؟؟ نه نه  اصلا  من دستم تو مدرسه شکست تا اخرش موندم :tw_glasses:

از راهنمایی ؟!  نه

از دبیرستان ؟!نه

از دانشگاه ؟!  نیستم دانشگاه شانس بدم 

کارتون میبینی ؟!  تا چی باشه

کارتون مورد علاقت ؟!  سخت شد نمی دونم خوبن بعضی ها 

سریال های ایرانی چی میبینی ؟! هرچی تلوزیون بذاره + مختار نامه هر سال :tw_lol:  

اگه سریال شهرزاد رو میبینی به نظرت تو فصل 3 شهرزاد به قباد میرسه یا فرهاد !؟   نمی بینم ولی گفتن قباد مرد 

فیلم مورد علاقت ایرانی ؟!  نمی دونم سخت شد ولی مارمولک رو دوست دارم   جملات خوبی اره 

فیلم مورد علاقت خارجی ؟!  نگاه می کنم فقط علاقه پیدا نمی کنم 

بازیگر مورد علاقت ؟!  هرکسی زحمت میکشه خوبه  

رنگ مورد علاقت ؟! مشکی و ابی

تا حالا بدون اینکه به خانوادت بگی کاری رو انجام دادی ؟! " چه کاری "  

انجام دادم  ولی مهم  نبودن  

بماند :tw_grimace: یعنی سختمه تایپ کنم

در 14 ساعت قبل، 𝒮𝓅𝑒𝒸𝒾𝒶𝓁 𝑔𝒾𝓇𝓁 گفته است :

خب چه میکنی ؟ زندگی+تنبلی + کلاس= تابستان

بستنی مورد علاقت چیه ؟!  بستنی خیلی میخورم کلا طعم انبه و شاتوت خیلی دوست دارم   

حسود هستی ؟!  اصلا ( صندلی داغ میشود :tw_joy:)

اگه یکی درحقت بدی بکنه و 1 سال از این ماجرا بگذره و یه موقعیتی بتونی ازش انتقام بگیری انتقام میگیری ؟!  تا چی کار کرده باشه ولی خوب کینه خیلی خوب نیست 

کلا آدم انتقام جویی هستی ؟! نه

پایین ترین نمرت چند بود ؟!  بگم نگم ؟ بابا طولانی است  برمیگرده به مهر امسال سال اولی که زبان داشتیم یکم دیکتیشنم بد بود  7 شدم همین  

بالاترین نمره هم که 20 بوده  شک داریییی؟؟؟؟؟؟؟/:tw_mrgreen::tw_joy:

اگه بهت بگن بهت یه مبلغی پول میدن که تا آخر عمرت با شادی زندگی کنی و به هرچی میخوای برسی و فقط شرطش اینه که

از خانوادت بگذری میگذری ؟!    نه بابا پول تو جیبی پدر برکت داره به اون پول ( چه جمله ای شد):tw_joy:

تا حالا شده یه روز کامل 24 ساعت نخوابیده باشی ؟!  اره تقریبا 22 ساعت اینا فکر کنم شده باشه

لقبت چیه ؟!  سمنو یه شخصیت کارتونی یه روباه است روباهم می گن

شهر مورد علاقت ؟!  مس سرچشمه 

کشور مورد علاقت ؟!  مگه داریم بهتر از این خاککککک:tw_glasses:

یه نصیحت ؟!  در حدش نیستم   ولی یه سخن از حضرت علی خوندم عالی بود : به فکر اخرت باش دنیا خودش ذلیلانه به پایت می افتد

یه جمله تیکه دار ؟!  جمله سنگین می گم :  هرچه اید به سرم باز بگویم گذرد وای از این عمر که با می گذرد میگذرد  - عمریست کس ماست همان بی کسی ما

یه جمله مثبت ؟!  خدا همینو بسسسسسسسسسسسس ته همه چیز

کارتون مورد علاقه " ایرانی " ؟  نمی دونم والا  از بچگی نگاه نمیکردم تا الان که بچه ام   ( کم نگاه می کردم انصافا) 

کارتون مورد علاقه " خارجی "   بخاطر یه شخصیت می بینم بیشتر زوتوپیا - باس بیبی اینا بد نیستن

غذا مورد علاقه " ایرانی " ؟ جوجه کباب- فسنجون- دلمه 

غذا مورد علاقه " خارجی " ؟ پیتزا

مارک شکلات مورد علاقه " ایرانی " ؟  یا قراااان شکلات ؟؟؟ دوست بابام یه شکلات هایی بهم میداد مکعب مستطیلکوچیک عکس دوتا قهوه روش بود این منو یاد کوچیک تر بودنم می اندازه

مارک شکلات مورد علاقه " خارجی " ؟  مارکشو دقت نمی کنم یه پسره است شاده بعد کنارش عکس شیره کسی میدونه بگه

فیلم مورد علاقه " ایرانی " ؟ مارمولک - ساخت ایران- مختارنامه - ...

فیلم مورد علاقه " خارجی " ؟ نگاه نمیکنم  نگاهم کنم دل نمیبندم

سریال مورد علاقه " ایرانی " ؟ با فیلم گفتم

سریال مورد علاقه " خارجی " ؟ فقط فرار از زندان دیدم

عروسک مورد علاقت " عکسش رو بفرست "! من کلا عروسک بازی نمی کردم تفنگ داشتم و شمشمیر و واقعا دوس داشتم شهید راه  وطن شم و الان می خوام نمی دونم چرا؟؟؟؟؟     ( راستش می ترسم عکسشو بفرستم اسمش انابله :tw_naughty::tw_joy:)

عکس اتاقت ؟!

کثیفه:tw_expressionless:

خواننده مورد علاقت محسن چاووشی-یاس

آهنگ مورد علاقت  اخر شب  - اهنگ های یاس و ...

تاپیک مورد علاقت  مشدی خوبه خودم دوست داشتم دستی خودم رو چون دیدم که زحمت کشیدم براش . تاپیک مسابقات - ایتالیا و استقلال

تیم باشگاهی مورد علاقت " تو تالار "  ایتالیا ایتالیا ایتالیا استقلال استقلال استقلال

شخص مورد علاقت  تو تالار؟ ؟؟ خو دوست زیاده ولی خوبه یادی کنیم از دوتا از تاج سرامون اقا ارسلان و اقا رضا که نیستن ولی تو قلب مان کسی جا موند شرمنده  امیرم جا موند رضا خوب میشناسش

حست رو نسبت به اینا بنویس :::

مادر :     مداد    چون کاراش به چشم میاد هر روز میبینی که داره کوچیک میشه                                               رنگ مشکی : رنگ عشقه

پدر :      خودکار             کاراش به چشم نمی اد می نویسه می نویسه اما یه روز می بینی تموم شد از تو خالی میشه               مردن : حقه خیلی در بارش می خونم و فکر می کنم

خواهر :                ارزوی به گور برده                                             بهشت : :tw_grin:

برادر :      چی بگم در بارش  که تو کلمه بگنجه                                                           جهنم ::tw_fearful:

خواب :             :tw_heart::tw_heart:                                              ایران : :tw_heart:

درس :      :tw_smile:                                                    کادو ::tw_smile:

تولد :              :tw_smile:                                              عید ::tw_smile:

از بین اینا انتخاب کن 

1- مادر ، پدر  :tw_sweat_smile:

2- خواهر ، برادر  خواهر بزرگ تر خیلی دوست داشتم

3- بهشت ، جهنم  بهشت

4- مشکی ، سفید مشکی

5- خواب ، بیدار بودن  خواب  نبودن تو بیداری مهمه

6- خونه ، مسافرت خونه

7- پول ، آرامش ارامش

بدترین خاطره :خاطره بد که هست

بهترین خاطره :  خوبم خیلی است

بهترین کادو : هرچه از دوست رسد نیکوست

بدترین کادو : :tw_no_mouth:

موفق باشید  

بدرود 

منتظریم  

به سلامت 

4 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، alireza/tizhoosh گفته است :

به نام خدا 

سلام 

خوبی ؟

منو از کجا میشناسی 

بکس ایتالیا سابق چه طور بود 

به نظرت چرا تالار کم فعالیت است   نمی دونم ولی اشتباه بود عوض کردن تالار  

فانتزی بلدی ؟ یکم ارهه

چه خبر دیگه ؟  هیچ هیجان و شورر

درس خونی؟ بگی نگی

به نظرت چرا لقبت کوچولو است ؟  سنم کمه قرار نیست چیزه دیگه ای باشیم همونیم که هستیم خاص است اسمم به نظر خودم

گوشی داری ؟ تبلت

تا حالا کار کردی پول در بیاری ؟  دوست دارم ولی به طور جدی نه

فکر می کردم سنت بیشتر باشه موفق باشی رفیق    خودمم همینو فکر می کردم :tw_joy: رفاقت سن نمی شناسه  :tw_heart:

برام دعا کن  مجتاجیم به دعا

وقت شد بازم میام حتما بیا

یا علی  علی مددت 

3 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال
سلام اشکان جان میدونم از سوالاتم خسته شدی این جواب شاید دیگه مزاحمت نشم

با سلام مجدد عزیز دوباره مزاحمت شدم بری سراغ سوالات تکراری دیگه

چند بار دست مامان باباتو بوسیدی؟!(خجالت بی خجالت)

خدا بهت میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یک فرمان میده ، باید جون عزیزترین کس زندگیتو بگیری (حالا فرضا مادر یا هر کس دیگه ای) چیکار می کنی؟ 

اگه مجبورباشی باکسی باشی ولی خیلی هم رو مخت باشه چیکار میکنی؟

آخرین لحظه ی زندگیته .. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی ، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کنی ، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه ، تو چه آرزوهایی می کنی ؟(به جز این که مرگت تاخیر بیفته) 

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟ 

اگه یک نفربا زور بازوی زیاد  که اصلا شما نمی توانید  در مقابلش مقاومت کنی بخواد بنا به دلایلی عزیز تر کس شما با چماق بزند مثلا مادرتون شما چه کارمیکنی زورش که نداری هیچ کس اون اطراف نیست کمکت کند

اگه یه روز محکم بدون هیچ علتی بزنم در گوشت چی کار میکنی ؟

اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی ؟؟

- بچه بودی ضایع ترین آرزوت چی بود؟ الان چیه؟

حاضری به خاطر کسی که خیلی دوستش داری خودت رو تغییر بدی

سوار تاکسی میشی وسطای راه متوجه میشی که یه قرون هم تو جیبت نیست . چیکار میکنی؟

-اگه بدونی فقط یه روز به پایان عمرت مونده اول اینکه چه احساسی بهت دست میده؟ دوم اینکه دوست داری اون روز رو چطوری بگذرونی

بدترین روز زندگیت کی بود؟بهترینش چطور

اگر شریک زندگی داشتی  ویک روز شریک زندگیت بهت خیانت میکرد  چه کار می کردی

دوست داری کدام تیم در جام جهانی قهرمان بشد

نظرت رانندگی درباره این وسایل چی دوست داری با کدوم وسیله حتی برای یکبار هم که شده رانندگی کنی؟

سواری(نامش ذکر شود):  

نیسان وانت: 

موتور پرشی: 

دوچرخه: 

تریلی: 

لیفتراک: 

جرثقیل: 

لودر: 

اتوبوس: 

خوب رفیق فعلا دیگه سوالی ندارم ببخش با سوالاتم اذیت کردم
2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، مجید گفته است :
سلام اشکان جان میدونم از سوالاتم خسته شدی این جواب شاید دیگه مزاحمت نشم    اختیار دارید  از اولی که اومدم  اینجا و تلار قبلی دوست داشتم به اینا جواب بدم دوست دارم برای من بیتشر کنید 2 تا کمه :tw_blush::tw_heart::tw_heart:

با سلام مجدد عزیز دوباره مزاحمت شدم بری سراغ سوالات تکراری دیگه تکراریش قشنگش می کنه:tw_blush:

چند بار دست مامان باباتو بوسیدی؟!(خجالت بی خجالت)  بچه تر بودم بیشتر الان که خیلی کم بهتر بگم اصلا

خدا بهت میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یک فرمان میده ، باید جون عزیزترین کس زندگیتو بگیری (حالا فرضا مادر یا هر کس دیگه ای) چیکار می کنی؟  امر خداست  دیگه چیکار کنم بشه از زیرش در میرم

اگه مجبورباشی باکسی باشی ولی خیلی هم رو مخت باشه چیکار میکنی؟  هستم باهاش به سختی 

آخرین لحظه ی زندگیته .. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی ، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کنی ، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه ، تو چه آرزوهایی می کنی ؟(به جز این که مرگت تاخیر بیفته)   از بچگی یه ارزو داشتم اونم همه ی ارزو هام بر اورده شه:tw_grimace:

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟  نفس عماره و شیطان

اگه یک نفربا زور بازوی زیاد  که اصلا شما نمی توانید  در مقابلش مقاومت کنی بخواد بنا به دلایلی عزیز تر کس شما با چماق بزند مثلا مادرتون شما چه کارمیکنی زورش که نداری هیچ کس اون اطراف نیست کمکت کند   متاسفانه فرهنگ بد فحش دادن رو استفاده می کنم اگر نزده بود و اینا با حرف الان معلومه دیگه حرف نمیشه زد

اگه یه روز محکم بدون هیچ علتی بزنم در گوشت چی کار میکنی ؟  شما که اینقدر گلی نمی زنید ولی خوب حتما یه چیزی بوده نبوده مشکل داشته هرکی زده باید بره روانپزشک  ولی خوب میزنمش  منم نه زدن ها مثل خودش چون کلا تو گوش زن خوبی ام

اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی ؟؟  تا می تونم دفاع و جمع وجورش می کنم ولی این دسته افراد تنها کسانی هستن که تا اخر عمر دنبال فرصتم ابروشونو ببرم و انتقام ست بگیرم 

- بچه بودی ضایع ترین آرزوت چی بود؟ دوست داشتم نظامی بشم شهید شدن در راه وطن تاکیید می کنم در راه وطن مسخره نبوده ولی خوب ارزو بوده  الان چیه؟  این هست . چیز های دینی هم است  دنیایی ام هست

حاضری به خاطر کسی که خیلی دوستش داری خودت رو تغییر بدی اره خیلییییییییییی

سوار تاکسی میشی وسطای راه متوجه میشی که یه قرون هم تو جیبت نیست . چیکار میکنی؟  میرم در خونه بهش میدم

-اگه بدونی فقط یه روز به پایان عمرت مونده اول اینکه چه احساسی بهت دست میده؟ همون روز میمیرم دوم اینکه دوست داری اون روز رو چطوری بگذرونی  تمام قران و متاتیح الجناح هرچی از اینا هست رو می خونم

بدترین روز زندگیت کی بود؟ خیلی روز ها بوده دقیق نمی دونم بهترینش چطور  خیلی بوده مثلا قبولی نمونه موقع نتایج وقتی برنده شدم تو بعضی مسابقات 

اگر شریک زندگی داشتی  ویک روز شریک زندگیت بهت خیانت میکرد  چه کار می کردی :tw_bawling::tw_bawling: به هر قدرتی برش می گردوندم کلا ادم وفادایم

دوست داری کدام تیم در جام جهانی قهرمان بشد   یه زمانی تیممون بود مس سرچشمه تا لیگ برترم اومد خیلی ها یادشونه بعدش رفت مس کرمان اونم نیست فقط اس اس

نظرت رانندگی درباره این وسایل چی دوست داری با کدوم وسیله حتی برای یکبار هم که شده رانندگی کنی؟  گواهینامه بگیرم همشو میرم :tw_grimace: البته یکم بی گواهینامه رفتم طوری نیست

سواری(نامش ذکر شود):    اهل ماشین نیستم ماشین خوب باشه راضیم

نیسان وانت:  من میرم عمه گرامیم نمی گذاره 

موتور پرشی:  نه جونمو دوست دارم

دوچرخه: خیلی خوبه راجت و  مفید

تریلی:  بدم نمی اد

لیفتراک: :tw_expressionless:

جرثقیل: :tw_confused:

لودر: :tw_confused:

اتوبوس: :tw_blush:

خوب رفیق فعلا دیگه سوالی ندارم ببخش با سوالاتم اذیت کردم  انشالله برای بار اول  سه سوال بپرسید من خیلی خوشحال میشم و یه سوال ایا می خونید جواب هارو اگر اره خصوصی بگید

4 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

سلام  خوب هستی ؟

۱. برند مورد علاقت؟

۲.تلوزیون نگاه میکنی ؟

اگه آره برنامه مورد علاقت؟

۳.نظرت راجب جنب خان D:

۴.تا حالا تو مسابقات پیامکی برنده شده؟

۵. چقدر برای تیمت خرج کردی ؟

۶.آرزوت توی مسترنود؟

۷.آرزوت توی تالار ؟

۸.آرزوت توی زندگی ؟

۹. تو آخرت ؟ D:

خسته نباشی و خدانگهدار

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، (>‿◠)✌ گفته است :

سلام  خوب هستی ؟ مرسی شما خوبی؟

۱. برند مورد علاقت؟  برادران  شرب اوغلی بجز عین الله

۲.تلوزیون نگاه میکنی ؟  کما بیش

اگه آره برنامه مورد علاقت؟  هرچی گیرم بیاد 

۳.نظرت راجب جنب خان D:  :|  باحاله

۴.تا حالا تو مسابقات پیامکی برنده شده؟  نه بابا شانس نداریم 

۵. چقدر برای تیمت خرج کردی ؟  اول هاش هیچیییییییییی  بعد یه سال اومدم یه بسه پیامکی گرفتم  به علاوه 15 الماس برای بازیکن  

۶.آرزوت توی مسترنود؟ قهرمانی لیگ یک 

۷.آرزوت توی تالار ؟ کاربر نمونه ماه . بعد سال بعد ناظر بعد مدیر کل و اینا...

۸.آرزوت توی زندگی ؟ دنیا و اخرت خوب

۹. تو آخرت ؟ D: اخرت خوب

خسته نباشی و خدانگهدار   شما خسته نباشی:x

3 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

باباتو دوست داری یامامان

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال

منم اومدم یه دستی بهت برسونم چن تا سوال بپرسم :D

سلام خوبی؟

منو  میشناسی :| ؟

از کجا؟  چطوری ؟ چرا ؟

کارتون دوس داری ؟

روزی چن ساعت xD؟

اگ بخوای ب  فعالیت تالار از 1 تا 10 بدی چن میدی ؟

برا تیمت جمعا چن خرج کردی ؟

زود عصبانی میشی ؟

رنگ ،تیم ملی و تیم باشگاهی مورد علاقت چیه ؟

ب نظرت دوستی توی مجازی معنی داره ؟

تا حالا از از کلاس اخراج شدی :| ؟ چن هزار بار ؟

نظرت در مورد :

من :| :

خودت :

خودش :

شیمی :

یزد xD:

فک کنم یخ زدی دیه :D تا سوالا بعدی خدافظی

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در در 7/25/2018 در 11:12 AM، آیدین گفته است :

باباتو دوست داری یامامان

لطفا قوانین رو بخونید بعد من در خدمتم می ترسم جریمه شید ^_^

در در 7/25/2018 در 0:36 PM، ӇƛʆƳ ƳƛȤƊƖ" گفته است :

منم اومدم یه دستی بهت برسونم چن تا سوال بپرسم :D

سلام خوبی؟  مرسی تو خوبی

منو  میشناسی :| ؟ مگه میشه نشناخت

از کجا؟  چطوری ؟ چرا ؟  نمی دونم هنوز تو اینش موندیم

کارتون دوس داری ؟  یکم 

روزی چن ساعت xD؟  1 ساعت بیشتر نمی شه 

اگ بخوای ب  فعالیت تالار از 1 تا 10 بدی چن میدی ؟  این ماه 10  چون زحمت کشیدم یکم وقفه افتاد که غیبت موجه بود :tw_grimace:

برا تیمت جمعا چن خرج کردی ؟ کم 10 تومن

زود عصبانی میشی ؟  نه خیلی

رنگ ،تیم ملی و تیم باشگاهی مورد علاقت چیه ؟ ابی . ایران. استقلال

ب نظرت دوستی توی مجازی معنی داره ؟ اره

تا حالا از از کلاس اخراج شدی :| ؟ چن هزار بار ؟  کلاس؟؟؟؟؟ یا مدرسه؟؟؟ کلاس  خیلی نه یکم پر حرفم یه بار مثلا دستشویی بودم از اول زنگ تفریح تا اخرش یه 20 دقیقه بعد زنگم بودم  دیر رفتم سر کلاس

نظرت در مورد : 

من :|عشقولی

خودت :  دوستان باید بگن

خودش :  این کیه ؟

شیمی : استادش تویی

یزد xD حسینه ایران :) شهر دوچرخه :)  گرماااااااااااااا 

فک کنم یخ زدی دیه :D تا سوالا بعدی خدافظی   باییییییی زودی بیای دوباره

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

خب بریم سراغ سری دوم سوالات :D

خب متولد چ ماهی هسی ؟

اسم کاملتو ب صورت مخفف بوگو

چن ساله تو مجازی هسی ؟

عاشق شدی :| ؟

اسمش :|

بهترین اهنگ پاپ ک شنیدی ؟

بهترین فیلم خارجی ک دیدی  ؟

بهترین اتحادملی ،باشگاهی داخلی و خارجی  ک دیدی توی مستر ؟

قد ، وزن ؟

بازیکن الماسی بزارم میخری ؟xD

بازیکن بهم میدی :|

قرمز یا قهوه ای مایل ب تیره ؟:D

من یا او ؟

عمو یا خاله ؟

اگ بهت بگن باید با من دوستانه بزنی و 7 تا بهم بزنی اینکارو میکنی :| ؟

در اخر : چقد شیمی دوس داری خخ ؟

اینم از این دور دوم xD ایشالله سرما نخورده باشی

فعلا خدافسی

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، ӇƛʆƳ ƳƛȤƊƖ" گفته است :

خب بریم سراغ سری دوم سوالات :D

خب متولد چ ماهی هسی ؟    اذر

اسم کاملتو ب صورت مخفف بوگو  اشکان .ت 

چن ساله تو مجازی هسی ؟  میشه خیلی وقت

عاشق شدی :| ؟  نه

اسمش      o.O:|

بهترین اهنگ پاپ ک شنیدی ؟   خیلی زیادن

بهترین فیلم خارجی ک دیدی  ؟  همه خوبن

بهترین اتحادملی ،باشگاهی داخلی و خارجی  ک دیدی توی مستر ؟  ایران استقلال ...

قد ، وزن ؟  قد خیلی بلند وزن 53

بازیکن الماسی بزارم میخری ؟ xD من میزارم تو بخرB|

بازیکن بهم میدی    اره :|

قرمز یا قهوه ای مایل ب تیره ؟  قهوه ای مایل به تیره:D

من یا او ؟  تو

عمو یا خاله ؟ نچیشدم تطمع عمو رو

اگ بهت بگن باید با من دوستانه بزنی و 7 تا بهم بزنی اینکارو میکنی :| ؟   چیکار بگن ؟؟؟ مثلا فینال سوپر جام ؟؟؟ نه 7 تا نمی زنم 8 تا میزنم 

در اخر : چقد شیمی دوس داری خخ ؟  دوباره اینو گفت  اول فیزیک بعد زمین بعد شیمی در اخر زیست 

اینم از این دور دوم xD ایشالله سرما نخورده باشی   نه انشالله

فعلا خدافسی  خدافظ زودی بیا

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

سلام 

خوبی 

اهل کرمانی؟ 

کجای کرمان ؟

من جیرفتم 

لینک مستر90؟

یه عکس از خودت؟ 

کی اومدی مستر90؟ 

چطوری با تالار اشنا شدی؟

بهترین دوستت تو تالار؟

یه جمله راجب اسم های زیر

بهار :

ابراهیم:

مهسا: 

من:

ویرایش شده در توسط آآگلادیاتورآآ

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، آآگلادیاتورآآ گفته است :

سلام   سلام

خوبی  مرسی به خوبیت:tw_heart:

اهل کرمانی؟  بله

کجای کرمان ؟ رفسنجان -سرچشمه

من جیرفتم  نپزی از گرمت

لینک مستر90؟  سردار ازمون میشناسی که

یه عکس از خودت؟ :tw_frown:

کی اومدی مستر90؟  94

چطوری با تالار اشنا شدی؟  اشتباه نکنم برای مدیریت

بهترین دوستت تو تالار؟  خیلی بودن همشون رو هنوز دوست دارم  اقا ارسلان :) اقارضا :) اجی مهسا :) زضا پاریسی علیرضا تیزهوش امیر... تو مسترم دوست دارم اینجا نگفتم

یه جمله راجب اسم های زیر

بهار :  مهربرون 

ابراهیم:  جدی

مهسا:  لطیف و با جذبه و کار درست 

من: عشقولی

لینک به ارسال

قفل!

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.