Esteghlal FC

| پیشنهاد | مستر نود |

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام ، بنده بعد از تقریبا دو سال دوباره به بازی سر زدم و همچنین به تالار و امیدوار بودم که بازی یکم از یکنواختی خارج شده باشه ( چون بعد از سه سال بازی کردن دیگه هیچ چیزی برام جدید نبود )
ولی متاسفانه چیزی ندیدم اخرین تغییر هم همون اضافه شدن نسخه های مختلف اپلیکیشن بود ! حتی تالارقبلی که یه زمانی پانصد نفر کاربر آنلاین داشت دیگه رونق سابق رو نداره
یه پیشنهاد دارم نمیدونم تکراری هست یا نه ولی تصمیم گرفتم مطرح بشه 
پیشنهاد این هست که بازی مستر نود از نو شروع بشه که البته یه زمانی گرز هم از اول شروع شد ؛ اینطور تیم های ضعیف تر هم انگیزشون بیشتر میشه حتی با کمی تبلیغ از طرف مدیران افراد قبلی هم بر میگردن برای ساختن تیم جدید و پیشرفت کردن که باعث میشه بازی مثل قبل جذاب بشه و رقابت هم زیاد ! البته میشه که نغییراتی توی صفحه بازی داده بشه چون قالب قعلی مستر نود هم دیگه زیاد اونطوری که باید جالب نیست

هر بازی آنلاینی امکان داره که یه روز از رونق بیقته ولی اونطوری که بنده دیدم مدیران با اعمال یک سری تغییرات دوباره بازی رو به اوج میرسونن

ادیت ( جواب پاسخ های بعضی دوستان ) : دوستان نگران سود مدیر نباشن ! با از نو شروع شدن بازی مدیر حتی بیشتر هم سود خواهد کرد چون تعداد بازیکنا و کسانی که الماس خواهند خرید بیشتر میشه !

و اینکه من هم برای تیمم زحمت کشیدم و خرج کردم ولی برای چی ؟ هیچ رقابتی توی بازی وجود نداره که جذاب باشه ! قبلا تو تالار مسابقات فانتزی و جام و لیگ و تاپیک های سریالی زیادی بود و رقابت ها جذاب چون تعداد کاربران زیاد بود !

و لازم هست یادآور بشم که بازی آنلاین برای گذراندن اوقات فراغت ، ارتباط با دیگران و رقابت هست و حتما نیاز نیست فقط تیممون رو قوی کنیم بلکه حتی پیدا کردن یک همشهری و رفیق شدن باهاش یک دنیا ارزش داره 😉

ویرایش شده در توسط Esteghlal FC

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام داداش من اینو قبول ندارم که بزنن بازی رو حذف کنن خب چون خیلی ها هزینه کردن تا تیمشون رفته بالا اگه این بازی رو مثل گرز قبلی حذف کنن خیلی کاربر ممکن ریزش کنه  و ضرر هم به مدیر بزنه ولی به جا این میتونن مثل قبلا تبلیغ بکنن یا یکم اپدیت بدن به بازی مثلا بزارن موقع بازی های دو تیم بتونیم بازی رو تماشا کنیم تو یک ثانیه بازی رد نشه تموم بشه و بازی یه طوری شده که یه تیم یا 4 تا میزنه میبره یا 4 میخوره میبازه اصلا یه طوریه بازی جالب نیست اینجاش خیلی سخت بازی پیدا میشه که توش نتیجه جالب باش و نزدیک ولی اینکه بازی رو حدف بکنن به نظرم خوب نیست البته هرکی یه نظری داره دیگ 

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، Esteghlal FC گفته است :

با سلام ، بنده بعد از تقریبا دو سال دوباره به بازی سر زدم و همچنین به تالار و امیدوار بودم که بازی یکم از یکنواختی خارج شده باشه ( چون بعد از سه سال بازی کردن دیگه هیچ چیزی برام جدید نبود )
ولی متاسفانه چیزی ندیدم اخرین تغییر هم همون اضافه شدن نسخه های مختلف اپلیکیشن بود ! حتی تالارقبلی که یه زمانی پانصد نفر کاربر آنلاین داشت دیگه رونق سابق رو نداره
یه پیشنهاد دارم نمیدونم تکراری هست یا نه ولی تصمیم گرفتم مطرح بشه 
پیشنهاد این هست که بازی مستر نود از نو شروع بشه که البته یه زمانی گرز هم از اول شروع شد ؛ اینطور تیم های ضعیف تر هم انگیزشون بیشتر میشه حتی با کمی تبلیغ از طرف مدیران افراد قبلی هم بر میگردن برای ساختن تیم جدید و پیشرفت کردن که باعث میشه بازی مثل قبل جذاب بشه و رقابت هم زیاد ! البته میشه که نغییراتی توی صفحه بازی داده بشه چون قالب قعلی مستر نود هم دیگه زیاد اونطوری که باید جالب نیست

هر بازی آنلاینی امکان داره که یه روز از رونق بیقته ولی اونطوری که بنده دیدم مدیران با اعمال یک سری تغییرات دوباره بازی رو به اوج میرسونن
;)

بدترین پیشنهادی بود که میتونستی بدی،،اخه الان کسایی مثل من که با کلی زحمت تیمشونو قوی کردن و نمیتونن پولی خرج کنن باید دوباره از اول تلاش کنم،مگه مسخرم که بخوام دوباره تلاش کنم؟؟؟حالا تیمای قوی که میگیم پولدارنو الماس میخرن قوی میشن ولی امثال من نمیتونن دوباره تلاش کنن!

امیدوارم اجرا نشه!

لینک به ارسال

من تیممو به زحمت تا اینجا رسوندمنمیخوام همینم خوبه

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال

درود دوست عزیز

همونطوری که بعضی از کاربرا گفتن ، با کلی زحمت و تایم تیم رو به اینجا رسوندن و خیلی از کاربرا هستن که خریدهای میلیونی کردن از سایت و همچنان هم ادامه داره ! تکلیف اینها چیه ؟ من میلیون پول خرج کنم آخرش به هیچ ؟

لطفا قبل از ارائه پیشنهاد کمی تامل کنید که این پیشنهادتون چه بازخوردی خواهد داشت .

موردی بود خصوصی در خدمتم

قفل

2 کاربر پسند شده است

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.