pezhman1377

جلوگیری از کاهش جذابیت مستر 90

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

متاسفانه ماهانه بیش از 10 تا پیشنهاد ارسال میشه نمیگم همه ی پیشنهاد ها خوبن ولی بعضی هاشون خیلی خوبن ولازم به برسی دارن

مثلا یکی یه پیشنهاد خوب داده تقریبا100 روز میشه این پیشنهاد رو داده و یکی میاد میگه پیشنهاد شما در تالار قبلی بوده است و....

موندم اگه این پیشنهاد که حدودا 100 روز ازش گذشته و توی تالار قبلی که خیلی وقته نیست پشنهاد شده پس کی عملی میشه 

الان خیلی وقته مستر 90 اصلا آپدیت نشده دیگه جذابیت قبلی رو نداره (بر خلاف بازی های دیگه که سالی 100 بار بروز میشن)

هر پیشنهادی میدی یا میگم در تالار قبلی بوده یا زمان بره یا سخته اجرا بشه 

من اول از همه مدیر ها تشکر میکنم اما سوال من اینه آیا این مدیرا نباید یه کاری بکنن به این روال پیش بره بازی دیگه اصلا جذابیتی پیدا نمیکنه و ترکش میکنن 

من خواهشم از مدیران هست که یه کاری بکنن 

ببخشید نمدونم زیر شاخشه این درسته یا نه ولی ازتون خواهش میکنم قفلش نکنید تا اعضا بتونن نظر بدن

ویرایش شده در توسط pezhman1377
7 کاربر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون میشم اگه نظرتون رو بدین 

اگه موافقین بپسندین

6 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

دقیقا موافقم الان واقعا بازی برای خیلیا بی هدف شده و میان یه جعبه باز‌میکنن و ترکیبو عوض میکنن تا فردا یه مدت بعدشم دیگه نمیان سر بازی تا سال دیگه. واقعا حیفه بازیه قبلا شانس جایزه ۳۰ روزه بود حالا شده ۱۵۰ روزه اصلا باورم نشد. گرز هم این شکلی شد تا نابود شد امیدوارم مستر اینطور نشه.

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در هم اکنون، pezhman1377 گفته است :

متاسفانه ماهانه بیش از 10 تا پیشنهاد ارسال میشه نمیگم همه ی پیشنهاد ها خوبن ولی بعضی هاشون خیلی خوبن ولازم به برسی دارن

مثلا یکی یه پیشنهاد خوب داده تقریبا100 روز میشه این پیشنهاد رو داده و یکی میاد میگه پیشنهاد شما در تالار قبلی بوده است و....

موندم اگه این پیشنهاد که حدودا 100 روز ازش گذشته و توی تالار قبلی که خیلی وقته نیست پشنهاد شده پس کی عملی میشه 

الان خیلی وقته مستر 90 اصلا آپدیت نشده دیگه جذابیت قبلی رو نداره (بر خلاف بازی های دیگه که سالی 100 بار بروز میشن)

هر پیشنهادی میدی یا میگم در تالار قبلی بوده یا زمان بره یا سخته اجرا بشه 

من اول از همه مدیر ها تشکر میکنم اما سوال من اینه آیا این مدیرا نباید یه کاری بکنن به این روال پیش بره بازی دیگه اصلا جذابیتی پیدا نمیکنه و ترکش میکنن 

من خواهشم از مدیران هست که یه کاری بکنن 

ببخشید نمدونم زیر شاخشه این درسته یا نه ولی ازتون خواهش میکنم قفلش نکنید تا اعضا بتونن نظر بدن

پیشنعاد خوبیه داداش،من بعد یه سال رفتم سر تیمم،دیدم همونه که همونه.نماشم عوض نشده.

والا واقعا برسونن به مدیر و بروزرسانی بشه خیلی خوب میشهxD

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، avestaw گفته است :

پیشنعاد خوبیه داداش،من بعد یه سال رفتم سر تیمم،دیدم همونه که همونه.نماشم عوض نشده.

والا واقعا برسونن به مدیر و بروزرسانی بشه خیلی خوب میشهxD

متاسفانه توجهی نمیشه

6 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

ماهانه 10 تا پیشنهاد میفرستن،،باید قابل اجرا باشن یا نه؟

یعنی هرکی هر پیشنهادی داد باید مدیرا اونو انجام بدن؟O.o

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، ™Xantan گفته است :

ماهانه 10 تا پیشنهاد میفرستن،،باید قابل اجرا باشن یا نه؟

یعنی هرکی هر پیشنهادی داد باید مدیرا اونو انجام بدن؟O.o

نگفتیم که همشون اجرا بشن بعضی ها هستن که همه قبول دارن باید اجرا بشن ولی اصلا توجه نمیشه 

یه سوال ازت دارم این بازی آخرین بار کی آپدیت شد 

اگه بری تاپیک های مربوط به پیشنهاد ها رو بخونی یا نوشتن تو تالار قبلی مطرح شده یا سخته اجرا بشه 

5 کاربر پسندیده اند

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز پیشنهادهایی که مطرح میشه ، اگه قابلیت اجرا داشته باشه و همچنین باعث جذابیت و پیشرفت بشه همگی منتقل میشه و این مدیران بازی هستند که تصمیم میگیرن اجرا کنن یا خیر و اپدیت بازی هم دست اوناس

در 56 دقیقه قبل، pezhman1377 گفته است :

نگفتیم که همشون اجرا بشن بعضی ها هستن که همه قبول دارن باید اجرا بشن ولی اصلا توجه نمیشه 

یه سوال ازت دارم این بازی آخرین بار کی آپدیت شد 

اگه بری تاپیک های مربوط به پیشنهاد ها رو بخونی یا نوشتن تو تالار قبلی مطرح شده یا سخته اجرا بشه 

یه نکه هم برای شما

وقتی تاپیکی ارسال میکنید ، اون رو به تاپیک چت تبدیل نکنید

موردی بود خصوصی در خدمتم

قفل

1 کاربر پسند دیده است

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.