𝓬𝓱𝓲𝓽𝓸𝓰𝓮 𝓴𝓲𝓻𝓲𝓼

عضو
 • تعداد ارسال ها

  2,078
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  11

آخرین بار برد در 𝓬𝓱𝓲𝓽𝓸𝓰𝓮 𝓴𝓲𝓻𝓲𝓼

𝓬𝓱𝓲𝓽𝓸𝓰𝓮 𝓴𝓲𝓻𝓲𝓼 بیشترین تعداد پسند مطالب را دارد!

اعتبار در تالار

3,573 عالی

درباره 𝓬𝓱𝓲𝓽𝓸𝓰𝓮 𝓴𝓲𝓻𝓲𝓼

 • درجه
  خاک خورده تالار
 • تاریخ تولد

اطلاعات شخصی

 • محل زندگی
  گرگان
 • علایق
  انیمه،مانگا،بستنی،کیک

بازی هایی که عضوم

 • اکانت مستر90
  http://mr90.ir/profile/lmSRZWto/Otaku.anime

آخرین بازدید کنندگان نمایه

5,303 بازدید کننده نمایه
 1. پایان مرحله آخر ساعت 13
 2. مرحله پایانی والپیپر

  1. sardar Amir

   sardar Amir

   وقتی که یه مرحله جا موندم دیگه قطعا مقام نمیارم بخاطر اونه نیستم ://

 3. سلام چرا امتیاز مرحله دوم رو ندادی؟؟

 4. مرحله اخر والپیپر اغاز شد

  1. 彡 𝕾𝕴𝕸𝕺𝕹 彡

   彡 𝕾𝕴𝕸𝕺𝕹 彡

   امتیاز های دور دوم و چرا ندادی/؟؟

  2. 𝓬𝓱𝓲𝓽𝓸𝓰𝓮 𝓴𝓲𝓻𝓲𝓼

   𝓬𝓱𝓲𝓽𝓸𝓰𝓮 𝓴𝓲𝓻𝓲𝓼

   با دور سوم با هم داده میشه

  3. 彡 𝕾𝕴𝕸𝕺𝕹 彡
 5. بابت شرکت نکردن در مراحل  مسابقه والپیر عذر میخوام طبق اولین پستتون قرار بود هر مرحله یه اطلاعیه عمومی(تگ کنید) برای همه شرکت کننده ها ارسال بشه که مطلع بشیم اما اینطوری نشد و خودم شخصا اصن نمی دونستم زمان شروع و پایان مراحل کی هست

  در کل عذر میخوام

  1. 𝓬𝓱𝓲𝓽𝓸𝓰𝓮 𝓴𝓲𝓻𝓲𝓼

   𝓬𝓱𝓲𝓽𝓸𝓰𝓮 𝓴𝓲𝓻𝓲𝓼

   والا سرم شلوغ شده نمیرسم بیام 

   مرحله سوم شروع شده

    

 6. آغاز مرحله پایانی موضوع شبنم <گل شبنم نه قطره شبنم>
 7. پایان مرحله دوم ساعت15
 8. نیمه Fragtime اگه میتونی زمان رو متوقف کنی چیکار میکردی؟ موریتانی میتونه روزانه 3 دقیقه زمان رو متوقف کنه که اطرافیانش رو مشاهده کنه. یک روز، تصمیم میگیره که لباس زیر آیدل مدرسشون، موراکامی، رو ببینه - که میبینه که قدرتاش روی این شخص اثر نداره.
 9. انیمه FLCL Progressive در فصل جدید FLCL، سال‌ها از ماجراجویی نائوتا و هاروهارا هاروکا با هم میگذرد. در همین حین، جنگ بین دو وجود مطلق یعنی “مکانیک پزشکی” و “اتحادیه” در کهکشان ادامه می‌یابد. اینتر هیدومی، دختر نوجوانی است که توقع هیچ چیز هیجان انگیزی از زندگی خود را ندارد تا اینکه معلمی جدید به اسم هاروکا به مدرسه او می‌آید. “مکانیک پزشکی” به شهر او حمله کرده و هیدومی به رازی که میتواند جان همه را نجات دهد پی میبرد. رازی که فقط هاروکا میتواند آن را حل کند. ولی چرا هاروکا به زمین بازگشت؟ چه بر سر گیتاری که او پیش نائوتو گذاشت آمد؟ ربات انسان نمای “کانتی” چه شد؟
 10. انیمه Youkai Watch Movie 5: Forever Friends دهه‌ی 1960، توکیو. شین، پسری که وضع مالی خوبی نداره ولی زندگی شادی رو انجام میده، مادرش که تنها خانواده‌ی او بوده رو از دست میده و به بیچارگی دچار میشه. ایتسوکی، پسری که شین رو نجات داد هم خواهر بزرگترش رو از دست داده. این دو پسر به همراه تائه، دختری که میتونه «یوکا»ـی رو ببین و به همراه روح نگهبان شین به اسم سوو-سان و یک یوکای جدید به اسم نکوماتا، حوادث رازآلودی رو دنبال میکنند تا روح خانواده‌ی عزیزشون رو بازیابی کنند! و حقیقت‌های شوکه کننده‌ای که در انتظار اونهاست... داستان چگونگی تبدیل لرد الما به فرمانروای یوماکای‌ها.
 11. انیمه Youkai Watch Movie 4: Shadow Side - Oni-ou no Fukkatsu داستان ۳۰ سال پس از رویداد های سری تلویزیونی اصلی Youkai Watch اتفاق می افتد. روزی روزگاری پسری ۱۱ ساله بنام کیتا آمانو(Keita Amano) ساعت مچی ای در دست داشت که می توانست به یوکایی ها فرمان دهد؛ او می توانست با یوکایی دوستان جدید پیدا کند و خیلی از کار های بزرگ را انجام دهد. ولی وقتی پسر بزرگ شد، توانایی دیدن یوکایی را از دست داد. و همچنین بدلیل اینکه ساعت مچی می توانست یوکایی ها را کنترل کند، وجودش یک تهدید به برهم زدن تعادل بین دنیای انسان ها و یوکایی ها بود، پس به بعد آنسوی زمان و فضا رانده شد و به فراموشی سپرده شد. پس از آن... داستان ساعت مچی ای که یوکایی ها را کنترل می کرد به افسانه تبدیل شد. ولی خیلی، خیلی سال بعد یک اتفاق افتاد، یک ویروس مسری یوکایی بنام اونیمارو بانیت های بدخواهانه ش شروع به شیوع درمیان مردم کرد، بطور بی نامحدودی در حال پخش است و آنها را به کائودِکا اونی تبدیل می کند و در میان شهر آشوب بوجود می آورد. همچنان که پایان نزدیک است، فقط آنهایی که توسط ساعت یوکایی جدید انتخاب شده اند می توانند در مقابل تهدید جدید بایستند و هم انسان ها و هم یوکایب رو از نابودی نجات دهند.
 12. انیمه Bokura no Nanokakan Sensou در یک روز داغ تعطیلات تابستونی، تمام دانش آموزان پسر سال اولی از کلاس دوم مدرسه راهنمایی ناپدید میشن. آیا تصادف بوده؟ یا یک آدم ربایی گروهی؟ در واقع، اونها توی یک کارخونه متروکه نزدیک رودخانه مخفی شده بودن و اونجا رو پایگاه آزادخواهی خودشون برای انقلاب علیه بزرگسال ها کرده بودن. بزرگسال ها به خاطر این حادثه و عملیات های دانش آموزان دختر خیلی گیج شده بودن.
 13. انیمه Kaijuu no Kodomo در یک تعطیلات تابستانی، روکا، اومی و سورا را می بیند که رازها و عجایب شگفتی را به همراه دارد. مجذوب شنای زیبای آن ها که تقریبا شبیه پرواز کردن است، می شود روکا و بزرگسالانی که آن ها را می شناسند در وقایع پیچیده ای گیر می افتند... در این بین، واقعه ی غیر معمول و غیر قابل توضیحی در کل دنیا اتفاق می افتد: ماهی ها ناپدیید می شوند. پس ماجرایی دریایی که همه حس ها را فریب می دهد، آغاز می شود.
 14. فیلم The Will داستان این فیلم درباره ی فردی است که از راه سخت زندگی یاد می گیرد که در زندگی تنها به یک فرد می شود اعتماد کرد و ...
 15. مرحله اول والپیپر رو از دست دادید 

  ارسال های مرحله دومتونو انجام بدین

  1. نمایش دیدگاه قبلی  بیشتر 2
  2. 𝓬𝓱𝓲𝓽𝓸𝓰𝓮 𝓴𝓲𝓻𝓲𝓼

   𝓬𝓱𝓲𝓽𝓸𝓰𝓮 𝓴𝓲𝓻𝓲𝓼

   خب الان نمیخواین ارسال مرحله دومو انجام بدین

  3. 𝙃𝙤3𝙚𝙞𝙣

   𝙃𝙤3𝙚𝙞𝙣

   تا کی وقت هست؟

   الان با گوشی ام

   تا کی وقت هست؟

   الان با گوشی ام

  4. 𝓬𝓱𝓲𝓽𝓸𝓰𝓮 𝓴𝓲𝓻𝓲𝓼

   𝓬𝓱𝓲𝓽𝓸𝓰𝓮 𝓴𝓲𝓻𝓲𝓼

   الانم میتونید ارسال کنید

   فقط قبل از اعلام موضوع مرحله سوم