LOVE

عضو
 • تعداد ارسال ها

  72
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در تالار

78 عملکرد معمولی

9 دنبال کننده

درباره LOVE

 • درجه
  عضو
 • تاریخ تولد

اطلاعات شخصی

 • محل زندگی
  مستر 90
 • علایق
  Only God

بازی هایی که عضوم

 • اکانت مستر90
  باحال 103
 • اکانت سین جیم
  !!!!!!!!!!!!!!!!
 • اکانت گرز
  باحال 910
 • اکانت مسترگل
  !!!!!!!!!!!!!!

آخرین بازدید کنندگان نمایه

325 بازدید کننده نمایه
 1. ایول الله
 2. سلام دوستان کسی اکانت نداره بهم بده که بازی نمی کنه ؟خواهشا زود بهم خبر بدین ممنونم
 3. واقعا کارت بیسته داداش خودمی حسین جان ایول الله دمت گرم خیلی حال کردم درکل عالی بود بهتر از این نمی شد
 4. نگهداری هدیه مرد هدیه‌ای که چند لحظه پیش از خانمی گرفته بود را محکم به سینه‌اش چسبانیده بود و طول خیابان را طی می‌کرد. به فکرش افتاد، این یادگاری را برای همیشه نگهداری کند. ولی از حواس پرتی و شلختگی خودش می‌ترسید. توی مسیر همه‌ش به این فکر می‌کرد که چگونه از این هدیه ارزشمند مراقبت کند. فکری به ذهنش رسید. وارد خانه که شد هدیه را جلوی سینه‌اش گرفت و گفت: تقدیم به همسر عزیزم! همسرش تا آخر عمر، آن هدیه را مثل تکه‌ای از بدن خودش مواظبت می‌کرد.
 5. EAGLES IN A STORM Did you know that an eagle knows when a storm is approaching long before it breaks? The eagle will fly to some high spot and wait for the winds to come. When the storm hits, it sets its wings so that the wind will pick it up and lift it above the storm. While the storm rages below, the eagle is soaring above it. The eagle does not escape the storm. It simply uses the storm to lift it higher. It rises on the winds that bring the storm. When the storms of life come upon us - and all of us will experience them - we can rise above them by setting our minds and our belief toward God. The storms do not have to overcome us. We can allow God's power to lift us above them. God enables us to ride the winds of the storm that bring sickness, tragedy, failure and disappointment in our lives. We can soar above the storm. Remember, it is not the burdens of life that weigh us down, it is how we handle them. عقاب ها در طوفان آيا مي دانستيد كه عقاب قبل از شروع طوفان متوجه نزديك شدنش مي شود؟ عقاب به نقطه اي بلند پرواز مي كند و منتظر رسيدن باد مي شود وقتي طوفان از راه مي رسد بال هايش را باز مي كند تا باد بلندش كند و به بالاي طوفان ببردش در حالي كه طوفان در زير بالهایش در جريان است، عقاب بر روي آن در حال پرواز است عقاب از طوفان نمي گريزد و از آن براي بلند تر پروزا كردن استفاده مي كند. با باد هايي پرواز مي كند و اوج مي گيرد كه طوفان را به همراه دارند وقتي طوفان زندگي به سمت ما مي آيد و بی شک همه ما آنها را تجربه خواهیم کرد، مي توانيم با قرار دادن ذهن و اعتقاداتمان به سمت خدا بر آنها چيره شويم. طوفان ها نبايد بر ما غلبه كنند. ما مي توانيم اجازه بدهيم كه قدرت خدا ما را به فراتر از آنها ببرد خداوند ما را توانا ساخته تا بر فراز باد هاي طوفان هايي كه همراه خود بيماري، مصيبت، شكست و نااميدي در زندگي را به ارمغان مي آورند پرواز كنيم به ياد آوريد، بار زندگي نيست كه باعث سقوط ما مي شود بلكه علتش نوع عکس العمل ماست این یه داستان کوتاه هستش
 6. ناظر فدراسیون جهانی والیبال: ایران می تواند به قدرتی در والیبال ساحلی دنیا تبدیل شود ناظر فدراسیون جهانی والیبال گفت: ایران در والیبال خیلی قوی است و جا دارد این قدرت خود را به والیبال ساحلی بکشاند. به گزارش خبرگزاری برنا از گلستان ، نیکوس سوفیانوس ظهر امروز در حاشیه برگزاری مسابقات والیبال ساحلی تور تک ستاره در جمع خبرنگاران ضمن تبریک به فدراسیون والیبال کشورمان و عوامل برگزاری این تورنمنت به علت میزبانی شایسته گلستان، اظهار داشت: ایران در والیبال خیلی قوی است و جا دارد این قدرت خود را به والیبال ساحلی بکشاند و با برگزاری این مسابقات و تورنمنت‌ها می‌تواند پایه‌ریز تورنمنت‌ها و بازی‌های قوی‌تر باشد. وی افزود: وضعیت میزبانی بندرترکمن از این مسابقات خیلی عالی است. تماشاچی‌ها و همه کمک می‌کنند بازی به نحو احسن برگزار شود. وضعیت زمین هم خیلی عالی است به علت اینکه ماسه و شن خیلی در روند بازی و روند مصدومیت بازیکنان تأثیر دارد. ناظر فدراسیون جهانی والیبال با اشاره به استقبال تماشاگران از این مسابقات گفت: وقتی این جمعیت را دیدم شگفت‌زده شدم. در ابتدای صبح و ساعت اداری آمدن این همه تماشاگر زیاد به اینجا خیلی عجیب بود و این اتفاق را در جای دیگر و تورنمنت دیگر ندیدم. وی ادامه داد: برای نخستین دوره بندرترکمن میزبان این مسابقات است و پتانسیل برگزاری مسابقات دیگر را دارد، به شرط اینکه سطح خودشان را بازی به بازی و تورنمنت به تورنمت بالا ببرند. مسابقات والیبال ساحلی تور تک ستاره شهرستان بندرترکمن از صبح امروز با شرکت یک تیم از جمهوری چک، یک تیم از ساحل عاج، یک تیم از قزاقستان، 2 تیم از تایلند و 8 تیم از ایران در زمین ساحلی شهرستان بندرترکمن استان گلستان آغاز شده است.
 7. باید پیدا کنم VPN ها هم عالیه
 8. خیلی قوی هستین شما ها ما به پا تونم نمی رسیم
 9. 6 اردیبهشت
 10. آهنگ های گروه TM Bax هم عالیه مخصوصا موزیک ویدئو هاشون
 11. ماشاءالله
 12. برا منکه داداش مهدی سایفون هستش خوب کار می کنه ولی پاک نکن تا داداش حسین بیاد جوابتو بده
 13. هتل ترانسیلوانیا 3 منتشر شده می شه گرفت خیلی خوبه مثل قسمت های 1و 2 ش