The GodFather

عضو
 • تعداد ارسال ها

  58
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در تالار

89 عملکرد معمولی

5 دنبال کننده

درباره The GodFather

 • درجه
  عضو
 • تاریخ تولد

بازی هایی که عضوم

 • اکانت گرز
  ☆ پدرخوآنده ☆ ❤ آا شبح سیآه اآ ❤

آخرین بازدید کنندگان نمایه

541 بازدید کننده نمایه
 1. حق با شماستآدمها دروغ می گویند، خیانت می کنند، از پشت خنجر میزنند و کسانی وجود خواهند داشت که از شما استفاده می کنند و برخلاف آنچه که می گویند دوستتان ندارند اما شما نمی توانید به آنها اجازه دهید شما را از زیستن باز دارند چون افرادی هم هستند که واقعا دوستتان دارند و هرگز باعث رنج شما نخواهند شد.باید آنها را پیدا کرده و برای همیشه در زندگیتان نگاه دارید…
 2. بزرگترین مشکل ما ایرانی ها اینه که در مورد چیزهایی که نمیدونیم به جای تحقیق و تفکر، بحث می کنیم…“پروفسور سمیعی”
 3. زندگی مانند یک پتوی کوتــاه استآن را بالا می کشید، انگشت شستتــان بیــرون میزند؛ آن را پاییــن میکشید شانه هایتــان از سرمــا میلــرزد ولـی آدمهای شـــاد زانــوهای خود را کمی خــــم میکنند و شب راحتـــــی را سپــــری میکننــد.
 4. مشکل دنیا صرفه جویی استهر کسی کاری را انجام می دهد که برایش صرف می کند…
 5. من درمیان مردمی هستم که باورشان نمیشود تنهایم میگویند خوشبحالت که خوشحالی نمیدانند دلیل شاد بودنم باج به آنهاست برآی دوست دآشتن من
 6. رای من Mahde
 7. دردے که انسان را به سکوت وا میدارد بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریاد وا میدارد...! و انسانها فقط به فریاد هم میرسند،نه به سکوت هم!
 8. نمیدانم چرا چشمانم گاهی بی اختیار خیس میشوند.. میگویند حساسیت فصلی ست.. آری… من به فصل فصل این دنیای بی تو حساسم
 9. تنهایی یعنی … عبور می کنم هر روز از کنار نیمکت های خالیه پارک…. طوری که انگار کسی در نیمکت های آخرین انتظارم را میکشد و به انجا که میرسم باید….. وانمود کنم که باز هم دیر رسیده ام!!!!
 10. رآز دل با محرم دآنا مگو محرم دآنا خود محرمی دارد که برتو نآمحرم است
 11. خدایا خود می دانی که من چه میخواهم پس آمین
 12. مرسی از مطلب با بعضیاش موافقم
 13. سطح اکانت خود را مثلا به فلان سطح برسونید
 14. فعلا که نیست پس بهتره صبر پیشه کنیم تا ببینیم چی میشه (اینو فقط بخاطر دوستدارا گرز گفتم وگرنه نظر بنده متفاوته) مسولین طبق معمول عشقی بخوان گزارش میکنن نخوان نمیکنن به مدیریت و مدیریتم البته نیستن که جریمه کنن پس به بازیت برسو باگ قهه که برام فرستادی اره همون درسته بزن و استفاده کن و حالشو ببر ( راستی باگ قهم با اک معامله میکنن اک میخواستیا واسه این گفتم )
 15. رای منم ممدی