Alone girl

عضو
 • تعداد ارسال ها

  663
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  31

آخرین بار برد در Alone girl

Alone girl بیشترین تعداد پسند مطالب را دارد!

اعتبار در تالار

3,924 عالی

درباره Alone girl

 • درجه
  عضو رسمی
 • تاریخ تولد 07/16/1998

اطلاعات شخصی

 • محل زندگی
  Tehran
 • علایق
  Music , Shahrzad Series , Telegram , Instgram , Sleeping

بازی هایی که عضوم

 • اکانت مستر90
  3
 1. بهم میگن توش چی دیدی که عاشقش شدی ؟

  - بهت بی توجهی میکنه !

  + علاقش رو بروز نمیده .

  - بهت دوستت دارم نمیگه !

  + اما با رفتارش ثابت میکنه .

  - جلوی دوستاش باهات گرم نمیگیره !

  + چون غیرت داره . 

  - از کجا اینا رو مطمئنی ؟

  + چون از چشماش میبینم و میفهمم . 

  - چقدر به حست مطمئنی ؟

  + همونقدر که به اسمم مطمئنم .

  " بله من توش اینا رو دیدم و شما نمیبینین و نمیفهمین " 

  1. نمایش دیدگاه قبلی  بیشتر 2
  2. Alone girl

   Alone girl

   من بدترش هم بودم هرکی با هرکی فرق داره اولا 

   دوما ، اون برای اون زمان بود چیز بدتر هم ننوشتم تو امضام فقط یه بار این بود و بقیش دوستت دارم هام بود اون زمان هم که سمت من نیا رو گذاشته بودم باهاش دوست بودم حوصله نداشتم عوض کنم و .... 

    

  3. Alone girl

   Alone girl

   مشکل خودته 

   مهم مهدی است نه تو

   بدرود

    

  4. ✌ Alireza ✌
 2. عشق بو یه سرنوشته ، بوی تو بوی بهشته ، خدا اسمتو رو قلبم ، با دوست دارم نوشته !
 3. هر شب با خیال تو سر به بالین میگذارم و امیدم این است که فردا به هم خواهیم رسید ، نمیدانم وقتی به تو رسیدم با چه امیدی سر به بالین بگذارم !
 4. وقتی به تو فکر میکنم ، یادم میرود چه کسی هستم و چه کار میکنم . تو مثل خورشید داعم میکنی ، به خودم که میام شب شده ، تو رفته ای و من هنوز به تو نگفتم چقدر دوستت دارم
 5. دریا باش که اگر کسی سنگ به رویت پرتاب کرد ، سنگ غرق شود نه این تو متلاطم شوی !
 6. هرشب برو کنار پنجره تا ستاره ها ببیننت و حسودیشون بشه ماهشون عشق منه !
 7. همش غم بود میدونم ولی من عاشقش بودم میگید کم بود میدونم ولی من عاشقش بودم میگفتین با یکی دیگه اس چشاتو یکمی وا کن میدونم میدونم ولی من عاشقش بودم آخه وقتی که میخندید دلم به خنده هاش خوش بود به من هم زندگی میداد هم اون که منو میکشت بود * * * اون نمیدید منو اما من خراب دیدنش بودم اون مست شراب بودو اما من مست تنش بودم باهام بد بود میدونم باهام بد کرد میدونم تمام عمر انگار محو ندیدنش بودم * * * اون نمیدید منو اما من خراب دیدنش بودم اون مست شراب بودو اما من مست تنش بودم اون نمیدید منو اما من خراب دیدنش بودم اون مست شراب بودو اما من مست تنش بودم " متن آهنگ خراب دیدن از سینا حجازی "
 8. آهنگ پیشنهادیت تکراری است یه مرگ ساده میخوام یه مرگ پر شادی یه مرگه پر لبخند با طعم آزادییه مرگ ساده میخوام یه مرگ پر شادی یه مرگ پر لبخند با طعم آزادیدستامون پیر میشه قلبامون میگنده چشما پر از نفرت رو لب ها تف خندهوقت یک تصمیمه یک تصمیم ساده گمشدن تو غبار تو انتهای جادهدلت خوش که میگن هنوز زنده ای دلت خوش هنوزم نفس میکشیدلت مده قلبت هنوز میزنه خودت رو روی خار و خس میکشیبیا مرگ ای منجیه آخری بیا با ظهورت نجاتم بدهببر اون طنابو بزن این رگو بده زهر آبه حیاتم بدهیه مرگ ساده میخوام یه مرگ پر شادی یه مرگه پر لبخند با طعم آزادییه مرگ ساده میخوام یه مرگ پر شادی یه مرگ پر لبخند با طعم آزادی " متن آهنگ یک مرگ ساده از اشکان خطیبی "
 9. به سویِ تو، به شوق روی تو، به طَرف کویِ تو سپیده دم آیم، مگر تو را جویم، بگو کجایینشان تو، گَه از زمین گاهی زِ آسمان جویم ببین چه بی پروا، رَه تو می‌پویم، بگو کجاییکِی رود رُخ ماهت از نظرم، نظرم به غیر نامت کِی نام دگر ببرماگر تو را جویم، حدیث دل گویم، بگو کجایی به دست تو دادم، دل پریشانم، دِگَر چه خواهیفتاده‌ام از پا، بگو که از جانم، دگر چه خواهی یک دم از خیال من نمی‌روی ای غزال مندگر چه پرسی زِ حال منتا هستم من، اسیر کوی توأم، به آرزوی توام اگر تو را جویم، حدیثِ دل گویم، بگو کجاییبه دست تو دادم، دلِ پریشانم، دگر چه خواهی فتاده‌ام از پا، بگو که از جانم، دگر چه خواهی " متن آهنگ به سوی تو از علی زند وکیلی "
 10. خواهش میکنم امشب غم دیروز و پریروز و فلان سال و فلان حال و فلان مال که بر بادِ فنا رفت نخور بخدا حسرت دیروز عذاب است مردم شهر به هوشید؟ مردم شهر به هوشید؟ هرچه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست نه یک بار و نه ده بار که صد بار به ایمان و تواضع بنویسید خدا هست خدا هست و خدا هست و خدا هست خدا هست و خدا هست و خدا هست خدا هست و خدا هست و خدا هست امشب همه ی میکده را سیر بنوشید با مردم این کوچه و آن کوچه بجوشید دیوانه و عاقل همگی جامه بپوشید و در شادیِ این کودک و آن پیر زمین گیر و فلان بسته به زنجیر و زن و مرد بکوشید هرچه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست هرچه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست هرچه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید امشب غم دیروز و پریروز و فلان سال و فلان حال و فلان مال که بر بادِ فنا رفت نخور به خدا حسرت دیروز عذاب است مردم شهر به هوشید؟ مردم شهر به هوشید؟ هرچه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست هرچه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست هرچه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید برقصید و بخندید برقصید و بخندید برقصید و بخندید " متن آهنگ مردم شهر از حامد همایون "
 11. بیشتر غمگین میخونن بدجوری دلم هواتو داره برگرد برگرد کم شده سایه ات از سرش آخ چه بیقراره برگرد بی تو نمیشه این روزا رو سر کرد هر شب از تو میخونم دوباره برگرد برگرد گم شدم تو هوات برگرد وای چه حالی داره برگرد به این شرایط نمیشه عادت کرد امشب از همون شباست رفته از سرم حواس تو نیستی و باز دلم مهمون خیابوناست تو حالمو نمیدونی بدتر از دیوونه هاست حرف میزنم هی با خودم تو دلم گلایه هاست امشب از همون شباست رفته از سرم حواس تو نیستی و باز دلم مهمون خیابوناست تو حالمو نمیدونی بدتر از دیوونه هاست حرف میزنم هی با خودم تو دلم گلایه هاست دیشب یه خواب بد دیدم که منو ول میکنی دیدم واسه دوست داشتم داری دل دل میکنی هر چی که میگفتم چته هی منو پس میزدی من گریه میکردم به پات وای چه کابوس بدی باید که حق بدی بهم میدونی بد عادتم که بی تو خودخوری کنم از روی حسادتم بگو خلاصم میکنی تو از این اسارتم امشب از همون شباست رفته از سرم حواس تو نیستی و باز دلم مهمون خیابوناست تو حالمو نمیدونی بدتر از دیوونه هاست حرف میزنم هی با خودم تو دلم گلایه هاست امشب از همون شباست رفته از سرم حواس تو نیستی و باز دلم مهمون خیابوناست تو حالمو نمیدونی بدتر از دیوونه هاست حرف میزنم هی با خودم تو دلم گلایه هاست " متن آهنگ امشب محسن ابراهیم زاده "