𝒮𝓅𝑒𝒸𝒾𝒶𝓁 𝑔𝒾𝓇𝓁

عضو
 • تعداد ارسال ها

  2,913
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  97

تمامی ارسال های 𝒮𝓅𝑒𝒸𝒾𝒶𝓁 𝑔𝒾𝓇𝓁

 1. مثل دیوانه زل زدم به خودم

  گریه هایم شبیه لبخند است

  چقدر شب رسیده تا مغزم

  چقدر روزهای ما گند است !

 2. فیلم وکیل مدافع هم اکنون در سینما ♥
 3. پدر و پسر روزی، یک پدر روستایی با پسر پانزده ساله اش وارد یک مرکز تجاری می شوند. پسر متوّجه دو دیوار براق نقره‌ای رنگ می شود که بشکل کشویی از هم جدا شدند و دو باره بهم چسبیدند، از پدر می پرسد، این چیست؟ پدر که تا بحال در عمرش آسانسور ندیده می گوید پسرم، من تا کنون چنین چیزی ندیده ام و نمی دانم. در همین موقع آنها زنی بسیار چاق را می بینند که با صندلی چرخدارش به آن دیوار نقره‌ای نزدیک شد و با انگشتش چیزی را روی دیوار فشار داد و دیوار براق از هم جدا شد و آن زن خود را بزحمت وارد اطاقکی کرد، دیوار بسته شد، پدر و پسر هر دو چشمشان به شماره هایی بر بالای آسانسور افتاد که از یک شروع و بتدریج تا سی‌ رفت. هر دو خیلی‌ متعجب تماشا می کردند که ناگهان، دیدند شماره‌ها بطور معکوس و بسرعت کم شدند تا رسید به یک، در این وقت دیوار نقره‌ای باز شد، و آنها حیرت زده دیدند، دختر ۲۴ ساله مو طلایی بسیار زیبا و ظریف، با طنازی از آن اطاقک خارج شد. پدر در حالی که نمی توانست چشم از آن دختر بردارد، به آهستگی، به پسرش گفت: پسرم، زود برو مادرت را بیار اینجا !!
 4. پسر غمگین روزی پسر غمگین نزد درختی خوشحال رفت و گفت: من پول لازم دارم! درخت گفت: من پول ندارم ولی سیب دارم. اگر می خواهی می توانی تمام سیب های درخت را چیده و به بازار ببری و بفروشی تا پول بدست آوری. آن وقت پسر تمام سیب های درخت را چید و برای فروش برد. هنگامی که پسر بزرگ شد، تمام پولهایش را خرج کرد و به نزد درخت بازگشت و گفت می خواهم یک خانه بسازم ولی پول کافی ندارم که چوب تهیه کنم. درخت گفت: شاخه های درخت را قطع کن. آنها را ببر و خانه ای بساز. و آن پسر تمام شاخه های درخت را قطع کرد. آنوقت درخت شاد و خوشحال بود. پسر بعد از چند سال، بدبخت تر از همیشه برگشت و گفت: می دانی؟ من از همسر و خانه ام خسته شده ام و می خواهم از آنها دور شوم، اما وسیله ای برای مسافرت ندارم. درخت گفت: مرا از ریشه قطع کن و میان مرا خالی کن و روی آب بینداز و برو. پسر آن درخت را از ریشه قطع کرد و به مسافرت رفت. اما درخت هنوز خوشحال بود.
 5. ارتباط قلبی در عصر یخبندان بسیاری از حیوانات یخ زدند و مردند. می‌گویند خارپشت ها وخامت اوضاع را دریافتند و تصمیم گرفتند دور هم جمع شوند و بدین ترتیب همدیگر را حفظ کنند. وقتی نزدیکتر به هم بودند گرمتر می‌شدند؛ ولی خارهایشان یکدیگر را زخمی می‌کرد. بخاطر همین تصمیم گرفتند از هم دور شوند ‫ولی از سرما یخ زده می مردند.‬ از اینرو مجبور بودند یا خارهای دوستان را تحمل کنند، یا نسلشان منقرض شود. پس دریافتند که بهتر است باز گردند و گرد هم آیند و آموختند که: با زخم کوچکی که همزیستی با کسان بسیار نزدیک به وجود می‌آورد زندگی کنند، چون گرمای وجود دیگری مهمتر است. این چنین توانستند زنده بمانند. بهترین رابطه این نیست که اشخاص بی عیب و نقص را گرد هم می آورد بلکه آن است هر کسی با دیگری ارتباط قلبی عمیق داشته باشد و فرد بیاموزد با معایب دیگران کنار آید و خوبی های آنان را تحسین نماید.
 6. فرانک پرتوآذر دوچرخه سوار کوهستان کشورمان در ادامه حضور خود در مسابقات بین المللی به منظور کسب امتیاز و در نتیجه سهمیه المپیک ۲۰۲۰ راهی سوئیس شده است تا در رقابت‌های جهانی این رشته شرکت کند. مسابقات دوچرخه سواری کوهستان کلاس یک جهانی سوئیس با شرکت ۴۰ رکابزن از سراسر دنیا برگزار شد که تنها دوچرخه سوار محجبه حاضر در آن فرانک پرتو آذر بود. در پایان نماینده کشور آمریکا دارنده رنکینگ چهارم دنیا مدال طلا گرفت. رکابزنان سوئیس هم که در رده بندی جهانی اول و ششم هستند به ترتیب مدال نقره و برنز را از آن خود کردند. فرانک پرتو آذر نیز در حالی در رده بیست و ششم این رقابت‌ها قرار گرفت که در آخرین رده بندی اعلام شده از سوی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری در رده اول رشته کوهستان بخش بانوان آسیا قرار دارد. پرتو آذر با فاصله زمانی یک دقیقه و ۴۰ ثانیه با نفر سوم بازی‌های آسیایی به این عنوان بسنده کرده است. رکابزنان ایران در این رقابت‌ها ۴۰ امتیاز کسب کرده است.
 7. به نقل از GrandPX، در طول برگزاری گرندپری موناکو در فرانسه سران سازمان فرمول یک درباره ایجاد تغییرهایی قانونی مربوط به موتورها از سال 2025 به بحث و تبادل‌نظر خواهند پرداخت. پیش از این تغییراتی مربوط به قوانین برگزاری رقابت‌های فرمول یک از سال 2021 میلادی و اضافه‌شدن گرندپری‌های جدید ایجاد شده بودند اما بخش موتوری باید منتظر تغییرها از سال 2025 باشد. بر اساس این گزارش، زاک بروان، رئیس تیم مرسدس از ایده تغییر قوانین مربوط به موتور ماشین‌ها حمایت کرد زیرا معتقد است باز بودن قوانین باعث می‌شود تولید کنندگان موتورها از آزادی عمل بیشتری برای توسعه برخوردار خواهند بود. وی در این رابطه گفت: اگر ما موتورهای متفاوتی برای فرمول یک داشته باشیم تولید کنندگان سیلندرها و دیگر موارد مربوط را محدود نمی‌کنند. به نظرم در این شرایط رقابت‌ها جذاب‌تر خواهند شد.
 8. عثمانی خوانتورنا، دریافت‌کننده کوبایی الاصل تیم ملی والیبال ایتالیا که چند ماه قبل از بازی‌های ملی خداحافظی کرده بود، تصمیم به بازگشت به اردوی آتزوری دارد. او که به تازگی با تیم لوبه، قهرمان سری A1 ایتالیا شده است در این مورد گفت: من بعد از صحبت با بلنجینی (سرمربی تیم ملی ایتالیا) و رئیس فدراسیون والیبال ایتالیا، تصمیم گرفتم تا در مسابقات انتخابی المپیک (شهر باری) برای ایتالیا بازی کنم. خوانتورنا ادامه داد: می‌دانم که گفته بودم تیم ملی برای من تمام شده است، ولی رؤیای حضور در المپیک همچنان برای من زنده است. بازی در المپیک، آرزوی هر ورزشکاری است. من در مسابقات انتخابی المپیک حاضر خواهم بود. تیم ملی ایتالیا، نخستین حریف ایران در لیگ ملت‌های 2019 است. دو تیم از ساعت 12:30 روز 10 خرداد در کشور چین به مصاف هم می‌روند.
 9. تیم میلواکی باکس در بازی پنجم فینال کنفرانس شرق لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا در سالن اختصاصی خود، فیسرو فوروم با نتیجه 105 بر 99 از تورونتو رپتورز شکست خورد. به این ترتیب تنها تیم کانادایی NBA در بازی شماری 3 بر 2 از میلواکی پیش افتاد و تنها یک بازی دیگر تا رسیدن به فینال لیگ فاصله دارد. در این بازی کاوای لنارد 35 امتیاز، 9 پاس گل و هفت ریباند برای رپتورز و یانیس آنتتوکنمپو نیز 24 امتیاز، شش ریباند و شش پاس گل برای باکس داشتند. تیم گلدن استیت وریرز با قهرمانی در کنفرانس غرب برای پنجمین سال متوالی به فینال لیگ رسیده است. کوین دورانت به دلیل مصدومیت در بازی نخست فینال غایب خواهد بود و برای وریرز بازی نخواهد کرد.
 10. عصر امروز (جمعه) سوم خرداد ماه ۱۳۹۸ فدراسیون جهانی بسکتبال (FIBA) زمان ۹۲ مسابقه مرحله گروهی جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین را مشخص کرد. تیم ملی ایران نیز در گروه C این مسابقات با تیم‌های اسپانیا، پورتوریکو و تونس هم گروه است که طبق جدول مسابقات مرحله گروهی، باید به شرح زیر مقابل رقبای خود به میدان برود (ساعت‌ها به وقت ایران): بازی اول: شنبه ۹ شهریور، ایران - پورتوریکو، ساعت ۱۳ بازی دوم: دوشنبه ۱۱ شهریور، ایران - تونس، ساعت ۱۳ بازی سوم: چهارشنبه ۱۳ شهریور، ایران - اسپانیا، ساعت ۱۷
 11. عاشقان در زندگی دنبال مرهم نيستند دردِ بی درمانشان را درد درمان می کند...
 12. پیش صاحب‌نظران، ملک سلیمان بادست بلکه آنست سلیمان، که ز ملک آزادست
 13. پدرم گفت و چه خوش گفت که در مکتب عشق هر کسی لایق آن نیست که بر دار شود
 14. در عشق اگرچه منزل آخر شهادت است تکلیف اول است شهیدانه زیستن...
 15. Sometimes I can’t stop looking at you… you look too damn good. گاهی نمیتوانم از نگاه کردن به تو دست بردارم. تو بیش از حد زیبایی.
 16. این یه تاپیک چند منظوره است: 1 - کسانی که کلمات و جملاتی را میخواهند که به زبان انگلیسی برگردد کلمات و یا جملاتشون رو مینویسن و ما ترجمش رو به زبان انگلیسی براشون قرار میدیم 2- اینجا هر کس عکس نوشته ، جمله ، متن ، کلمه و ... به زبان انگلیسی که به نظرش به درد بقیه میخورد را قرار میدهد تا بقیه استفاده کنن قوانین از پرسیدن جملات و کلمات توهین آمیز پرهیز کنید . از ارسال اسپم جلوگیری کنید ! هر کاربر طی 24 ساعت مجاز به ارسال 3 پست میباشد ! از تشکر کردن " مرسی ، متشکرم و ... " جلوگیری کنید و تنها از " پسند " استفاده کنید . " درصورت رعایت نکردن هریک از موارد فوق توسط کاربر پست مربوطه حذف شده و به کاربر اخطار داده میشود "
 17. Everything you do in my life adds to my happiness, subtracts from my sadness, and multiplies my joy! هر چه کنی شادی ام افزون، غمهایم کاسته و شادی ام را دو چندان می کند!
 18. I can’t wait to spend the rest of our lives together. بی صبرانه منتظرم تا بقیه عمرمان را با هم زندگی کنیم.
 19. فیلم تگزاس 1 و فیلم تگزاس 2 ( هم اکنون در سینما )
 20. در این تاپیک عکس نوشته هایی که دوست دارید " تلخ ، شیرین و ... " را ارسال میکنید ●●● قوانین : 1- از گذاشتن عکسهایی که کلمات نامناسب و خلاف شرع دارند خودداری کنید ! 2- کپی کردن عکس هایی که دیگران میگذارند ممنوع میباشد ! 3-ارسال متن ممنوع میباشد ، قثط تصویر " عکس نوشته " 4 - هرکاربر طی 24 ساعت فقط میتواند " 3 " پست ارسال کنید ●●● درصورت رعایت نکردن هریک از موارد فوق توسط کاربر ، پست مربوطه حذف شده و به کاربر اخطار داده میشود ! مثال :
 21. مراحل ارادت ایرانی ها به ماه رمضان دو ماه قبل :اوه اوه دو ماه دیگه رمضونه یک ماه قبل :بدبختی از یه ماه دیگه باید روزه بگیریم دو روز گذشته : لامصب فقط دو روز گذشته روز بیست و ششم : این چهار روزم نمیگذره راحت بشیم بعد رمضان :عجب ماه خوب و پربرکتی بود حیف که تمام شد
 22. خانومی در ماه رمضان دو دقیقه قبل از افطار وارد منزل خانواده‌ی همسرش شد، داخل آشپزخانه نزد مادرشوهرش رفت و گفت: می‌خواید کمکتون کنم؟ . مادرشوهرش گفت: آره، اذان بگو قابل توجه عروس خانوما، افطاری رو زودتر برسین حداقل متلک نخورین از مادر شوهرتون!!!