𝒮𝓅𝑒𝒸𝒾𝒶𝓁 𝑔𝒾𝓇𝓁

عضو
 • تعداد ارسال ها

  2,093
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  65

تمامی ارسال های 𝒮𝓅𝑒𝒸𝒾𝒶𝓁 𝑔𝒾𝓇𝓁

 1. از دستفروش داشتم گیلاس میخریدم کیلویی 8 تومن یهو داد زد : برس هر قلم میوه کیلویی 4 تومن بعد منو نگاه کرد باز داد زد : به جز گیلاس شما هم وقتی بچه بودید جلوی چاه حموم رو میگرفتید که شنا کنید یا فقط من دچار این مریضی بودم ؟! + من شما رو جایی ندیدم ؟! - نه + میشه از این به بعد همه جا ببینمت ( تکنیک های مخ زنی ، جلد 6 )
 2. پسری که ظرف میشوره به مرحله ای رسیده که هیچ ظرف تمیزی تو خونش نداره چون اگه حتی یه چنگال تمیز پیدا میکرد حاضر بود ازش به جای قابلمه استفاده کنه اما ظرف نشوره ... آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است با دوستان هلو های با دشمنان اوکی بای یه پسر خوب همون پسر بدیه که هنوز لو نرفته
 3. امروز تو گوگل سرچ کردم : زندگینامه شیخ بهایی ... گوگل گفت : باز بابات کنارت نشسته ...! دیشب خواب دیدم 7 تا سروش چاق ، 7 تا موشک کاغذی رو خوردن پا شدم 7 صبح بود و تلگرام قطع من ایمان دارم روزی فرا خواهد رسید و مادران سرزمینم خواهند دانست که سوپ شام نیست
 4. آهنگ میکروفونم و 23 از بهزاد لیتو
 5. یه خیابون دوتا عاشق یه هوای شاعرانه ی قشنگو نمه بارون بزنه شلق شلق رو گونه هامون بپیچه تو گوشه کوچه خنده هامون برسه به گوشه آسمون صدامون چه قشنگه که بگیری دستمو نگاهم کنی و یهویی یواشکی صدام کنی و نفسم بشی و من برات بمیرم بپرم دوباره دستاتو بگیرم بگم عاشقه توام عزیزترینم حالا من عاشقم یا تو میبندی چشماتو میگی فقط با تو قشنگه دنیا قدم بزن با من تو نمه نمه بارون که مثله ما عاشق نمیشه پیدا چشات مستو لبات خندون دلت پاکه مثه بارون ببین لیلی کنار تو چه آرومه دله مجنون حالا من عاشقم یا تو میبندی چشماتو میگی فقط با تو قشنگه دنیا قدم بزن با من تو نمه نمه بارون که مثله ما عاشق نمیشه پیدا حالا من عاشقم یا تو میبندی چشماتو میگی فقط با تو قشنگه دنیا قدم بزن با من تو نمه نمه بارون که مثله ما عاشق نمیشه پیدا
 6. علیرضا کریمی با انتقاد از بی‌توجهی‌ها نسبت به او گفت: بعد از رقابت‌های امیدهای جهان به همراه وزیر ورزش به خدمت مقام معظم رهبری رفتیم و آنجا حضرت آقا فرمودند: «پاداش‌ باید بدهند» وزیر ورزش هم گفت: «بیشتر هم می‌دهیم» اما حالا پاداش‌ها را این‌طور می‌دهند. وی افزود: ما اصلا به این مسئله که چرا به فوتبالیست‌ها پاداش می‌دهند کاری نداریم، اما تبعیض اینقدر فاحش بین رشته‌ها ورزشکاران را اذیت می‌کند. در همین بحث جوایز وزارت ورزش بابت هر سکه یک میلیون و 800 هزار تومان پرداخت کرده است، در حالی که الان سکه قیمتش در بازار خیلی بیشتر از اینهاست، اما بعدا می‌آیند می‌گویند ما به کشتی‌گیران 100 سکه داده‌ایم. دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان تصریح کرد: اصلا نمی‌خواهم بیشتر به ما بدهند همان حق خودمان را بدهید. قرار بود به قهرمانی آسیا بروم، اما اتحادیه جهانی من را 6 ماه محروم کرد و نتوانستم در مسابقات شرکت کنم قرار بود جایزه آن مسابقات را هم بدهند که ندادند. کریمی خاطر نشان کرد: قرار بود پاداش مدال طلا را به من بدهند حالا که نداده‌اند و اصلا هم قرار نیست بدهند. برای وطنم و آرمان‌های کشورم محروم شدم، اما این برخوردها در ذهن آدم می‌ماند. همه وزارت ورزش برای کار فوتبالیست‌ها پیش قدم می‌شوند، اما ما جایزه خودمان را می‌خواهیم بگیریم، نمی‌دهند. وی با اشاره به اینکه چرا سال 2014 میلادی که در رقابت‌های جوانان جهان مقابل حریف رژیم اشغالگر قدس حاضر نشدم، وزارت ورزش برای معافیت من کاری نکرد؟ گفت: مسئولان وزارت ورزش به کشتی علاقه ندارد که این‌طور با ما رفتار می‌کنند. سال 2015 میلادی تیم کشتی ایران قهرمان جام‌جهانی شد آن‌هم در کشور آمریکا، گفتند جوانان تیم معاف می‌شوند، اما اصلا خبری نشد و عنوان شد که چنین قانونی نداریم؛ حالا می‌بینید که چطور برای فوتبالیست‌ها نامه نگاری می‌شود. دارنده مدال طلای جوانان جهان در مورد اینکه مگر امسال پس از رودرو نشدن با حریف رژیم اشغالگر قدس از خدمت سربازی معاف نشده، خاطر نشان کرد: معاف شدم، اما 14 ماه خدمت کرده بودم و پدرم 24‌ ماه سابقه جبهه داشت که اعلام کردند، معاف شده‌ام. در اصل اگر هم معاف نمی‌شدم چیزی از خدمتم باقی نمانده بود. کارت معافیت من چند روز پیش آمد در حالی‌که اگر همان پروسه عادی برایم طی می‌شد و طبق قانون از ایثارگری پدرم استفاده می‌کردم، خیلی زودتر کارت پایان خدمتم را می‌گرفتم. هم خدمت کردیم هم نگهبانی دادیم آخر هم این‌طور آقایان درموردم صحبت می‌کنند.
 7. به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر دهلی نو آغاز شد و در پایان رقابت های روز اول تیم ایران توسط پویا ناصرپور، بهرام معروف خانی، محمدهادی ساروی و امین میرزازاده در اوزان 55، 63، 87 و 130 کیلوگرم به مدال طلا دست یافت و شایان عفیفی در وزن 77 کیلوگرم نیز صاحب مدال نقره شد. نتایج کشتی‌گیران کشورمان در روز نخست به شرح زیر است: در وزن 55 کیلوگرم پویا ناصر پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف جائه آنگ از کره جنوبی رفت و با نتیجه 8-0به برتری رسید.ناصر پور در گام بعدی ودر مرحله نیمه نهایی بورونوف از قزقیزستان را 8-0 شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت. وی در دیدار فینال نیز با نتیجه 8 بر صفر ویجی از هندوستان را از پیش رو برداشت و صاحب مدال طلا شد. در وزن 63 کیلوگرم بهرام معروف خانی پس از استراحت در دور نخست آسیبمایف از قزاقستان را 10-صفر شکست داد. معروف خانی در مرحله نیمه نهایی 7-4 از سد تازایف از ترکمنستان گذشت و فینالیست شد. وی در کشتی پایانی مقابل مدال کامول کوزیف از ازبکستان با نتیجه 7 بر 4 به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت. در وزن 77 کیلوگرم شایان عفیفی پس از استراحت در دور نخست در دور بعد به مصاف بیک توردیف از قرقیزستان رفت و حریف خود را 4-صفر شکست داد و گام به مرحله نیمه نهایی گذاشت.عفیفی در این مرحله یاماساکی ازژاپن را 10- صفر شکست داد و به فینال راه پیدا کرد.عفیفی در دیدار فینال مقابل ساجان از هند با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شد و به مدال نقره رسید. در وزن 87 کیلوگرم محمدمهدی ساروی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل تویومورا از ژاپن در حالی که 4-صفر جلو بود حریف خود را ضربه فنی کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل کومار سونیل از هند به پیروزی 9-0 رسید و به فینال راه یافت. ساروی در این دیدار با نتیجه 9 بر صفر از سد مایمایتی کایسایر از کشور چین گذشت و صاحب مدال طلا شد. در وزن 130 کیلوگرم امین میرزازاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با ساونکوف از قزاقستان روبرو شد و حریف خود را با حساب 2-1 مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله لیانگ از چین را8-صفر شکست داد و فینالیست شد. وی در دیدار نهایی نیز با نتیجه 2 بر یک آریان پانوار از هند را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت. رقابت های پنج وزن دوم فردا (چهارشنبه) برگزار می‌شود.
 8. به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، سعید ملایی در وزن منهای 81کیلوگرم، جواد محجوب در وزن به اضافه 100کیلوگرم، محمد محمدی بریمانلو در وزن منهای 73کیلوگرم، علیرضا خجسته در وزن منهای 66کیلوگرم، دنیا آقایی در وزن منهای 70کیلوگرم و مبینا عزیزی در وزن منهای 57کیلوگرم 6جودوکار اعزامی به المپیک قاره ای هستند. محمد منصوری به عنوان سرمربی و آندره به عنوان مربی در بخش مردان و نلیا به عنوان سرمربی بانوان ملی پوشان کشورمان در این رقابت‌ها را همراهی میکنند.
 9. در چهارمین روز از رقابت‌های والیبال نشسته قهرمانی جهان در هلند، تیم ملی مردان ایران مقابل روسیه قرار گرفت و این حریف را 3 بر یک شکست داد تا تا پس از برتری مقابل ژاپن و آلمان، سومین برد پیاپی خود را جشن بگیرد. ملی‌پوشان ایران در ست های اول، سوم و چهارم با نتایج 25 بر 15، 25 بر 21 و 25 بر 20 پیروز شد و فقط در ست دوم 25 بر 22 مغلوب شد.تیم ایران با این برد در صدر گروهش ایستاد و فردا در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل تیم مصر قرار خواهد گرفت.
 10. در ادامه مسابقات مرحله چهارم جام جهانی تیروکمان و در بخش رقابت‌های انفرادی در آلمان امیر کاظم‌پور با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۳۷ برابر نیما محبوبی شکست خورد. محبوبی در مرحله یک شانزدهم مقابل کمانداری از کرواسی به میدان خواهد رفت. همچنین اسماعیل عبادی، دیگر نماینده کشورمان برابر کمانداری از دانمارک در تیر طلایی شکست خورد و از راهیابی به دور بعد بازماند. در بخش کامپوند بانوان نیز نمایندگان کشورمان پس از استراحت در دور اول، در دور بعد رقابت‌های حذفی انفرادی راحله فارسی برابر نماینده هلند با نتیجه ۱۴۰ بر ۱۳۳ پیروز شد و پریسا براتچی مقابل نماینده آلمان ۱۳۷ بر ۱۳۶ به برتری رسید. راحله فارسی و پریسا براتچی در مرحله یک شانزدهم برابر کماندارانی از اسپانیا و دانمارک به میدان خواهند رفت. گیسا بایبوردی نیز در رقابت با حریفی از ایتالیا با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۳۷ شکست خورد و فرشته قربانی نیز در مصاف با کمانداری از هند با نتیجه ۱۴۰ بر ۱۳۸ مغلوب شد. پنجشنبه - ۲۸ تیر - رقابت‌های تیروکمان در بخش انفرادی و تیمی کامپوند زنان و مردان پیگیری خواهد شد.
 11. مصطفی زمانی " فرهاد " : قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرحمی نخواهی داشت ...! سریال شهرزاد فصل 1
 12. این یه تاپیک چند منظوره است: 1 - کسانی که کلمات و جملاتی را میخواهند که به زبان انگلیسی برگردد کلمات و یا جملاتشون رو مینویسن و ما ترجمش رو به زبان انگلیسی براشون قرار میدیم 2- اینجا هر کس عکس نوشته ، جمله ، متن ، کلمه و ... به زبان انگلیسی که به نظرش به درد بقیه میخورد را قرار میدهد تا بقیه استفاده کنن قوانین از پرسیدن جملات و کلمات توهین آمیز پرهیز کنید . از ارسال اسپم جلوگیری کنید ! هر کاربر طی 24 ساعت مجاز به ارسال 3 پست میباشد ! از تشکر کردن " مرسی ، متشکرم و ... " جلوگیری کنید و تنها از " پسند " استفاده کنید . " درصورت رعایت نکردن هریک از موارد فوق توسط کاربر پست مربوطه حذف شده و به کاربر اخطار داده میشود "
 13. دلم یه خواب راحت میخواهد ...

  آنقدر راحت که فردا عکسم رو قاب بگیرن ...!!

  1. نمایش دیدگاه قبلی  بیشتر 2
  2. Rap Boy

   Rap Boy

   خوب تو گفتی

  3. 𝒮𝓅𝑒𝒸𝒾𝒶𝓁 𝑔𝒾𝓇𝓁
  4. Μг.JαWeeD

   Μг.JαWeeD

   بیام بکشمت راحت شی؟ :|

   چقد ازین چرت و پرتا میخوای :|

    

 14. نقد و بررسی فیلم کمدی انسانی خلاصه داستان: فیلم داستان پسرک بی نام و نشانی را از دوران کودکی تا بزرگسالی روایت می کند که از روز تولد متوجه تفاوت آشکار خود با دیگران می شود. او چپ دست است و عقایدی متفاوت از همفکرانش دارد اما.. کارگردان : محمد هادی کریمی : دکتر محمد هادی کریمی که متولد سال 1351 در تهران می باشد و نخستین تجربه سینمایی اش نگارش فیلمنامه « ساغر » برای سیروس الوند بوده است. آخرین فیلم کریمی « بشارت به یک شهروند هزاره سوم » نام داشت که در سال 1391 ساخته شده بود. اثری که حال و هوای معنوی و اعتقادی داشت. درباره فیلم « کمدی انسانی » : محمد هادی کریمی در فیلم « کمدی انسانی » بنا را بر روایت قصه آدم بی نام و نشانی قرار داده که ظاهراً قرار است در یک برهه تاریخی آن را به نمایش بگذارد و در این بین خرده داستانهایی را هم در کنار قصه اصلی روایت کند تا تماشاگر بتواند به شناخت عمیق تری نسبت به دنیای او دست یابد. اما مشکل اصلی « کمدی انسانی » اینجاست که فیلمسازش اعتقادی به قصه پردازی کلاسیک در سینما نداشته و تصمیم گرفته به سبک و سیاق خود داستانش را روایت کند که نتیجه این تصمیم نیز منجر به ساخت فیلم عجیب و غریبی به نام « کمدی انسانی » شده است. فیلم روایتگر داستان پسرکی است که از ابتدای تولد متفاوت بودن را در خود احساس می کند اما رفته رفته متوجه می شود که باید همرنگ جماعت شود تا بتواند زندگی بهتری داشته و همواره درگیر جنگ روانی نباشد. این پسر در طول زمان بزرگ شده و تبدیل به مرد جوانی می گردد و فیلم در بازه های زمانی مختلف، زندگی این فرد از دوران کودکی تا بزرگسالی را به تصویر می کشد. فردی که با آدمهای گوناگونی ملاقات کرده و ظاهراً قرار است هر کدام از این افراد نماینده تفکری در جامعه باشند که رنگ و رویی آبزورد دارند. شخصیت هایی که با تصمیم فیلمساز، هیچ نام و نشانی ندارند تا مخاطب به جای توجه به اسم، فلسفه حضورشان در داستان را جستجو نماید و به پاسخ منطقی برسد. ایراد بزرگ « کمدی انسانی » فارغ از فیلمنامه را می توان ضعف کارگردان در نحوه پرورش سوژه برشمرد. کریمی نمی تواند قصه مشخصی برای قهرمان داستان ترسیم نماید بطوریکه بحرانی ترین لحظات زندگی این مرد برای مخاطب مجهول است. فیلم به جای پرورش موقعیت، به پیشبرد داستان توسط دیالوگ های مستقیم روی می آورد و در این راه، هر چند دقیقه یکبار از شخصیت جدیدی رونمایی می کند که به چشم قهرمان داستان نگاه خیره می شود و آنچه که در ذهن فیلمساز و نویسنده گذشته را بیان می کند تا مخاطب بداند دقایق آتی فیلم قرار است بر کدام پاشنه بچرخد! منطق روایی نیز در داستان جایگاه محکمی ندارد و البته با توجه به حال و هوای آبزورد و فلسفی فیلم، نمی توان در این خصوص انتظار بالایی نیز از اثر داشت. اینکه به یکباره چپ دستِ داستان به زندان می افتد و به یکباره ترغیب به جاسوسی از طریق ازدواج می شود و... منطق مشخصی را در خود نمی بیند مگر آنکه محمد هادی کریمی در ذهن خویش به منطق محکمی درباره این سلسله اتفاقات دست یافته باشد؛ منطقی که در برگردان سینمایی عنصری مفقود شده محسوب می شود و در عمل، فیلم تنها تبدیل به نماهای کِش داری شده که هر چیزی در آن یافت می شود جز خودِ سینما! « کمدی انسانی » علی رغم حضور ستاره های پر تعداد در فیلم، بازیهای بسیار ضعیفی را به خود دیده است. آرمان درویش به عنوان قهرمان قصه، بازی بسیار بدی از خود به نمایش گذاشته و مخاطب ابداً نمی تواند با شخصیت بی نام و نشانش ارتباط برقرار کند. در کنار او بازیگران دیگری از جمله لیلا زارع ، هستی مهدوی فر و هومن سیدی حضور داشته اند که آنان نیز وضعیتی بهتر از درویش ندارند. اما بدترین بازی فیلم متعلق به نیکی کریمی است که اگرچه دقایق کوتاهی در فیلم حضور دارد اما در همین زمان کوتاه نیز تماشاگر را ناامید می کند. جدیدترین فیلم محمد هادی کریمی قصد داشته اثری متفاوت از آثار رایج سینما باشد و به اصطلاح، متعلق به علاقه مندان به " سینمای خاص " باشد. اما مشکلات عدیده فیلمنامه باعث شده تا « کمدی انسانی » تبدیل به اثری غیرقابل تحمل شود. اثری که ساکن است و کِش دار و البته قابلیت این را ندارد که بتواند ضعف کِش دار بودن قصه را بر گردن عدم درک مخاطب بیندازد چراکه فیلم سراسر موقعیت های تکراری و دیالوگ های بی کارکردی است که نه فلسفه را در طول داستان به عرش می رساند و نه بر آگاهی مخاطب می افزاید. « کمدی انسانی » که برگرفته از اثرِ کلارنس براون می باشد، برازنده نامش است؛ اثری انسانی که به واسطه ضعف هایش تبدیل به اثری کمدی شده!
 15. بخاطر عشقم... چه حس خوبیه شبا موقع خواب...♥♥♥ عشقت سرشو بذاره روو دستات...♥♥♥ با موهاش بازی کنی...♥ چشماشو ببوسی... آروم آروم توو بغلت خوابش بگیره... ولی تو هنوز بیداری... فقط دوس داری نگاش کنی... همونطوری که نگاش میکنی...♥♥♥ اشکات سرازیر بشه... توو دلت پیش خودت بگی... نباشی میمیرم...♥♥♥
 16. "زندگـــــی " معنـــی پیچیده ای نــدارد ! همین که " تـــــو "♥ باشــی . . . این ، تمـــــــام زندگی است ...
 17. هــوس کــرده ام کـــه تـــو بـاشـــی مـــن بـــاشـم و هیچـکـس نبـاشـــد آنگـــاه داغتـــریـن آغــــوش هـــا را از تنـتــــ و شیـریـــن تـریــن بــوســـه هـــا را از لبـــانتــــ بیـــرون بکشـــم بــه تـلـــافـی تمـــامـ ِ روزهــایـــی کـــه میخــــواهمتــــ و نیسـتـــی ...
 18. تو نهایـــت آرامـــش منــــی.. 💜 دستـــانت تجسم عشـــق و نـــوازش اند…💜 نگاهـــم که میکنــی لبخند که میزنــی از سقف ســــرد شب ، روشنــی می چکد.. 💜 آری تــــو نهایت آرامـــش منـــی💜
 19. زندگـــــــے یعنے ؟؟!!!! دیدن داشتـہ ها نـہ دیدن نداشتـہ ها . . .
 20. این روزها یه قاب عکس خالیم خالیم نمیدونی چه حالیم عالیم درست مثل یه دیوونه دیوونه چرا رفتی از این خونه نمیدونی بعد رفتنت چی شد؟ حتی آسمون ابری شد میدونم برنمیگردی ولی خب ای کاش میشد بعد تو دیگه حال من غمو اضطرابه نموندی که ببینی چقدر حالم خرابه من با همه عشقم این خونه رو ساختم خیلی سخته بفهمی خونه ت روی آبه بگو هنوزم اسممو یادته شبها صدام توی خوابته بگو اشتباه کردی بعد من دلت غمگین و ساکته بدون تو دیگه همش بی تابم بی تابم و نمیخوابم نمیخوابم که یه لحظه فراموشی نیاد سراغم بعد تو آسمون آبی نیست جز غم دیگه انتخابی نیست فهمیدم که بدتر از عشق دیگه هیچ سرابی نیست بعد تو دیگه حال من غمو اضطرابه نموندی که ببینی چقدر حالم خرابه من با همه عشقم این خونه رو ساختم خیلی سخته بفهمی خونه ت روی آبه
 21. عید من اون روزیه که بتونم شب قبلش هفت صبح رو غیر فعال کنم بدون استرس خواب موندن فردا رو بگیرم بخوابم دکمه روشن کنترل رو 20 بار میزنی تلویزیون روشن نمیشه عصبانی میشی 2 بار پشت سر هم محکم فشار میدی روشن میشه دوباره خاموش میشه !! انقدر که بعضی از ایرانیا به ماه تولدشون تعصب دارن قیصر به خواهرش نداشت ...!